Şimdi Ara

Çocuk İken En Çok Neye Sevinmiştiniz..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Küçük İken Annem Bana Uzaktan Kumandalı Araba Almıştı Ve Sizi Temin Ederim O An Dünyalar Benim Oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayatımda ilk kez oyun hamuruyla oynarken kalbim saniyede 3 kez atıyodu :) ama napıyım rengarenk ve yumuşaktı

• Ateri almıştı babam.O gün öyle bir sevindim ki hala düşünürüm acaba bir daha ne zaman böyle sevinirim diye
  • Annem ayak tırnaklarımı keserken sıra kucuk parmagima geldiginde fazla tırnak gozukmedigi icin parmagımı kesecek zannediyordum. Sonra yok o parmagında tırnak yok o parmagını kesmiyicem demisti. Cok mutlu olup. Mandallardan halka yapmaya devam etmistim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuncak arabamı kaybetmiştim sonra buldum.
  • Annemin pc oynamama izin vermesine

• en çok değil ama.
    Arkadaşla mario oynuyorduk arkadaşım 2 kişilik bölüm açınca ona bayağı sevinmiştim.
  • Saklambaç oynamak çok zevkliydi ya.O sobelemeye giderken ki koşu yarışı,saklanırken ki strateji falan çok seviyodum
  • en son neye sevindiğimi hatırlamıyorum. çocukken neye sevindiğimi mi hatırlayacam
  • Kafamı Kalorifer peteğinde patlattım beni hemen hastaneye yetiştirdiler en çok ona sevindim kan kaybından geberip gidecektim yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freeze MF

Kafamı Kalorifer peteğinde patlattım beni hemen hastaneye yetiştirdiler en çok ona sevindim kan kaybından geberip gidecektim yoksa

Ciddi olamazsın

• Mutlu bir çocukluk geçirmedim. Gençliğimide mutlu bir şekilde geçiremiyorum/geçiremeyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Pilavjob-

Mutlu bir çocukluk geçirmedim. Gençliğimide mutlu bir şekilde geçiremiyorum/geçiremeyeceğim.

Kaderine küs

• Babamın iş yerinde googla girip oyun oynardım(flash) bi gün eve pc almışlar evde google yazısını görünce cok mutlu olmuştum. 2003 falan heralde..

• quote:

Orijinalden alıntı: dogukan1825

quote:

Kafamı Kalorifer peteğinde patlattım beni hemen hastaneye yetiştirdiler en çok ona sevindim kan kaybından geberip gidecektim yoksa

Ciddi olamazsın

Ciddiyim Zorlu bir çocukluk evresi geçirdim anlamadığım kafadan nasıl bu kadar kan akar
  • Annem el işi gorurken bacagina yatmak ve el isini birakip basimi oksamasi.
    Babam iatedigim oyuncagi bilmem kac ay sonra surpriz sekilde alip getirmesi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dogukan1825

quote:

Ciddi olamazsın

Ciddiyim Zorlu bir çocukluk evresi geçirdim anlamadığım kafadan nasıl bu kadar kan akar

Malesef benim kafamda kamyon kasasının altında kaldı beynim ortadan ikiye ayrıldı 15 dikiş atıldı ama garip olan neydi biliyormusun beynimden kanlar akarken ben gulmekten oluyordum

• Elimle oynuyordum ileri geri yapıyordum sonra bişeyler olmaya başladı sanki birazdan havaifişekler patlayacakmış gibi oldum patlayana kadar devam ettim bende sonra bi ıslaklık böyle gittim elimi falan yıkadım ama çok mutluydum
  • Geçmiş olsun hocam,zor bir durum gerçekten ama neden güldüğünüzü anlamadım
  • quote:

Geçmiş olsun hocam,zor bir durum gerçekten ama neden güldüğünüzü anlamadım

Aslında olay olduğunda annem hemen yanımdaydı bende canımın acığını fark etmesin diye gülüyordum bağıra bağıra ama ciğerimden ciğer sökülüyordu aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4E178F9C9 -- 1 Eylül 2015; 23:31:13 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.