Şimdi Ara

Amfi almak için site?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sahibinden dışında yine satıcıların bulunduğu, yelpazesinin geniş olduğu ve pazarlık vs vs yapıp amfi alabileceğimiz siteler var mıdır? Satılan amfi markaları da blackstar, marshall vb olursa güzel olur.

• Bütçe 1500TL yi aşkın değilse Marshall'dan uzak durun.
  • Turkrock'ın ikinci el bölümüne bakabilirsiniz.
  • Dostum bütçemi 600-700 olarak ayarladım fakat alacağım amfi vietnam marshallı olacak eğer marshalla kayarsam ki şu an 600-700 e ht5r alınabiliyor eğer marshall bulamazsam blackstara döneceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xMyth

Dostum bütçemi 600-700 olarak ayarladım fakat alacağım amfi vietnam marshallı olacak eğer marshalla kayarsam ki şu an 600-700 e ht5r alınabiliyor eğer marshall bulamazsam blackstara döneceğim.

Ht5r o fiyata alacağınız tüm Marshallardan daha iyi bir amfi bence.Ben olsam direk blackstara yönelirdim.
  • Marshall'ın birçok amfisini denedim fakat hayatımda hiç blackstarla çalmadım, ht5r'ın türünü vb eğer biliyorsanız anlatabilir misiniz? Mesela clean'de bir marshall sıcaklığı verir mi veya overdrive'ı hafif tonlarda mı takılır yoksa ağırlığını ortaya mı koyar?
  • xMyth kullanıcısına yanıt
    ht5r dediğiniz lambalı bir amfidir ve marshall da bulabileceğiniz hem clean hem drive tonlarından daha fazlasını bulursunuz. Tabii o fiyata bulabilirseniz.
    O fiyat aralığında gene Blackstar'dan Stereo Id Core 20 önerebilirim. Dijital istemiyorum derseniz diyecek birşeyim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berdin123

ht5r dediğiniz lambalı bir amfidir ve marshall da bulabileceğiniz hem clean hem drive tonlarından daha fazlasını bulursunuz. Tabii o fiyata bulabilirseniz.
    O fiyat aralığında gene Blackstar'dan Stereo Id Core 20 önerebilirim. Dijital istemiyorum derseniz diyecek birşeyim yok.

Dostum 600 liraya ht5rlar mevcut internette fakat amfi hakkinda pek bilgim olmadigi icin beklemeye aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xMyth

quote:

Orijinalden alıntı: berdin123

Dostum 600 liraya ht5rlar mevcut internette fakat amfi hakkinda pek bilgim olmadigi icin beklemeye aldim

600 liraya ht5r bitane atar mısınız hemen sipariş vereceğim hocam.

İlk yorumda dendiği gibi bütçeniz çok değilse Marshall amfilerden uzak durun , HT5R Lambalı bir amfidir hocam lambalı amfiler çok daha parlak sıcak tonlar verir , sert olanı istiyorsan ht5 metal falan var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.