Şimdi Ara

Drophack attılar ben suçlandım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • drop hack attılar botta udyr gelmişti biz inhi kulesindeyken ben yakalanmadım flash sifa bastım blitz yakalanmamam için e falan attı udyre ondan sonra oyun koptu 30snligine karşı vayne bana draven ddos attı diyor ulan zaten arada 1km fark var kaçmışım niye ddos atayım şu an vaynenin drop attığını düşünüyorum sucu millete atarak atıyor olabilir ağır kaybediyorlardı zaten 4v5di. sonra komple attılar dropu oyun gitti. sinir oldm nice ritogamestr

günün ilk oyunuydu bide bi oyun atıcaktım güzel gidiyodu diger oyuna gircektim simdi giresim kactı bu gün girmek istemiyorum lanet olsun böyle oyuna

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 28 leveldekı hesapta tekrar oynadım yine drop yedim :D
  • Ne kadar çok qq konusu açılırsa forumdan bile insanlar "ulan madem bana yapılıyor ceza yok , bende yaparım" kafasına geçecek. Hepimiz yiyoruz yapacak bişey yok. Geçmiş olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden vayne acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha büyük resim yok mu
  • drop yedik adamın stüne tıklayıp vurmaya devam ettim sonra beni suçldılar drop atıp öldürdü diye :DD
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raiden.

daha büyük resim yok mu

keşke simage çalışsa öyle bi sistemi var ki forumun image arasına alınca resim gözükmüyodu imagenin üzerine b nin içne aldım çalıştı XD simage alınca hiçbişey gözükmüyodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tumble

quote:

Orijinalden alıntı: Raiden.

daha büyük resim yok mu

keşke simage çalışsa öyle bi sistemi var ki forumun image arasına alınca resim gözükmüyodu imagenin üzerine b nin içne aldım çalıştı XD simage alınca hiçbişey gözükmüyodu

Evet simage patlamış nedense.
  • ağır kaybediyorlardı diyonda skor öyle demiyor
  • boşver olur öyle yanlışlıklar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tumble T kullanıcısına yanıt
    Simage calisiyor. Simdi ilk mesaji duzenledim gayet normal bir sekilde goruntuleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursalıtimsah

ağır kaybediyorlardı diyonda skor öyle demiyor

Vayneye tek vurusum yarı canını alıyorları ağır kaybediyorlardı. 4v5 oyun 8vs8 olsa ne olacak. Daha kulemiz düşmemişti bakarsan minimapa. Bot mid 2şer kule düşmüş. Topta da ilk kuleyi almışız. Sence ağır kaybetmek olmuyor mu bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tumble -- 3 Eylül 2015; 20:14:54 >
  • Hocam konuyla alakasız ama ilk eşya rabadon diana görünce maçın saçma bi maç olarak geçtiğini düşünüyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fallofsamurai

Hocam konuyla alakasız ama ilk eşya rabadon diana görünce maçın saçma bi maç olarak geçtiğini düşünüyorum :D

Diğer normal oyunlar gibi bu da saçma bir oyundu ama zevkliydi botlanede tek atıyordum hevesimi kaçırdı drop olayı o gün giresim kalmadı.
  • rank giriom drop diom nese normal giriom drop diom nese aram giriom drop diom nese bot giriom drop diom nese custom giriom drop diom nese.biktim bu droptan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.