Şimdi Ara

IFA 2015: Lenovo'dan tasarımıyla dikkat çeken tablet bilgisayar: Miix 700

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • IFA 2015: Lenovo'dan tasarımıyla dikkat çeken tablet bilgisayar: Miix 700 

Berlin'de düzenlenen IFA 2015 fuarından duyurular gelmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Lenovo'nun yeni tablet modeli Miix 700, Microsoft Surface benzerliğiyle dikkatleri çekiyor.

Microsoft Surface Pro 3 ile neredeyse aynı boyut, tasarım ve ağırlık ile hazırlanan Lenovo Miix 700, ilk olarak oldukça şık gövdesiyle beğeni topluyor. Teknik olarak bünyesinde 2160 x 1440 piksel çözünürlükte12-inç bir dokunmatik ekran yer alan tablet, geniş tuşların tercih edildiği çıkartılabilir (Manyetik) klavye birimiyle de yüksek verimlilik vaat ediyor.

Arka bacak bölümüyle farklı açılarda çalışma imkan tanıyan Lenovo Miix 700, gücünü Intel M7 işlemciden alıyor ve 8GB RAM, 256GB SSD depolama birimi, 5MP ön kamera, isteğe bağlı detaylarına burada yer verdiğimiz Intel RealSense 3D kamera desteği ve Windows 10 işletim sistemi gibi detaylar taşıyor. Intel RealSense 3D teknolojisi tercih edilirse Windows 10'a yüz tanıma üzerinden giriş yapılabiliyor. LTE modem desteği de ayrı olarak sunuluyor.

Lenovo'nun verimli çalışmaya önem veren kişilere hitap eden tablet modeli Miix 700, Kasım ayında 700$ fiyat etiketiyle satışa çıkıyor.

IFA 2015: Lenovo'dan tasarımıyla dikkat çeken tablet bilgisayar: Miix 700 

• 700$ gibi uygun bir rakam 2000tl demek farkında mısınız?

• Amerika'da asgari ücret tutarı saat başına 9,75$ olduğundan (mesaiyi saymıyorum bile) günde ortalama 8 saat çalışma ile 9 günde alabilirsiniz. Orada ucuz tabi

Tabi 9 gün ne yersiniz özel sigortayı nasıl ödersiniz bilmiyorum
  • 700 dolar ise 2000 den aşağı olmaz özellikle bugün ki kur ile....

• Hayır surface'ten ucuz olsa anlarım.

• Lenovo bilgisayar alanında çok gelişti.

• Fiziksel klavyeli tabletler artmaya başladı böyle giderse notebook pazarı düşmeye devam eder.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.