Şimdi Ara

iOS ve Android için Instagram güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iOS ve Android için Instagram güncellendi

Kısa süre önce kare fotoğraf sınırlamasından kurtulan popüler sosyal ağ Instagram, iOS ve Android tarafında 7.5 sürümlerine güncellendi.

İki platform için de yayınlanan 7.5 güncellemesi, 2013 yılında kullanıma sunulan ve ayda 85 milyon kişi tarafından kullanılan özel mesajlaşma özelliği "Instagram Direct" odağında önemli yenilikler getiriyor. Artık kişiler Instagram üzerinde gördükleri içerikleri başkalarıyla mesaj olarak paylaşabiliyor, sürekli iletişim için karşılıklı fotoğraf, video ile metin mesajları gönderebiliyor ve kolayca bulmak için grup konuşmalarına isim verebiliyor.

Konu hakkında hazırlanan sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. Tanıtım videosu da aşağıda yer alıyor.

• Nihayet beklenen özellik geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebook bunu satın aldığında o zamanki haberin altına yazmıştım mesajlaşma özelliği de koyarlar, yakında kendine benzetir İnstagramı diye. Oysa ki İnstagramın genel özellikleriyle oynamayacağız diyerek tepkileri azaltmaya yönelik demeçler vermişlerdi. Yerseniz tabii...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strathmorea -- 2 Eylül 2015; 0:02:34 >
  • Video gözükmüyor bende.
  • bende gelen bişi yok henüz

• bende update gelmiş.

Kesinlikle çok beklenen ve istenen bir özellik geldi sonunda.
  • Windows Phone'u unuttular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elsa -- 2 Eylül 2015; 12:59:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android'de güncellemeyi dün akşam yaptım ama bahsedilen özellikler gelmedi. Play Store'daki yorumlarda da çoğu kişi aynı şeyi yazmış.
  • aynen değişen bişi olmadı.geri çektirler heralde?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.