Şimdi Ara

Fernandao: Türk Milli Takımı'nda oynamak istiyorum!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sarı-Lacivertli kulübün resmi yayın organlarından Fenerbahçe Dergisi’nin eylül ayı sayısına açıklamalarda bulunan golcü oyuncu, "Brezilya Milli Takımı’nda oynamayı hiçbir zaman düşünmedim. Bir gün Türk Milli Takımı’nda oynama fırsatım olursa, benim için büyük bir keyif olur" ifadesini kullandı.

Fernandao: Türk Milli Takımı'nda oynamak istiyorum!

Oynarsa güzel olur

• Fenerbahçe'nin Brezilyalı golcüsü Fernandao, ülkesinin milli takımında oynamayı hiçbir zaman düşünmediğini belirterek, Türk Milli Takımı'nda oynamanın kendisi için keyif olacağını kaydetti.

Sarı-lacivertli kulübün resmi yayın organlarından Fenerbahçe Dergisi'nin eylül ayı sayısına açıklamalarda bulunan golcü oyuncu, "Brezilya Milli Takımı'nda oynamayı hiçbir zaman düşünmedim. Bir gün Türk Milli Takımı'nda oynama fırsatım olursa, benim için büyük bir keyif olur" ifadesini kullandı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav he he Brezilya da oynamayı hiç düşünmemişmiş.
  • Düşünmez tabi. Kim niye alsın ki adamı Brezilya milli takımına?
  • bay ego gider yine burakla umut beceriksizlerini oynatir gitmez insallah milli takıma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30luk diego tardelli ve 31lik robinhonun oynadigi yerde fernandao banko forvet olur

• Avrupa Liginde piyasa yapabilirse oynar Brezilya'da neden oynamasın.
  • FERNANDAO MİLLİ TAKIMDA OYNAR TABİKİ.

ADAM ŞU AN BREZİLYA MİLLİ TAKIMINDA BİLE OYNAR.
  • İşin kötü tarafı milli takımda bir tane adam gibi forvet bulunmaması. O kadar rezil rüsva olmuşuz ki elin Brezilayalısına bakıyoruz. Düşün ya Türkiye'de Burak ve Cenk'ten başka forvet yok ! Batuhan, Umut falan geliyor milli takıma. Çok yazık çok.
  • Koskoca Brezilya'da Fred'den başka forvet yok adam ölü gibi yine de forvet olmadığı için kadroya almak zorunda kalıyorlar.
    Türkiye'de de Umut Mevlüt Batuhan gibi vasatları kadroya almak zorunda kalıyoruz Burak'tan başka forvet yok o da ne kadar forvetse işte.
  • batuhan yerine alınabilir ama kalsın ego bey sakatlar filan mazallah
  • Milli takım uzun bir zamandan sonra forvet görmüş olur
  • Burak var. Ferdi yedek olur anca.

• Brezilya milli takımının yanından bile geçemez, bunu biliyor, akıllıca bir istekte bulunmuş.
  • Sanki Brezilya'da forvet var. Tabiki de oynar. Son Dünya Kupası'nda Brezilyanın rezil forvetlerini gördük.

• bu sezonki performansı güzel olursa + burak'ın bu sezonki performansı kötü olursa ve milli takım euro 2016 giderse kesin alınır..
  • FT istifa etmezse ya da ölmezse Fernandao bizim milli takım'ı seçmesin. FT başta olduğu sürece Umut Bulut falan oynar. Gerek yok yani.
  • brezilya milli takımında bile şu an çok rahat oynar. adamlar forvetsizlikten Fred'i oynatıyor

• ferdi milli takımda oynarsa win-win durumu olur hem o kazanır hem de türkiye

• quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

bu sezonki performansı güzel olursa + burak'ın bu sezonki performansı kötü olursa ve milli takım euro 2016 giderse kesin alınır..

Aynen kardeşim herşey sizin Ronaldo Burak'a bağlı aynen. Onun üst düzey performansı düşerse ( her maç banko 2 gol) anca o zaman gelebilir Fernandao aynen.

İşin şakası bir yana gelirse ortada Burak v.s kalmaz yedeğe çeker onu öyle azimli bi adam ancak teknik direktörlükte tarafsız birisi yokki adam Galatasaraylıları oynatmaya and içmiş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.