Şimdi Ara

Großkreutz iptal oldu... (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
2
Favori
13.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Rochie Roch

Galatasaray çok büyük, anka kuşu gibi küllerinden yeniden doğar en kötü

Fenerbahçe tüylerinizi yolduktan sonra 2 sene ızdırap çekersiniz yeniden toparlanabilmek için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

quote:

Fenerbahçe tüylerinizi yolduktan sonra 2 sene ızdırap çekersiniz yeniden toparlanabilmek için

Ahahah iyi güldüm. Adamlar harbi hayal dünyasında yaşıyor

• Olm ne yuzsuzsunuz la.

• gonlunu almak icin gs 500 bin euro ekstra veriyomus adama twitterda okudum kaynak saglam degil.
  • Bence işin en acı tarafı adamın artık gs'nin sözleşmeli oyuncusu olması, oynamamasına rağmen kenarda parasını çatır çatır alacak yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Do Bemol Kerim

Bence işin en acı tarafı adamın artık gs'nin sözleşmeli oyuncusu olması, oynamamasına rağmen kenarda parasını çatır çatır alacak yani.

Grosskreutz 5 ay sakatlık geçirdi bu sakatlık yüzünden milli takıma çağrılmadı,İngiltere ve Almanya 7-8. Sıradaki takımlardan teklifler almasına rağmen Şampiyonlar Liginde kendini ispatlayıp yeniden milli takıma girmek istiyordu.Bizim beceriksizler yüzünden adam 6 ay daha sahalardan uzak kalacak.
    Grosskreutz parasını çatır çatır alsın sonuna kadar hak ediyor., bu skandalda tek suçsuz kişi Grosskreutz'dür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kevin'i başka bir takıma kiralama hakkımız varmış.
    Portekiz,Romanya ve Çek Cumhuriyetinde transfer sezonu devam ediyormuş,bence kiralayalım hiç olmazsa adam bize hazır olarak dönsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

kevin'i başka bir takıma kiralama hakkımız varmış.
    Portekiz,Romanya ve Çek Cumhuriyetinde transfer sezonu devam ediyormuş,bence kiralayalım hiç olmazsa adam bize hazır olarak dönsün.

Durumu bilen takımlar muhtemelen kiralık isteseler bile maaşını ödemekten yana olmazlar . ontivero ve dzemali'nin de maaşlarının bir bölümü zaten galatasaray tarafından ödeniyor . Bence kiralık verip sakat dönme riskine girmez yönetim , tabiki hazır gelmesi çok önemli olur ama sakatlanma ihtimalini göz önünde bulundurmak lazım .
  • FIFA ya yaptıkları itiraz kabul edilmemiş FIFA bu transferde bir değil iki yanlış yapldığını belirtmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

FIFA ya yaptıkları itiraz kabul edilmemiş FIFA bu transferde bir değil iki yanlış yapldığını belirtmiş

ben de dün
    fifayla beraber bi görüşme olacakmış bu hafta içinde dortmundun,gsnin,gross'un avukatı ve tff yetkilisiyle gidiceklermiş diye duydum
    bakalım nolcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

quote:

Geçen sene gördük kim kimi yoldu

• SON DAKİKA! FIFA, Kevin Grosskreutz'un Ocak ayına kadar oynayamayacağını Galatasaray'a bildirdi. (NTV Spor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaldanSarkanElma

SON DAKİKA! FIFA, Kevin Grosskreutz'un Ocak ayına kadar oynayamayacağını Galatasaray'a bildirdi. (NTV Spor)

Zaten belliydi. Yapacakları işe ben 😡

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GÜNCELDİR
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.