Şimdi Ara

LCFMarshall & halilugurercan Yaz Transfer Güncellemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yaz transfer dönemi güncellemesiyle karşınızdayım. Öncelikle şunu belirtmeden geçemeyeceğim, bu güncellemeyi
    LCFMarshall'ın 14.07.2015 tarihli güncellemesinin üzerine 8000'i aşkın değişiklik yaparak çıkarmış bulunuyorum.
    LCFMarshall'ın da emeğine saygısızlık etmiş olmamak için belirtmek istedim, lakin Türk FM forumlarında bu şekilde yapılarak öz kaynağı belirtmeden sanki tamamını kendileri yapmış gibi paylaşılan bir çok yama bulunuyor.
    Lafı daha fazla uzatmadan güncelleme neleri içeriyor bir bakalım.
    Oyunun 15.3.2 sürümünde sorunsuz çalışmaktadır. Diğer sürümlerde ufak tefek hatalar olabilir.
    - LCFMarshall'ın yaması 14 Temmuz tarihine kadar yapılan Avrupa'nın büyük liglerinin transferlerini ve diğer liglerde yapılan belli başlı transferleri kapsıyordu. STSL'de bir çok transfer eksiği bulunuyordu PTT 1. Lig neredeyse hiç ellenmemişti.
    - Ben bunu biraz daha ileriye götürdüm ve bu güncellemeyle 2 Eylül'e kadar yapılan Avrupa'nın büyük liglerindeki tüm transferler ile birlikte diğer liglerde yapılan belli başlı transferler tamamlandı.
    - Ayrıca STSL ve PTT 1. Ligde yaz transfer döneminde yapılan tüm transferler bu güncellemeye eklendi. (Eksik veya yanlış bulursanız belirtiniz.)
    - 4 büyüklerdeki belli başlı oyuncuların maaşları ve sözleşmeleri düzenlendi. (Örneğin; Selçuk ve Burak 3.25m € alıyordu, 2.8m € olarak değiştirildi. Onur Kıvrak'ın maaşı 1m € seviyelerinden 2.5m € ya çıkarıldı. Atiba'nın sözleşmesi uzatıldı, yeni transferlerin sözleşmeleri, maaşları ayarlandı ve daha bir çoğu.)
    - STSL takımlarının teknik direktörleri ayarlandı.
    - LCFMarshall'ın güncellemesi CA-PA düzenlemesi de içeriyordu. Ben de STSL'de birkaç oyuncuda ufak değişiklikler yaptım. (Bu oyuncular Fernandao, Yasin Öztekin, Mehmet Ekici ve Volkan Babacan)
    - STSL, PTT 1. Ligdeki düşen, yükselen takımlar ayarlandı.
    - UEFA Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi'ne katılacak takımlar ayarlandı. (LCFMarshall'ın güncellemesinde ayarlıydı)
    - Yamayı ortalama 3-4 günde bir güncelleyeceğim. Konu sabitlenirse sevinirim.
    - Türk takımlarının bütçelerini ellemedim, orjinal haliyle kalsın istedim. Eğer bütçe konusunda yoğun istek olursa sonraki güncellemede düzenlerim.
    - Ligimizdeki yeni yabancı kuralını güncellemeye eklemedim, kendi kullandığım yamanın linkini de vereceğim. Kurallar gayet düzgün bir şekilde oyuna aktarılmış.
    - Güncellemede farkettiğiniz hata, eksik vb. şeyler varsa konu altından veya özelden bana bildirirseniz sonraki güncellemede düzeltirim.
    - Transferlerde kaynak olarakwww.transfermarkt.com.tr adresi kullanılmıştır.
    - Yorumlarınızı esirgemezseniz beni mutlu edersiniz.
    Son Transferlerden Görüntüler

Güncelleme için Tıklayınız.

• Paylasım icin sagol .. benim merak ettiğim Bu CA-PA nasıl duzenliyorsunuz..
    ben duzenliyip oyuna girince belli bi süre sonra bazı ozellikler düşüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kralrep

Paylasım icin sagol .. benim merak ettiğim Bu CA-PA nasıl duzenliyorsunuz..
    ben duzenliyip oyuna girince belli bi süre sonra bazı ozellikler düşüyor.

Hocam CA-PA düzenleme işini başka bir arkadaş yaptı ben sadece transferleri yaptım. Ama öğrenince geri dönüş yaparım size.
  • hocam lionel caroleun ca pa sında degisiklik yapıldı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: dertkharts

hocam lionel caroleun ca pa sında degisiklik yapıldı mı

Fernandao, Yasin Öztekin, Mehmet Ekici ve Volkan Babacan dışında kimsenin CA-PA'sı değişmedi STSL'de.
  • FMGraphics F kullanıcısına yanıt
    şimdi baktım da o da değişmiş pası 145 olmus iyi olmus :D
  • FMGraphics F kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam bekliyor olacağım.. bu konuyu cok merak ediyorum .. duzenlemeyi bi turlu yapamadım..

• Benim indirdiğim editör değişiminde ptt 1.lig transferleri yapılmamıştı. Son transferlerin editlendiği yama hangisidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_1912

Benim indirdiğim editör değişiminde ptt 1.lig transferleri yapılmamıştı. Son transferlerin editlendiği yama hangisidir.

Başkan burda ki yamada Ptt 1. Liginde ki transferler yapılmış. Eksik gördüğün varsa söyle düzenleyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: FMGraphics

quote:

Benim indirdiğim editör değişiminde ptt 1.lig transferleri yapılmamıştı. Son transferlerin editlendiği yama hangisidir.

Başkan burda ki yamada Ptt 1. Liginde ki transferler yapılmış. Eksik gördüğün varsa söyle düzenleyelim.

Dostum akşam deneyip haber veririm

Edit: Dostum Karşıyaka Engin Baytarı aldı onu eklememişsindir :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bureact -- 6 Eylül 2015; 13:19:21 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FMGraphics

quote:

Dostum akşam deneyip haber veririm

Edit: Dostum Karşıyaka Engin Baytarı aldı onu eklememişsindir :D

Tamamdır hocam ekledim onuda. Başka gördüğünüz eksikler varsa bildirirseniz sevinirim. Keyifli oyunlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.