Şimdi Ara

Monster ile Canavar Hareketler - Bölüm 54

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Memleketten ve dünyadan en güzel oyun manzaraları yine Canavar Hareketler'de! Daha iyisini yapabilir misiniz? O zaman ne duruyorsunuz!?

- Videolarınızı 8 Eylül Salı gününe kadar gonder@bolumsonucanavari.com adresine gönderebilirsiniz.

- Videolarınızı dosya eki olarak değil yüklediğiniz sayfaya ait link ile gönderiniz.

- Her hafta en iyi görüntüler seçilerek BSC editörleri tarafından yorumlanacak ve bu programda isminizle birlikte yayınlanacak. Ayın ilk haftası ilk 3'e girenler sonraki haftada da yer alacak ve diğer haftalarda gelen videolar ilk 3'e girmek için yarışacak. Ayın sonunda ilk 3'te yer etmeyi başaran canavar hareketlerin sahipleri, 1.'ye 90 TL'ye kadar istediği bir oyun olmak üzere sürpriz ödüllerin sahibi olacaklar!

- Oyun türü bulunmamaktadır, herhangi bir zamanda çıkmış istediğiniz oyunu oynayarak videoları gönderebilirsiniz! (Oyunun ismini belirtmeyi unutmayın)

- Videoları YouTube'a, Vimeo'ya veya Dailymotion'a en az 720p çözünürlükte olmak şartıyla yükleyerek göndereceğiniz maile linklerini ekleyebilirsiniz.

- Oynanış videosunu açıklayıcı kısa bir yazı yazmanız gerekmektedir. (Videodaki olayı anlatan)

- Oynanış videolarınız 2 dakikayı geçmemelidir.

- Komik bulduğunuz sahneleri, oyun hatalarını, başarılı hareketler sergilediğiniz multiplayer maçlarınızı veya açtığınız nadir bir Achievement'ı bile gönderebilirsiniz!

- Videolarda yorum ve müzik bulunmamalıdır, editlenmemiş saf oynanış görüntüsü olmalıdır.

- Mail adresine Canavar Hareketler'de görünmesini istediğiniz isminizi veya nick'inizi eklemeyi unutmayınız.

- Gönderdiğiniz oynanış videolarının editlenmemiş ve parça parça olmamasına dikkat ediniz (10'ar saniyelik iyi görüntülerden oluşan montaj videoları yerine kesintisiz bir oynanış videosu kullanınız).

- Nasıl oynanış videosu çekeceğinizi merak ediyorsanız videonun sonundaki anlatımı izleyebilirsiniz.

- Hadi, şimdi sizde canavar hareketlerinizi gönderin ve ödüllerin sahibi olun!

• Nedir sizdeki bu CsGo aşkı anlamış değilim. Her hafta CsGo sponsorluğunda canavar hareketler izliyoruz. Fifa da millet güzel goller atıyor ama aynıları atıldı diye yayınlamıyorsunuz ama Cs Go olunca hep ace hep hack bıktırdı artık be abicim lütfen ya

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mimi

Nedir sizdeki bu CsGo aşkı anlamış değilim. Her hafta CsGo sponsorluğunda canavar hareketler izliyoruz. Fifa da millet güzel goller atıyor ama aynıları atıldı diye yayınlamıyorsunuz ama Cs Go olunca hep ace hep hack bıktırdı artık be abicim lütfen ya

Kesinlikle katılıyorum . O zaman bir tane video sırf CS ile ilgili olsun bir tanesinde de başka oyunlara yer verin .

• 6:57 Bf3'e 4 demişler allahını seven toprak atsın.
  • Artık Counter'a bir müddet ara verilse gerçekten güzel olacak. Her hafta görmek bıkkınlık yaratıyor insanda. Ya da Counter ayrı diğerleri ayrı bölümler yapın daha keyifli olacak.

• Bi ayın 3 üne giremedim arkadaş :D (Yunus Üzüm)
  • 1. Olan arkadaşı tebrik ediyorum farklı bir oyun farklı bir zorluk,

• Yeter ya cs cs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O bf4 deki hareketi almanız ayrı bir saçmalık Hareket istiyorsanız rendezooklara bakın üstüne bombino'nun madsniper montajını izleyin.Hatta atıyorum buraya.Bence listeniz saçmalık.Öncekileride izlemiştim 5. nin bariz 1. olması gereken hareketler vardı mesela.

Edit:Rocket league'de o hava vuruş yapan arkadaşın yaptığı hareket baariz sonraki rocket league hareketinden daha zor ve daha iyiydi sonraki hareketi sadece araba yığını olan rakipler için öne koymuşsunuz sanırım.Bu oyundada hareket görmek isterseniz kronovi veya gambit izleyebilirsiniz.Benim sürüsüyle replayim var programla açıp kaydetmeye üşeniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obilux -- 4 Eylül 2015; 10:41:07 >

• Öncelikle BSC ekibine tekrar teşekkür ediyorum beni ve DMC'yi birinci yaptıkları için. Elimden geleni yapmaya çalıştım. Videoların tamamını da koyayım buraya izlemek isteyen arkadaşlar için. Tebrik eden arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederim.

1. video:
    https://www.youtube.com/watch?v=GxYZH__7Ttc
    2. video
    https://www.youtube.com/watch?v=I6XVOMh6xmE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adilazimdegilx -- 4 Eylül 2015; 20:02:34 >

• Son gün akşam göndermiştim. Bu hafta yayınlanacağını sanmıyordum. BSC ekibine teşekkürler.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: mimi

Nedir sizdeki bu CsGo aşkı anlamış değilim. Her hafta CsGo sponsorluğunda canavar hareketler izliyoruz. Fifa da millet güzel goller atıyor ama aynıları atıldı diye yayınlamıyorsunuz ama Cs Go olunca hep ace hep hack bıktırdı artık be abicim lütfen ya</blockquote>

Kesinlikle katılıyorum . O zaman bir tane video sırf CS ile ilgili olsun bir tanesinde de başka oyunlara yer verin .

Aynen CS:GO Canavar Haraketler yapılsın.

Ayrıca bu haftaki neden gecikti acaba?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.