Şimdi Ara

Großkreutz iptal oldu... (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
2
Favori
13.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sözde şikeden fb yi avrupaya almayan fifamı şimdi türk düşmanı oldu hadi ordan
  • Dimi Fifa yı kendiniz gibi safsaklayarak iş yürüten, torpille iş yapan, hatırla gönülle adam kayıran yandaş kurum mu sandınız, abi 1 saat daha berin söz bu sefer imzalaıp göndercez, hem boş kağıtları kuzenim göndermiş valla deyince olacak. Size 5 dakka müsama gösterseler her klup sallamaya başlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaşlı olarak beni mutlu eden hadisedir.

• İşin kötü yanı adam cl de olmasak gelmezdi. Şimdi cl de oynamayacak.
  • Gs bir transfer yapacaktı adam akıllı oda olmadı
  • de gea transferi ne oldu peki, alabildi mi madrid ?
  • Yemin ediyorum ne Galatasaraya ne taraftara üzüldüm.
    Tek uzuldugum Grosskreutz gerisi yalan.Adam cok kaliteli oyuncu gecen sezon yaşadığı sakatlik ustune bu sezon bu olay yazik vallahi cok yazik.Adamin surda kalmis 5-6 yil iyi futbol oynayacagi zaman yarim senesini aptal insanlar çaldı bu seferde.
    Kendinizi adamin yerine bir koysaniza hah iste bu sefer olacak cok iyi olacak binbir turlu beklenti ve hayal icinde,oynayabileceginiz bir takima bir takima geliyorsunuz ve aptallar yuzunden sınırlı olan futbol yasantinizdan yarim yil caliniyor.Muhtemelen adam simdi hayata küsmüş sansina kufrediyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: aagir

Beşiktaşlı olarak beni mutlu eden hadisedir.

Eksisozlukle karistirdin sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustizmir

Yönetim ve Hoca bu futbolcuyu ciddi anlamda istiyor olsaydı ne son güne ne de son saate bu işi bırakırdı. Yönetimin bu kadar basiretsiz ve iş bilmez olacağını tahmin etmiyorum. Mevki adına bu bağlamda ( şu an için elzem değil , sıkıntı yok , olsa da olur olmasa da) mantığından hareketle biz alalımda 6 ay sonra beklesek te olurdüşüncesi ağırlık kazanmış gibi ...

diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

Yemin ediyorum ne Galatasaraya ne taraftara üzüldüm.
    Tek uzuldugum Grosskreutz gerisi yalan.Adam cok kaliteli oyuncu gecen sezon yaşadığı sakatlik ustune bu sezon bu olay yazik vallahi cok yazik.Adamin surda kalmis 5-6 yil iyi futbol oynayacagi zaman yarim senesini aptal insanlar çaldı bu seferde.
    Kendinizi adamin yerine bir koysaniza hah iste bu sefer olacak cok iyi olacak binbir turlu beklenti ve hayal icinde,oynayabileceginiz bir takima bir takima geliyorsunuz ve aptallar yuzunden sınırlı olan futbol yasantinizdan yarim yil caliniyor.Muhtemelen adam simdi hayata küsmüş sansina kufrediyordur.

Oyuncu bugda mi kaldı niye dortmund almıyor

• aagir kullanıcısına yanıt
    Başarıya sevinemeyeler başkalarının başarısızlıklarına sevinip kendini tatmin eder. Aynen senin gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yonetimden biri aciklama yapti. Baskanin istifasina gerek yok diye.

Yani beyler bir sonraki secime kadar bu adam sizin baskan olarak kalacak.

Rekabet adina sevinsemde bu yonetim bize rakip olamaz.. Taraftarlara ve turk takimi oldugu icin uzuldum takima. Dunya basinina yansidi sonucta.

• Burada Shaktar lehine yorum yapan onlarca GS'li vardı, her gün yüzlerce mesaj yazdılar.

Beter olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Yapacağınız işi... Neyse 2 ayda anca forma girerdi zaten.

Whats a matter

• adam gercekten aglamis mi bu olay yuzunden ?

bide geri donusu yok mu yahu ? yazik degil mi bi evrak hatasi yuzunden bi adamin yarim senesini yakmam. suclu gs tamam ama fifa bi guzellik yapsin.
  • Galatasaray'a saldıran Fenerbahçeli, Fenerbahçeye saldıran Galatasaraylı maalesef sizin için fanatiklik beyninizi öldüren virüs gibi. Adam akıllı mesaj atan 3-5 kişi var spor için aynı memleketteki siyasi durumda böyle o yüzden bu memlekette sporda dahil hiçbir başarı olamaz siz anca birbirinizi yer durursunuz.
    Takıma maddi manevi destek olan hiç kimse ben akıllıyım demesin ve sadece bu yönetim için değil bunsan sonraki yönetimlerde de çünkü Galatasaray'da başarılı olunduğu zaman hemen göz boyanıp hemen eskiye geri dönülüyor öncelikle bu taraftarın kandırılmaması ve adam akıllı yönetim faliyetlerinin uzun süreli olması için hiç bir şekilde ben destek vermeyeceğim aslına bakılırsa bundan sonra gider voleybol izlerim tenis izlerim NBA izlerim daha iyi kafamı yormam.
  • :d:d:d:d:d:d

:d
  • Önümüzdeki maç yönetimi (adı yönetim sadece) istifaya çağırmayan taraftar Galatasaray'lı değildir!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

Galatasaray'a saldıran Fenerbahçeli, Fenerbahçeye saldıran Galatasaraylı maalesef sizin için fanatiklik beyninizi öldüren virüs gibi. Adam akıllı mesaj atan 3-5 kişi var spor için aynı memleketteki siyasi durumda böyle o yüzden bu memlekette sporda dahil hiçbir başarı olamaz siz anca birbirinizi yer durursunuz.
    Takıma maddi manevi destek olan hiç kimse ben akıllıyım demesin ve sadece bu yönetim için değil bunsan sonraki yönetimlerde de çünkü Galatasaray'da başarılı olunduğu zaman hemen göz boyanıp hemen eskiye geri dönülüyor öncelikle bu taraftarın kandırılmaması ve adam akıllı yönetim faliyetlerinin uzun süreli olması için hiç bir şekilde ben destek vermeyeceğim aslına bakılırsa bundan sonra gider voleybol izlerim tenis izlerim NBA izlerim daha iyi kafamı yormam.

Aynen katılıyorum dostum.Nefret ve kin bürümüş gözlerini. Yorumların %99'u Galatasaray taraftarına laf sokma çabası.Ülkenin içinde bulunduğu kaosun sebebide bu zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İstesen football manager da yapamazsın ama adamlar yapmış aga

Beyler yeni oyuncu ekleyin lan ben sizin yönetimden daha iyi yönetirim takımı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.