Şimdi Ara

lg g4 duos mu yoksa.?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaşlar çift hat kullandığım için çift hatlı tel bakıyorum kafam karıiık yardım edin lütfen lg g4 dual mı lenove vibe shot mu yoksa sony xperia z3 dualmı bildiğim kadarıyla bu cıhazların tr de dispiritör garantisi yok hep grey ve firma garantili nederece güvenilir bilinmez konuyu dağıtmadan kamera benim için çok önemli o sebepten z3 ü eledim g4 ile lenovo arasında kaldım tasarım olarak lenovo çok hoşuma gidiyor tasarıma takılıp yanlış karar vermek istemiyorum lütfn yardım edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kamera konusunda g4 en iyisi

• Lenovo iyi ama g4 daha iyi

• Lenovo vibe shot kamera odaklı bir telefon değilmi .? Şuan ben huawei p7 kullanıyorum bir kere g4 ile kıyaslamıştım ön kamera p7nin daha net geldi bana
    Birde arada 600 ila 800 tl fark var g4 1919 tl lenovo 1200 1300 tl arası yurt dışı ulualar arası garantili

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm ben hala telefon almadım sebebi p7 den çok memnunum kamerası,tasarımı ön arka cam hoşuma giden tek tasarım birde ince ve micro sd girişli
    neyse lenovo vibe shot istediğim tasarıma sahip ve kamerasını çok met ediyorlar batarya iyi g4 ünde avantajları var arkası oval tasarım olduğu için pantalon cebinde daha az rahatsız edici ve kamera konusunda lenovonun gerisinde galiba özellikle selfi kamerası lenovonunda bana göre eksiği nfc olmayışı ve galiba servisi sıkıntılı açıkçası iki tekefon hakkında çok fazla bilgi sahibi değilim lütfen bu iki cıhazdan birini kullananlarda yorum yazarsa çok iyi olur bu arada z3 ün kamerası iyi olsaydı direk alırdım o sebepten z3 ü önermeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • demirbilisim D kullanıcısına yanıt
    kardeş bence konu aç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.