Şimdi Ara

Yeni telefon sorular öneriler ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu ayın 8-10 u arasında yeni telefon almayı planlıyorum bütçem maximum 1300-1400 telefon önerisi ne dersiniz acaba zenfone 2 nasıl alınabilirmi yada meiuzu mx5 nerden alabilirim garanti sorunu nasıl olur yada m2 note ????

• Zenfone 2 nin eksi yanları ekranı pek iyi değil,ağır ve kalın,hoparlör kalitesinin de pek iyi olduğu söylenemez,xperia c4 'ü de bir değerlendirin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 daha ver z2 al

• quote:

Orijinalden alıntı: Freeze MF

Zenfone 2 nin eksi yanları ekranı pek iyi değil,ağır ve kalın,hoparlör kalitesinin de pek iyi olduğu söylenemez,xperia c4 'ü de bir değerlendirin

+1

C4 kullaniorum oneririm ve zenfone2 den daha iyi,dunyanin en iyi selfie cihazi secildi buda onkameraya onem veriorsan hosuna gdecektir,ay sonuna dogru xperia m5 Gelecek tahminen 1300dolaylarinda aslinda onu mutlaka gor derim vaktin varsa

• quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

quote:

Zenfone 2 nin eksi yanları ekranı pek iyi değil,ağır ve kalın,hoparlör kalitesinin de pek iyi olduğu söylenemez,xperia c4 'ü de bir değerlendirin

+1

C4 kullaniorum oneririm ve zenfone2 den daha iyi,dunyanin en iyi selfie cihazi secildi buda onkameraya onem veriorsan hosuna gdecektir,ay sonuna dogru xperia m5 Gelecek tahminen 1300dolaylarinda aslinda onu mutlaka gor derim vaktin varsa

daha önce hiç telefonlarda sonye bakmadım tasarımı pek hoşuma gitmiyor nedenini bilmediğim bi sebebten dolayı :/ peki batarya ömrü nasıl daha çok whatsapp youtube twitch de takılıyorum ve oyun performansları nasıl yeni çıkan oyunlarda acaba teknik özellikleri zenfone 2 ile yarışırmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ogguzhana5544

quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

quote:

+1

daha önce hiç telefonlarda sonye bakmadım tasarımı pek hoşuma gitmiyor nedenini bilmediğim bi sebebten dolayı :/ peki batarya ömrü nasıl daha çok whatsapp youtube twitch de takılıyorum ve oyun performansları nasıl yeni çıkan oyunlarda acaba teknik özellikleri zenfone 2 ile yarışırmı ?

Zenfone2 den daha iyi bir telefon asphalt8 oynuorum dead trigger oynuorum 0 sikinti,

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.