Şimdi Ara

İlk İzlenim: Mad Max

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gökhan ve Talha, Mad Max incelemesinden önce oyunda ne var ne yok bir göz atıyorlar. Çılgın Max bizlere neler vadediyor?

• harbiden çok güzelmiş.. mgs5 ten sonra mutlaka oynarım

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Beklediğimden gerçekten'de daha güzel olduğunu gördüm. Açıkçası oynamaya değer eğlenceli bir oyuna benziyor. Filmini izlemiş biri olarak evreni zaten ilgi çekici inceleme gayet başarılı teşekkürler :)

• GAME OF THE YEAR olma ihtimali yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 4 Eylül 2015; 1:08:57 >
  • o değil de ümit besen ne ayak la :)
  • Çıktığı gün aldım gerçekten beğendim güzel bir yapım arabaları seviyor iseniz kaçırmamanız gerekli, oyun dünyası çok güzel. Özellikle filmdeki gibi fırtınaları görünce daha bir etkiliyor .

• Ümit Besen Geçen Beril Kardeşimiz Dedi Sandım dshjsahdasjkdsa

• Öncelikle bende belirteyim gerçekten inceleme puanlarına takılmayın. Oyun gerçekten güzel olmuş. Oynanış kaliteli optimizasyon güzel daha ne olsun. Birçok güzel detay var oyunun içinde burda belirtilmeyen. Oyunda dinamik hava olayları meydana geliyor gece gündüz döngüsü var sırf senaryo bazlı olmuyor yani bu olay. Kum fırtınası çıkıyor mesela etrafta uçuşan metal yığınları size çarpabiliyor ve karakter düşüyor canı gidiyor :) Bazende hortum oluşuyor oda etraftaki objeleri arabaları uçuruyor oda ayrı bir güzel olmuş. Grafik zaten çok etkileyici işte alın size sinematik tadında grafik özellikle gökyüzü çok etkiledi beni gerçekten çok başarılı olmuş bulutların derinliğini o mavi renk yoğunluğunu bulutun arkasında ki güneşi ve sızan güneş ışığını çok güzel vermişler. Dövüş sisteminide gökhan beyin direk batman gibi demesi de olmamış. En azından özel bir yorum yapılabilirdi. Vurucu his tam anlamıyla verilmiş oyunda gerekse karşı atakta vurduğunuz zaman "böyle yamulturum seni" gibisinden söylemlerde bulunabiliyorsunuz. Onun dışında etrafda su arayan küçük grup insanlar veya tek başına gezen insan var onlara su verip deneyim puanı kazanabiliyorsunuz. bazen karşınıza konvoylar çıkıyor oyunun başlarındaysanız bulaşmayın derim çünkü arabanız tam takır kuru bakır ise bir faydası olmuyor adamların arabasında bir katmanda zırh var önce onu indirmelisiniz ki o sırada onlar size bir kere çarptımı yarı canı gidiyor arabanın neredeyse :) ya da kenarda köşede arabasını tamir eden scavenger denilen o haydutlar yanından geçerseniz size bulaşıyor arabanıza falan atlıyorlar. Etrafda gizemli ve keşfedilecek bölgeler var buralar haritada yakınından geçince gözüküyor çünkü orda toplamanız gereken ve lazım olabilecek scrap metaller var. Bazen scrap ın olduğu yeri bulmanız gerekiyor bazende çok açık bir yerde oluyor ama sizi süpriz bekliyor orada haydutlar doluşuyor. Bunun gibi güzel şeyler var oyunda gerçekten tavsiye ederim alıp deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarohan -- 4 Eylül 2015; 13:45:41 >

• İyimis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun 60 fps çalıştığı söylenmiş fakat pc'yi detaylandırmamışsınız en azından ekran kartı.

• Serinin hayranı olarak kaçırmayacağım bir oyun.
  • Assassins creed den daha zevkli olduğu kesin

• Senenin en güzel filmini en güzel oyunu. Ben öncelikle araçların fiziksel hareketine ve tabiat ile olan etkileşimine, kumları dağıtması, tekerlerin patinaj yapması gibi detayların güzelliğine bittim. Sadece Mad Max biraz ruhsuz yürüyor, boş duvarlara yürümeye çalışıyor ve boş bakıyor. O kadar da olsun.

• Bu arada oyunu bitirdim 5 bölge var oyunda 5 bölge komple temizlendi 3 bölgede loot lamak kaldı oyunun sonunu ben beğendim oyun genel olarak çok güzel bir yapım oyunu biraz oynayıp film bir daha izler iseniz bu arabada şu falan moduna giriyorsunuz :) Çok güzel bir yapımdı şu ana kadar 49 saat aldı 60 saat bulur bence :)
  • Oyun yazdığınız kadar iyimi,doğru düzgün oyun yok ps4 te,oynanabilir bir oyun daha öldü.
  • Oyun yazdığınız kadar iyimi,doğru düzgün oyun yok ps4 te,oynanabilir bir oyun daha öldü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.