Şimdi Ara

Corolla'ya 57.000 Lirayı Çok Görenler Gelsin... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
0
Favori
3.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 57 bin liraya gözünün önüne berlin duvarı almak nasıl bir duygudur acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canakkaleli17 kullanıcısına yanıt
    Corolla'nın içi Berlin Duvarı ise Jetta'nın içi Diyarbakır Surlarıdır.

Corolla'ya 57.000 Lirayı Çok Görenler Gelsin...
     Corolla'ya 57.000 Lirayı Çok Görenler Gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreameren -- 2 Eylül 2015; 2:18:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TahtalıKöyünMarangozu

quote:

Orijinalden alıntı: MKVll

emin ol Eve geliş-evden çıkış fonksiyonu (Coming home-leaving home) donanımı kadar lüzumsuz bir donanım yok

İşe yaradığından değilde havalı oluyor

O donanımı yapan çarpıldı zaten saçma ve aşırı gereksiz. Fiyatlar olarak baktığımda da araçların çoğu hak ediyor ancak corolla biraz daha ucuza kapatıyor o yönden artısı var

• quote:

Orijinalden alıntı: MKVll

emin ol Eve geliş-evden çıkış fonksiyonu (Coming home-leaving home) donanımı kadar lüzumsuz bir donanım yok

Coming home-leaving home benim arabadada var 1 kere kullanmışlığım yok acaba çok bişeymi kaybediyorum diye düşündüm bi an
  • 1.33 en gereksiz motorlardan biri ..onun fiyatını değil de 1.6 lık olanın fiyatını yazın öyle karşılaştırın..Ya da birileri size troll dediğinde canınızı sıkmayın..Japonlar atmosferik motorda israr etmelerinin bedelini yavaş yavaş ödüyor..yakında ancak emekli beyamcaların altında göreceğiz Toyota yı (ben de onlardan biriyim ama ruhum genç HB Astra J kullanıyorum)) )..Honda bakın yavaş yavaş silinmeye başlıyor piyasadan. Yıllardır dünyanın çeşitli yerlerinde Toyota kullandım, ancak son senelerde dizaynı artık kim yapıyorsa ciddi sıvamış durumda çakma Çin arabalarından daha beter duruyor, gösterge paneli desen tamamen macera yapmışlar aynen kamyon gibi olmuş ..Araç üstündeki fiyatı hiç ama hiç haketmiyor bence..Yazık ettiler
  • 1.3 motor kullanan arkadaş 1.2 Tsi motoru küçümsemiş. O fiyata alınabilecek kendi yazdıklarınla 3 araç var, hala gidip nasıl Toyota aldınız anlamak güç. Jetta, Focus, Astra varken bir Corolla'ya bakınız
  • superegoid S kullanıcısına yanıt
    Güzeldi

• 65000 liraya cıvıc daha iyi hiç olmazsa 1.6 motoru var üstelik honda yüksek hızlarda çok daha az yakan bir araç ki bence sıfır araç almak fazladan en aşşağı 4-5 bin lira demek

• Merhaba.
    Evimin yolunu gösteremeyen araçlara tahammülüm yok, yazık oldu...
  • toyota ya bk atan adamla araba konuşmamki zaten. Corolla dünyanın en çok satan sedan aracı değil mi ? E ozaman neyi tartışıyoruz.
  • Toyota el altından para verip bizi savun dese bile savunulacak bir yanı yok burda millet savunuyor. Sonra da alan olur tabi müstehak

• İyi hoş ta...

Sağlam dolu yağışı yedikten sonra delik deşik olan kaportayı napcez ???

• Hemen yan perde hava yastığı olmayan ama,çelik jantlı,Cruise Control'ü olan,sis farlı ve 1.3'le aynı vergi oranındaki 1.6 motorlu Focus'umu satıp 1.3 motorlu Corolla'yı alıyorum.
    Dünyanın en fazla satılan aracına bir faydada bizden olsun..

• Saçma sapan bir konu, Corolla'da da olduğu gibi bütün C sınıfı otomobiller pahalı ve orta gelirin üstüne hitap eden cinsten. Bu sınıfta geçen seneye kadar Leon ideal fiyattan gidiyordu o da pahalı kaldı.
  • Corollada çok pahalı, aynı diğerleri gibi.45-49 dan fazla etmez o 1.3 motor.bakın çok enteresan; 50 bile demiyorum çünkü 50 diyen olursa o kişinin katli vaciptir.

• Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Karşıt görüşlü olabilirsiniz ama "saçma sapan bir konu" diyemezsiniz. Sonuçta ben burada emek ve vakit harcayarak diğer araçlarla mukayese yapmışım değil mi? Neden saygı duymak yerine hemen insanın hevesini kırıyorsunuz? "Şu şu nedenler dolayı görüşünüze katılmıyorum" gibi daha medeni ve mantıklı cümleler kullanırsak çok daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreameren -- 2 Eylül 2015; 12:06:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EustassKiD26

Hemen yan perde hava yastığı olmayan ama,çelik jantlı,Cruise Control'ü olan,sis farlı ve 1.3'le aynı vergi oranındaki 1.6 motorlu Focus'umu satıp 1.3 motorlu Corolla'yı alıyorum.
    Dünyanın en fazla satılan aracına bir faydada bizden olsun..

Hocam ben ilk mesajda da belirtmiştim ama yine belirteyim.. Focus kötü demiyorum, hatta ileride almayı düşündüğüm nadir sedan araçlardan birisi. Ben sadece Corolla'ya 57K lirayı çok görenleri anlamıyorum. Rakip markalar aynı segmentteki aracını 57-58'e hatta 67'ye satarken Toyota'nın satmaya hakkı yok mu? Her aracın kötü yanı vardır; Corolla'nın motorunun 1.33 olması dezavantajdır mesela. Ama almamak için sebep değildir. Yan perde hava yastığını sadece örnek olarak koydum, o da almaya engel değil aslında.

• çekişsiz 1.33e mi verecem 57bin

• MKVll kullanıcısına yanıt
    1) Bizim evin otoparkının aydınlatmasında sorun var. 1 haftadır yanmıyor. 1 haftadır bu sayede karanlığa kalmadan otoparktan çıkıp asansöre yürüyorum.

2) Kasabada oturan bir akrabamın evinin arkasına arabayı parkederken, zifiri karanlıktan bu özellik sayesinde kurtuluyorum.

3) Çamurlu bir yolda arabayı parkettim. İndiğimde bu özellik sayesinde çamurları net görerek kuru yerlere basa basa yürüdük.

Çoğu zamanda kullanıyorum, bence hiç lüzumsuz değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

çekişsiz 1.33e mi verecem 57bin

Usta almamak için başlı başına bir sebep değil ki be. :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.