Şimdi Ara

50 Mbps AKK'siz İnternete Aylık 339 TL Verilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu an akk'siz limitsiz uydunet 10 Mbps kullanıyorum aylık 99 tl ödüyorum superonline fiber 50 mbps geçmeyi düşünüyorum çünkü 10 mbps indirme hızı yetmiyor saniyede 1.278mb gibi bir hız oluyo en fazla günde 30-40 gb indirdiğim için baya bekliyorum aylık 339 tl verip 50 mbps geçmeye değer mi bu hızı tam olarak verebilirler mi güvenemiyorum yoksa 100 mbps'mi geçeyim pek bi fark yok 110 tl fark var 100 mbps akksiz limitsiz aylık 449 tl benim sorunum bukadar parayı verdikten sonra elimde patlamasın kullananlar varsa aydınlatabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmileGaillard -- 3 Eylül 2015; 1:38:30 >

• EmileGaillard kullanıcısına yanıt
    taahütsüz paketin fiyatları bildiğim kadarıyla en kötüsünden verilen hizmeti 1 ay değerlendirmiş olursunuz.
    http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/akksiz-super-paket-kampanyasi

buraya bir bakın derim hocam.. akksiz 25mbps tahahhüt veririseniz 99lira. 50 mbps ise 169.

2 yıl kadar süperonline fiber kullandım 100 mbps. Sorunsuzdu 100 alıyorduk ufak tefek sorunlar dışında sıkıntısızdı TTNET e göre..
  • quote:

Orijinalden alıntı: memothegreat

http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/akksiz-super-paket-kampanyasi

buraya bir bakın derim hocam.. akksiz 25mbps tahahhüt veririseniz 99lira. 50 mbps ise 169.

2 yıl kadar süperonline fiber kullandım 100 mbps. Sorunsuzdu 100 alıyorduk ufak tefek sorunlar dışında sıkıntısızdı TTNET e göre..

taahhüt verirsem 50 mbps de 169 lira mı oluyo bu ne kadar süre geçerli

Kampanya 28 Nisan 2015 - 01 Ocak 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
    Bu kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri 24 ay taahhüt vermeleri koşuluyla yararlanabilirler.
  • git araba al aylık taksidi zaten bu kadara denk geliyor ne kadar paran olursa olsun internet icin bu fiyat israftan baska birsey degil(şahsi fikrimdir)
  • VDSL alabiliyorsanız ttnet alternatifi servis sağlayıcılarda 12 yada 24 ay taahhütle 129TL'ye 32Mbps VDSL alabilirsiniz.
  • Bukadar fazla ne indiriyorsunuz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaç mb hızda dosya indiryorsunuz mesela 50 gb bir dosyayı kaç mb hızla indirirsiniz
  • Bende 50mbit 250GB AKK'li paket var. Download sitelerinde tam hız alıyorum. Ortalama 5.5/6 mb/s indirme hızım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baelros

Bende 50mbit 250GB AKK'li paket var. Download sitelerinde tam hız alıyorum. Ortalama 5.5/6 mb/s indirme hızım var.

akk istemiyorum işte 50mbit olduktan sonra 250 gb sınır koymanın ne anlamı var
  • 339 tl mi? Vay be ben 49 veriyorum, gerçi benimki özel bir durum. Bu da hızım;

http://i.hizliresim.com/L48v6Z.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 4 Eylül 2015; 20:08:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

339 tl mi? Vay be ben 49 veriyorum, gerçi benimki özel bir durum. Bu da hızım;

tamamda zaten ben 250 gb'ı 2-3 günde indiriyorum sonra 1 ay hiçbişey indirmeden öyle beklicem mi senin 49 tl ödemenin sebebi 250 gb kotalı olman yani 250 gb kota konan 50mbit hız hiçbir işe yaramaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmileGaillard -- 4 Eylül 2015; 22:55:48 >

