Şimdi Ara

lisandra sizce alınabilirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sizce gücünü ve geleceğini nasıl görüyorsunuz 6300'e değermi

• Zed e karşı lissandra iyi oluyor ultisi ve zhonya ile zedin ultisinden korunuyorsun ve tf lerde adc yi direk kitleyebilirsin tek atabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermandgn -- 3 Eylül 2015; 0:13:22 >
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takım kötü durumdaysa taşıma potansiyali yüksek değil ama eşit giden bir oyunda takımla beraber baya iyi skilseti sağlam çünkü
  • Ben güçlü olduğunu düşünmüyorum

• Çöp 🚮 ekko al

• bursalıtimsah kullanıcısına yanıt
    ekkoyu sevmiyorum ben zaten çok fazla efek var kasabilir xerath kasmişdi diğerlerinde sorun yok ama
  • Takımının seninle uyum içerisinde olması lazım. Sen ulti+flash+w+q+zhonya atıp 5 kişinin canını yarıya getirdikten sonra takımın sadece izlerse büyük ihtimal ölürsün. Tek başına da iş yapabilirsin ama dediğim gibi takımınla uyum sağlarsan lissandradan zevk alırsın.
    "Öyle kombo mu olur" diyecekler büyük ihtimalle, öylesine sadece örnek olsun diye önerdim. Kombolar duruma göre değişebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathspell Omega -- 3 Eylül 2015; 16:44:48 >
  • Kırılgan bence.En son q su nerf yiyince metadan düşmüştü ama şimdi nasıl bilmem.Alma bence.

• Güzel bir karakter q nerfinden sonra tercih edilmemeye başlanmıştı ama bu ulti güçlendirmesi ile tekrar iş yapar hala gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursalıtimsah

Çöp 🚮 ekko al

ekko nasıl hero knk bi anlatsna almaya değer mi bilmeyen cahiller aydınlansın xD benim ekko 3 seviye :( ve kötüyüm ekkoda öyle düşünüyorum :(
  • kekomusunlankekoxdxdxd kullanıcısına yanıt
    ekkoyu keko yapcaklar nerfle bence
  • daryus al teq at qnq
  • Ultisini buffladılar bence op şu sıralar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.