Şimdi Ara

Riot Games ve gittikçe artan hile olayları.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyanın sayılı oyun şirketlerinden olan Riot Games bu hileler çözüm getirememesi ya da getirmek istemesi (neden istemesin ki ? ) tam bir rezilliktir 6 yıldır oynanan oyunda yaşanan drop hack , scprit tam tamına bir rezilliktir buna acilen çözüm getirmeleri lazım . Hayır insanların forumlarda defalarca konuşmasına bile gerek yok konuşulmaya değer bi konu olması bile saçma . Sen koskoca Riot Games sin ya sadece bir firmanın ne hallere geldiği gülünç bir dorum başka özetlenemez herhalde.

• Kim ne derse desin joygame

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kandırıkçı

Kim ne derse desin joygame

calitesiz troll
  • quote:

Orijinalden alıntı: olishernandez

quote:

calitesiz troll

Posttamı kasmıyaq

• Riot Games'in değil TR ofisindeki yeteneksizlerin suçu o. Oyundaki problemlerle uğraşacaklarına patch notlarına video falan çeksinler.
  • riot için sayılı oyun şirketlerinden demiş ya ondan sonrasını okumadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiuan

Riot Games'in değil TR ofisindeki yeteneksizlerin suçu o. Oyundaki problemlerle uğraşacaklarına patch notlarına video falan çeksinler.

O adamların o konuda vasıfsız elemanlar,hatta diğer konularda da öyle ama neyse.
  • Sadece TR demi var sanıyorsun drop ?https://www.youtube.com/watch?v=rjZ7w5bMnhs al dostum 2014 tarihinden bi drop
  • aydinsukru kullanıcısına yanıt
    Ne demeliydim türkiye nüfusundan fazla oyuncusu var ve 6 yıldır artarak devam ettirmiş sayısız mı demeliydim . oyun değilde ekonomi şirketi mi demeliydim. Haklısın riot bir araba markası demeliydim zeki arkadaşım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K3BL4

Sadece TR demi var sanıyorsun drop ?https://www.youtube.com/watch?v=rjZ7w5bMnhs al dostum 2014 tarihinden bi drop

3 sezon West'te oynadım kardeşim. Orada ceza var, "easy" desen bile ceza yiyorsun. Bizim serverde istediğini yapabilsin banlayan yok. Riot TR arada bakıyor tabi, hızlı yükselenleri banlıyor drophack veya script diye. Kaç tane smurf gördüm bu şekilde banlanan.
  • Riot Games değil Riot Games TR. S2'den beri oynuyorum 1 sezon east , 3 sezon west oynadım bir kere bile drop yemedim. Karşıma scrip gelmedi. Küfüt etsem 3 saat sonra ban yedim.
  • Hadi ya 2 gün önce adam drop attı bizim takımdaydı adam diyor ben dropum 10 dan geriye doğru saydı attı dropu . bu gün 2 . gün oldu adam bağlanması banlanıcak elbet ama .sezon 1 istediğim flami yapıyordum eastte.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR den ne bekli10
  • quote:

quote:

Sadece TR demi var sanıyorsun drop ?https://www.youtube.com/watch?v=rjZ7w5bMnhs al dostum 2014 tarihinden bi drop

3 sezon West'te oynadım kardeşim. Orada ceza var, "easy" desen bile ceza yiyorsun. Bizim serverde istediğini yapabilsin banlayan yok. Riot TR arada bakıyor tabi, hızlı yükselenleri banlıyor drophack veya script diye. Kaç tane smurf gördüm bu şekilde banlanan.

Yok öyle bişey west d3 eloda low,noob,flame ,toxiclik yaptim toplamda 1-2 kere ceza aldim

• Dünyanın sayılı oyun şirketlerinden rito geyms mi allah canını almasın iyi güldürdün.Ya oyun dünyan sadece lolden ibaret ya da oyun piyasasını bilmiyorsun.
    Diğer konuya gelicek olursak aramda bile drop atılıyor artık iyice suyu çıktı sezon bitsinde çerçevemi alıp weste kaçayım bir an önce en azından ban dalgası oluyor , enparayla rp stoğumu yapıyorum şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doubleimp

quote:

quote:

Yok öyle bişey west d3 eloda low,noob,flame ,toxiclik yaptim toplamda 1-2 kere ceza aldim

Nasıl yok öyle bir şey? Çok uzun zaman olmadı sistem devreye gireli, ilk girdiği hafta sayısız kişi sadece easy dediği için ban yemişti. Sonradan sistemle biraz oynamış olabilirler ama bilmeden sallamıyoruz burada.

• Ea sportsun sırf fifadan kazancı yıllık lolün 4 katı .

• Dünyanın en çok oynan oyununa ve en çok para kazandıran 2. oynuna ne demeliydim ? söyler misin ? Son 12 ayda her 5 oyuncudan 1 i lol oynuyor.
  • 90lı yıllardan beri oynanan bir oyundan bahsediyorsun ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: olishernandez

quote:

calitesiz troll

sen misin peki kaliteli troll ? seni ekmek arasına koyup yerler sosis olis
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.