Şimdi Ara

Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ilk RAW kayıpsız çekimler ----Tıklayın indirin---- 260 mb
    ilk RAW kayıpsız çekimler ----Tıklayın indirin---- 260 mb

http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_212979.html Detaylı inceleme örnek çekimler çok yakında. Belki bu kamera için özel bir indirim bile alabiliriz Coupon code: GIT1RF ile $96.99

Yeni nesil Novatek 96655 chipsete sahip bu kameranın kutu içeriği bir hayli zengin. Ayrıca bileğimize saat gibi takılan uzaktan kumandası ayrıca bir ilginç ve 7 metreye kadar kontrol imkanı sağlamakta. Kamerada bir çok kullanıcının Xiaomi Yi de arayıp ta bulamadığı LCD ekran mevut. Wifi + IOS-Android uygulama desteği ise başarılı.

Özellikle araç kamerası için tasarlanmış ve düşünülmüş menü ayarlarından bahsetmeden geçemiyorum. Hem aksiyon hemde araç kameram olsun diyorsanız doğru ürüne bakıyorsunuz.
    Batarya ömrü araştırdığım kadarı ile 1080P 30 fps kayıt çekerken 100-120 dakika kadarmış ( test edince göreceğiz ) SJ4000 kamerasının pilleri bu ürüne de uymakta. ( aynı pili kullanıyorlar )

Ayrıca unutmadan kameranın lensi Sony Exmor IMX322

Kısaca bahsetmek gerekirse GitUp Çin merkezli yeni kurulmuş bir firma. Bu kamerayı farklı kılan özelliklerin başında anlık video kaydını tv ye yada harici bir LCD kaynağa aktarabilmek ve canlı olarak izleyebilmektir. Extra özellik olarak saat şeklinde bileğe takılan bir uzaktan kumandası vardır.

Ayrıca video çekerken aynı anda kaydı durdurmadan resim çekebilme özelliğini kullanabiliyoruz. 30 metre su geçirmez olan kabı değişik ve güzel bir dizayn ile yaratılmış. İlerleyen zamanlarda bol bol su altı çekimleri yapacağım.

Kameranın LCD ekranı içeri doğru korumalı olarak yerleştirilmiş. Bunun anlamı çarpmalara karşı daha dayanıklı ve güvende olması demek.

Harici mikrofon bağlantısı ile internetten araştırdığım kadarı ile mikrofon takılarak çok daha net ve temiz sesler elde etmek mümkün. Şöyle bir parçaya ihtiyacımız oluyor : Microfon bağlama aparatı

Bileğimize taktığımız uzaktan kontrol kumanda saati 3 metre suya kadar su geçirmezlik özelliğine sahip ama öyle dalış yapmak için falan tavsiye edilmiyor. Yani sörf yaparken yada yağmurlu bir günde rahatça kullanmak için tasarlanmış. Özellikle aksiyon esnasında kameraya ulaşıp resim video çekme zorluğunu ortadan kaldıran şahane bir özellik. Saatin ( artık saat diyorum ) yapıldığı malzeme eli ve bileği terletmeyen kaliteli bir materyalden yapılmış. Diyelim ki kamera kaskınıza yada bisiklet vs. ulaşması zor olan bir yerdeyken kumanda etmesi çok rahat. Kumandayı eşleştirmek için ( sadece 1 kere yapıyoruz ) ayarlardan RF kısmına gelip üst deklanşör tuşuna basıyoruz daha sonra saatin üzerindeki foto ve video düşmesinde aynı anda basılı tutup 4 saniye bekliyoruz eşleşme başarılı diye mesaj çıkıyor.

Böyle Bir Monopod ile Bu kamera Keyifle Kullanılabilir -----Tıklayın-----

Kumanda Fonksiyonları kısaca :

• WiFi düğmesi (açık / kapalı WiFi açar)
    • Video düğmesi (start, stop, switch mode)
    • Fotoğraf düğmesi (fotoğraf çekmek / switch mode)
    • Güç kapalı (kameranızı kapatır)

Video çözünürlükleri:

1920 x 1080 - 30 fps
    1280 x 960 - 30fps
    1280 x 720 -30fps
    WVGA: 848 x 480 - 60fps

Ses kalitesine gelirsek çok başarılı olduğu söylenemez. Çok net ses alma ihtiyacınız varsa harici bir mikrofon bağlamalısınız.

Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest

1-Lens
    2- On / Off / Mod anahtarı düğmesi - Kamerayı açar veya kapatır ve video, fotoğraf, önizleme ve varsayılan ayarları modlar arasında değişen verir.
    3- LED şarj göstergesi
    4- LED göstergesi kayıt
    5- Bellek kartı yuvası (64 GB'a kadar microSD ve microSDHC desteği)
    6- WiFi göstergesi
    7- Ayarlar / Kablosuz düğmesi (fotoğrafta / video modu açık veya kapalı WiFI açmak için basılı tutun, ayarları girmek için tuşuna basın)
    8- Deklanşöre / OK tuşuna (başlat / fotoğraf çekmek video kayıt durdurmak ya da bir menü içinde seçenekler onaylamak)
    9- Mikrofon
    10- AV çıkışı için HD portu (quad copters TV veya FPV)

11- USB Bağlantı Noktası - / harici mikrofon portu şarj / PC'ye dosya aktarımı.

Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest

Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest Aksion Kamerası GitUp GiT1 incelemesi - Gearbest

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 23 Ocak 2016; 17:33:35 >

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Zengin ettin çinlileri beee
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayaga

Zengin ettin çinlileri beee

Cihazlar kaliteli elden gelen bişi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni oyuncağın hayırlı olsun, videolar bana gayet başarılı göründü
    extra aparatları gayet tatminkar eğer bir sorun çıkmazsa fp olur
  • Olgu hayırlı olsun, ne olacak senle benim bu halimiz, durmadan kamera alıyoruz yaw, hanım kızmaya başladı işiniz gücünüz kamera almak, biz bir şey istesek kırk dereden su getirirsiniz almazsınız diyor. zaten senin hanım da seni paralayacak böyle giderse.
  • Bu arada örnekleri inceleyenler çiçekte görüntü bozuluyor diye düşünebilir,
    aksiyon kameralarının hangisi olursa olsun mutlaka makro lens kullanılmalı yakın objelerde

• quote:

Orijinalden alıntı: newfel

Bu arada örnekleri inceleyenler çiçekte görüntü bozuluyor diye düşünebilir,
    aksiyon kameralarının hangisi olursa olsun mutlaka makro lens kullanılmalı yakın objelerde

Vay be neler öğreniyoruz

3.12 çok komik :) hakikaten deli gibi farkediyor macro lens ile

• quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

Olgu hayırlı olsun, ne olacak senle benim bu halimiz, durmadan kamera alıyoruz yaw, hanım kızmaya başladı işiniz gücünüz kamera almak, biz bir şey istesek kırk dereden su getirirsiniz almazsınız diyor. zaten senin hanım da seni paralayacak böyle giderse.

Abi ben işi şöyle çözdüm kameraları inceleyip hevesimi aldıktan sonra aynı fiyata eşe dosya akrabaya satıyorum Öyle hatun çok kızmıyor.

• 1080p 60 fps desteklememesi (öyle anladım)
    93 dolar gibi astronomik fiyatı ile ölü doğdu diyebilirim

Kaldı ki 2560x1080 cekim yapan kameralar varken pek dikkatimi çekmedi

Bu kameralardan ben de dertliyim
    Evi kamera doldurdum

G3 cep tel. 4K video
    SamsungNote1cep tel N7000 1080p 30fps
    2 adet kodak xz1 720p 60 fps cekim action cam
    Yol kamerası 1080p 24 fps
    Oto Geri görüş kamerasi
    Web camcam
    Fot. Mak. Kamerasi 720p
    Fot. Mak. Kam. 320x240 15 fps 10 senelik
    Laptopta var kamera

Yetmedi
    Araca arka yol kayit kamerasi ve
    Araç önü yol kayit kamerası yeni model
    170° arac önü ön görüş kamerası düşünüyorum gps li wdls wcls mi nedir uyarı sistemli düşünüyorum.gps de gerek oldu.