• Olabilecek cevabı yazdığım halde konunun bu kadar uzamasının sebebi ne ki?
    VDSL varsa alternatiflere yöneleceksin, yoksa da yapabileceğin birşey yok. 1000 tane alternatif şebekesi ve servis sağlayıcısı olan bir ülke değiliz sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmileGaillard

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

339 tl mi? Vay be ben 49 veriyorum, gerçi benimki özel bir durum. Bu da hızım;

tamamda zaten ben 250 gb'ı 2-3 günde indiriyorum sonra 1 ay hiçbişey indirmeden öyle beklicem mi senin 49 tl ödemenin sebebi 250 gb kotalı olman yani 250 gb kota konan 50mbit hız hiçbir işe yaramaz

Kota yok bende. 339 liralik hizmeti 49 liraya satin aliyorum. Hepsi bu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hızın tamamını veriyorlar die biliyorum ben.

geç yani hocam fazla indirme yapıyorsanız. benim gibi 300kbs de gta 5 indirip bilgisayarınız kaldırmaz ise bir şok yaşamazsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bu 4.5g olayı fiyatları etkiler mi? AKKli 50mb kullanıyorum 2senedir. Taahütüm bitti. Akksize geçmeyi düşünüyorum da acaba fiyatlar düşer mi?
  • 4.5G ile ADSL - VDSL veya Fiber'in ne alakası var ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

Ya bu 4.5g olayı fiyatları etkiler mi? AKKli 50mb kullanıyorum 2senedir. Taahütüm bitti. Akksize geçmeyi düşünüyorum da acaba fiyatlar düşer mi?

4.5G ile mobil internet kotaları 3'e katlanacak ama hemen olmayacak tabi. Ondan sonra adsl mahkumlarının çoğu 4.5G'ye kayacak. eğer 3G olmasaydı şu an 120TL den aşağı adsl bile alınamazdı.
  • 4.5G kotaları niçin 3 e katlayacak burayı çözemedim.. Yani 3G mizden dolayı ADSL kotalarımız 75GB, 4.5G olunca 225GB ??

ADSL/VDSL de sanırım Telekomun özelleşmesindeki bir madde olsa gerek Her yıl %7 gibi bir zam geliyor. Fiyat konusununa gelince aslında arz talep meselesi. Bu fiyatlara bile port bulunamayan yerler, Hattın kötü olmasına rağmen (Max 3-4 Mbit desteği gibi ) adsl kullanılmaya devam ediliyor. Bu internet temel yaşam maddesi olmadığına göre ve talebinde azalmamasından dolayı fiyatlar artmaya devam ediyor. Millete pahalı gelse, beğenmezse iptal ettirir kullanmamaya başlar. Bundan dolayı Talepte düşüp arz fazlası yaşandığından fiyatlar düşüşe geçecektir. (bir çok cazip kampanyalar yapılır ki müşteri çeksin) Müşteri zaten varsa niye adam akıllı bir kampanya yapsın ki?

ADSL/VDSL/Fiber de fiyatların iyi bir şekilde düşmesi için bu 4.5G nin ADSL den vaz geçirecek şekilde müşteri çalmasını sağlayacak sağlam kampanyalar yapması gerekecek de, devletimizin kasasına büyük miktarda para bıraktı bunu mislisi ile karşılaması gerek..

Bu arada AVEA 4.5G Telekom TTNET ortak dimi.. Ortaklar birbirlerinden müşteri çalarmı bilmem..

4.5G internetdin AKK si 100GB lısı 70-80TL olacakta millet ADSL yi terk edecek.. Şu anda 3G Vodafone 7GB 30TL dimi.. 3G de 50GB Kota niçin yapmıyorlar??

Şu anda 60TLye 3G 50GB KOTA olsa bile ADSL nin büyük miktarda müşteri kayması olurdu ama ne hikmetse böyle bir paket yok..

Sonuç olarak ortada bir pasta var (Biz) ve şirketler anlaşarak bu pastayı bölüp afiyetler mideye indiriyorlar.. Gerçek bir rekabet ortamı oluşabilse.. Danışıklı dövüş hep..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.