Şimdi Ara

35Bine Arkadan Itiş veya Awd

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba 35 bine arkadan itiş veya 4 çeker arıyorum. İmpreza göz kırpıyor ancak tüketim vegtukettigi kadar gitmeme sorunu var.

Şuan vectra b kullanıyorum 2 3 aya satip üste para ekleyceğim elimde 35 bin lira nakit oluyor..

Bakımıyla güvenliği ve gidisiyle uzmeyecek bi araç arıyorum

İyi forumlar :)

---

edit;

yaş 22, hem okuyorum hem ticaret yapıyorum, okul bitince resmi bi sektörde olacağım için gençliğimi yaşamak adına 2 yılım filan var... kendi işime başladığımda tek kapı vs kullanamam...

bakım masrafı sürpriz çıkmamalı, sportif ve diri görünmeli..

böyle bir arabadan az yakması beklenemez ama yüksek devir şehir içinde 40 krş, şehir dışı alçak devir veya 130-150 ortalama hızla 30 krş'u geçmemeli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lifeblood6 -- 2 Eylül 2015; 3:01:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Legacy
  • Butcenize en uygun rwd E46 oluyor ama temizini bulmak icin hem caba sarfetmeniz hemde butceyi biraz daha arrtiraniz lazim.

Simdiden hayirlisi olsun.

• gidişi güzel olsun diyorsanız s3 1.8t quattro

• ya subaru ya da eski model bmw.
  • Subaru Impreza 2.0R

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir aracın son sahibi olmak büyük bir korku benim için
  • MKVll kullanıcısına yanıt
    S serisi pek bütçeme göre değil hocam sanki...
  • spinattimyalnizliga kullanıcısına yanıt
    aslında benimde kafama en çok yatan model ancak bomba gibi kucağımda patlayıp çok büyük masraf açma işi korkutuyor...

@spinattimyalnizliga

hocam eskiden 30bne verdikleri arabayı şuan bulamıyorum 2.0R temiz bulsam güle oynaya pazarlığa gideceğim... - sedan -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lifeblood6 -- 2 Eylül 2015; 3:08:02 >
  • yukarı
  • sahibinden.com/226458602

• E39 belki ama bütçe

• Ben olsam direk

2000 AUDİ S3 1.8 T QUATTRO
    İlan No: 224931989
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2000-audi-s3-1.8-t-quattro-224931989/detay

• ALFA GT

• quote:

Orijinalden alıntı: GTS1907

ALFA GT

+1 dizeli 150hp 300nm yanılmıyorsam.

• quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN^

quote:

ALFA GT

Hocam bir ara radarıma girmişti bu araç lakin kullanan kişinin azlığı piyasada az olması vs derken tekrar göz ardı etmiştim...

Sanırım kullanıyorsunuz ne yakar ne kadar gider bakımı nedir kronik sorunu nedir bilgilerinizi rica ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lifeblood6

quote:

quote:

ALFA GT

Hocam bir ara radarıma girmişti bu araç lakin kullanan kişinin azlığı piyasada az olması vs derken tekrar göz ardı etmiştim...

Sanırım kullanıyorsunuz ne yakar ne kadar gider bakımı nedir kronik sorunu nedir bilgilerinizi rica ediyorum...

156ya sahibiz, temiz dizel gt için 35binden fazla parayı gözden çıkarmanız gerek.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lifeblood6

quote:

quote:

ALFA GT

156ya sahibiz, temiz dizel gt için 35binden fazla parayı gözden çıkarmanız gerek.

dizel düşünmüyorum onun yerine benzin ve tabiki lpg malesef, zira dediğiniz gibi dizel bütçeyi aşıyor...

Açıkçası sürüş hissiyatı ve güvenlik açısından arkadan itiş veya 4 çeker düşünüyorum, bu 2 kriter açısından değerlendirebilir misiniz alfayı ve tabiki piyasası konusunda bilgiye ihtiyacım var..

• lifeblood6 L kullanıcısına yanıt
    Alfa Romeo herhangi bir öndençeker araç üreten bir marka değildir. Piyasası ölü denir ancak aracınız temiz ve düzgünse 3-5 günde satarsınız. Malum siteye düzgün bişey düştüğünde en geç 1 haftada gider. Tabi bunun garantisini veremem. Zaten araç alırken satmayı düşünmemelisiniz. 156, 147 öneririm zaten lpg takacaksınız. Teknoseyir in öndençeker arkadan itiş hakkındaki videosunu izleyin. Otopark.com un 156 hakkındaki videosunu izleyin.

• quote:

Alfa Romeo herhangi bir öndençeker araç üreten bir marka değildir. Piyasası ölü denir ancak aracınız temiz ve düzgünse 3-5 günde satarsınız. Malum siteye düzgün bişey düştüğünde en geç 1 haftada gider. Tabi bunun garantisini veremem. Zaten araç alırken satmayı düşünmemelisiniz. 156, 147 öneririm zaten lpg takacaksınız. Teknoseyir in öndençeker arkadan itiş hakkındaki videosunu izleyin. Otopark.com un 156 hakkındaki videosunu izleyin.

doyurucu bir cevap oldu hocam tekrar başınızı ağrıtırım malum alfada kullanan ve bilgili olan az :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.