Şimdi Ara

digiturk kararsızlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar evde kablo tv ve telefon var.
    kablonun kanalları iyice cozuttu artık. hergün biri eksiliyor ayrıca sürekli yerini değiştip (kanalların yerlerini) değiştiriyorlar. kanal taşımaktan bunaldım.
    ayrıca evde internet de kullanmak istiyorum.
    superonline fiber olsaydı fiber+ev telefonu + turkcell tv li paketi alacak kurtulacaktım. ayrıca telefona da para vermeyecektim. caddede var ama pasifmiş.
    bu yüzden digiturk+adsl alayım dedim. ama burada ve ekşi gibi yerlerde son zamanlarda herkes şikayetçi.
    apartman çanak taktırmıyor diye biliyorum. en azından hiç çanak gözükmüyor balkonlarda.
    digiturk çok mu kötü? pişman mı olurum? ama başka çare gözükmüyor. apartmanda digiturk çanağı var. 2 tv var. ikisine de bağlatacağım.
    kesinlikle alma derseniz ne yapabilirm başka?
    superonline fiber olmayınca turkcell tv yi veremiyor.
    bir yardım edin kafam karıştı.

• nocnoc kullanıcısına yanıt
    maç izlemeyeceksen digitürkü hiç düşünme bile
    kablo tv varsa internet için uydu neti düşünebilirsin
    süperonline fiber net yoksa adsl hiç düşünme bile
    ben senın yerınde olsam mac ızlemıyorsam eger
    teledunya ve uydu net alırım su an aylık 39,90 tl 24 ay tahututle 25 mb hız bır kampanya mevcut
  • Maç bakmıcaksan hiç bulaşma ama ilerde maçta bakarım diyorsan kesenin ağzını açıcaksın...
  • Mac izlemeyeceksen digiturku bosver..pahali zaten..
    D smart uygun olabilr.. Ilk yil biraz pahali alirsn uyeligi belki ama sonraki yillar 15 tl ye tum kanallar hd olarak alabirsn..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senolbayar

maç izlemeyeceksen digitürkü hiç düşünme bile
    kablo tv varsa internet için uydu neti düşünebilirsin
    süperonline fiber net yoksa adsl hiç düşünme bile
    ben senın yerınde olsam mac ızlemıyorsam eger
    teledunya ve uydu net alırım su an aylık 39,90 tl 24 ay tahututle 25 mb hız bır kampanya mevcut

teledünyayı aradım +15.5 ikinci tv için istediler . ok dedim ondan yaptırıyorum.
    sınırsız internet + cihazlar + wifi modem bedava
    hepsi 55.5 tl

herkese teşekkür ederim. teledünya hiç aklıma gelmemişti.
  • Kampanya ile taahhüt verince teledünya+ uydunet çok iyi fiyatlara geliyor. Ben sadece sd lig tv digitürke ayda 62 tl para ödüyorum. 25 mbit 75 gb akn uydunet + teledünya üst paket + vizioon sinema paketine 56 tl veriyorum ki 6 tl de modemin fiyatı. Ancak tabi taahhüt süresi 24 ay. Sizin sanırım şu yükselten kampanya 40 tl onun fiyatı 15.5 da ikinci televizyon.
  • Teledunya secenegi mevcut ise zaten digerlerini dusunmene gerek yoktu...
    Teledunyanin altyapisi heryerde yok maalesef...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Kampanya ile taahhüt verince teledünya+ uydunet çok iyi fiyatlara geliyor. Ben sadece sd lig tv digitürke ayda 62 tl para ödüyorum. 25 mbit 75 gb akn uydunet + teledünya üst paket + vizioon sinema paketine 56 tl veriyorum ki 6 tl de modemin fiyatı. Ancak tabi taahhüt süresi 24 ay. Sizin sanırım şu yükselten kampanya 40 tl onun fiyatı 15.5 da ikinci televizyon.

evet 39.9 tl + 15.5 ikinci tv
    24ay taahhüt

inşallah pişman olmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nocnoc -- 3 Eylül 2015; 10:15:56 >
  • Ben de aynı durumdayım aboneliğim bitti ve secim yapmam gerekiyor;

60 TL ücret ile uydunet maksimum paket mi yoksa aynı paraya digiturk super paket+ internet hizmeti almak mantıklı olur?

Digiturk superpaketi sanırım teledunya ustpaket+ sinema paketinden daha az kanala sahip
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.