Şimdi Ara

Großkreutz iptal oldu... (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
2
Favori
13.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Transfer sezonu yılıdızı Fb, eğlencesi Gs oldu.
    Hastalık felan bahanesiyle istifa edecek (takımı 3 ayda b.k ettim diyecek değil ya).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 dakika kalmış sen iş yapmaya kalk sıradan bir insanın bu geç hareket etmesi normal karşılanabilir bedelini kendisi ödeyecektir, fakat büyük bir futbol klübünün a.ş olmuş bir firmanın son dakikaya iş bırakması dünya 'ya rezil bir reklam olmaktan başka bir şey olmaz.. Yazık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMG1907

Seversin sevmezsin Galatasaray'ı... Ben Fenerbahçeliyim. Galatasaray'ı hiç sevmiyorum ama, milyonlarca GS Taraftarına ve şu çocukcağıza yazık değil mi? Gözyaşları samimi geldi bana. O da ister başarılı olmayı, belki GS onun için de bir umuttu. Dursun Özbek gibi bir başkanı haketmiyor camianız. Rakibiz ama, gerçekten üzüldüm.

Nedir bu gözyaşı muhabbeti? Biri mi ağladı?

• Yapacaginiz transferin...

• ben orjinal baytar'ım.
  • Yönetim ve Hoca bu futbolcuyu ciddi anlamda istiyor olsaydı ne son güne ne de son saate bu işi bırakırdı. Yönetimin bu kadar basiretsiz ve iş bilmez olacağını tahmin etmiyorum. Mevki adına bu bağlamda ( şu an için elzem değil , sıkıntı yok , olsa da olur olmasa da) mantığından hareketle biz alalımda 6 ay sonra beklesek te olurdüşüncesi ağırlık kazanmış gibi ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paul Klee

Bence ocağa kadar malzemeci yapın boş durmasın yönetim kendini trolluyor nası iş bu ya

Top toplayıcı falan

• Sabri nin yükü arttı yeni zam yapsınlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence Dursuna bi şans daha verin..😁

• quote:

Orijinalden alıntı: pxcnsRy

Fenerbahçeli olarak tarafsız bakıyorum. Galatasaray umrumda değil. Avrupa'ya rezil olduk. Koskoca avrupa devi Galatasaray 2 belgeyi imzalayamıyor mu ?

Bundan sonra sana mangal yok
  • Hıncal Uluc a gun dogdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa'ya kizamiyorum cunku yeteneksiz olan bizim yoneticiler. Keske sadece onlara ceza verilebilseydi, ama iste kurunun yanin da yaslar da yaniyor...

• Ben olsam fırsat bulmuşken grossmarket reklamı çeker kasayada sabriyi koyarım huahu :)

• Relative Minors kullanıcısına yanıt
    Fenerli olsa İbra gelmişti kamki.
  • ahmetcakar @ahmetcakar1 13 sa.13 saat önce
    Zaten 3 ay önce uyanmam lazımdı.DURSUN diye kulüp baskanı ismi olmaz.Olursa da işte böyle olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nucclear

İstifa

Canım sıkıldıkça açıp krize girip kapatıyorum allah bunları ligimizden eksik etmesin :D

• Gulsem mi aglasam mi bilemedim.. Tek teselliniz R.Madrid'in de ayni halti yemesi olabilir.. Adama da yazik aga ben nereye geldim demez mi? Adam simdi maca cikamayacak 6 ay..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nec85

Gulsem mi aglasam mi bilemedim.. Tek teselliniz R.Madrid'in de ayni halti yemesi olabilir.. Adama da yazik aga ben nereye geldim demez mi? Adam simdi maca cikamayacak 6 ay..

o bile olsa son anda gidip 2 tane önemli futbolcusunu satmaz,üstüne bir de adamların navası var kalede,bizim kim var ya,bir takım son günde %30 güç kaybeder mi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanctus,Espiritus!

SON DAKİKA - Galatasaray'ın Grosskreutz transferi iptal oldu. FIFA ret verdi. (DHA)

Bu konu nasıl POPÜLER olmuş şaşırdım
  • patladı resmen.. Havaya para versinler adama.. Tatile geldi herif..
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.