Örneğin kodak zx1 10 saat kayit suresi vadediyor ozelliklerinde geçiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

Olgu hayırlı olsun, ne olacak senle benim bu halimiz, durmadan kamera alıyoruz yaw, hanım kızmaya başladı işiniz gücünüz kamera almak, biz bir şey istesek kırk dereden su getirirsiniz almazsınız diyor. zaten senin hanım da seni paralayacak böyle giderse.

Abi ben işi şöyle çözdüm kameraları inceleyip hevesimi aldıktan sonra aynı fiyata eşe dosya akrabaya satıyorum Öyle hatun çok kızmıyor.

iyi fikir de benim hanım her halükârda fırça atıyor.
    bende aynı yoldayım demek ki doğru yoldayım

• Xiaomi Yi ile karşılaştırdım.

• su altı vs.

• Yukarıdaki karşılaştırma videolarındaki çekimlerin kayıpsız netlik dosyaları :

Git1
    vs.
    Xiaomi Yi
  • Hocam ben bu ürünü epeyce incelemiştim bir sürüde videosunu izledim fotoğraf kalitesine diyeceğim yok videonuza da yorum olarak düştüm youtube üzerinde, ancak sizde eminim fark etmişsinizdir video konusunda xiaomi yi'ye pek yaklaşamıyor. Özellikle motosiklet videolarını izlediğimde durumun epeyce sıkıntılı olduğunu gördüm.

Motosiklette deneme şansınız varsa ve karşılaştırısanız çok çok memnun olurum.

İyi günlerde, kazasız belasız kullanmanızı dilerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: James_Sunderland

Hocam ben bu ürünü epeyce incelemiştim bir sürüde videosunu izledim fotoğraf kalitesine diyeceğim yok videonuza da yorum olarak düştüm youtube üzerinde, ancak sizde eminim fark etmişsinizdir video konusunda xiaomi yi'ye pek yaklaşamıyor. Özellikle motosiklet videolarını izlediğimde durumun epeyce sıkıntılı olduğunu gördüm.

Motosiklette deneme şansınız varsa ve karşılaştırısanız çok çok memnun olurum.

İyi günlerde, kazasız belasız kullanmanızı dilerim...

Tabi motor gibi çok hareketli çekimlerde özellikle 60 Fps bir ihtiyaç. O noktada xiaomi yi ile ölçüşemez.

Fotoğraf kalitesi de pek iyi değil mlsf.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Hocam lütfen kabalığımı bağışlayın. Bir an gözümden kaçmış;

Kurban bayramımız kutlu olsun. Ailenizle ve sevdiklerinizle mutlu, sağlıklı, sıhhatli bir bayram geçirmenizi dilerim...

İyi çalışmalar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: James_Sunderland

Hocam lütfen kabalığımı bağışlayın. Bir an gözümden kaçmış;

Kurban bayramımız kutlu olsun. Ailenizle ve sevdiklerinizle mutlu, sağlıklı, sıhhatli bir bayram geçirmenizi dilerim...

İyi çalışmalar...

Hepimizin kutlu olsun

• Benim kuzenin kuşadasında yaptığı çekimlere küçük bir klip yaptım

Kamera Gitup Git1 Pro

• Çakma Premierci senii Kesmiş biçmiş şarkıya klip yapmış Olgu amca.
  • Bu ürünün bir üst versiyonu Git2 deneyen var mı? Forumda konusunu bulamadım.
    Sj5000x Elite alacaktım fakat miktofon kaydını hiç beğenmedim. İnceleme videolarında Git2 oldukça beğendim. Aliexpress 2 adet batarya+şarj cihazı+pro paket 118 dolara sipariş verdim. Fakat adam satışını yaptığı partinin su geçirmez kabının uyumsuz olduğunu yeni parti gelince yollayacağını belirtti. Biraz garipsedim bu durumu ama adam satışlardan %99.3 olumlu puan almış. Siz ne düşünüyorsunuz cihaz için bekleyeyim mi iptal mi edeyim?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.