Şimdi Ara

Asus zenfone 2 mi General mobile 4g mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım asus donanım tarafından çok iyi ama günceleme konusunda gm 4g google destek veriyor hangisini alsam bilmiyorum ?

• İkiside değil lenovo p70 bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TombalacıMemeT

İkiside değil lenovo p70 bak.

iyi telefon ama halen android 4.4 ile duruyor en azından asus 5 ile geliyor lenovo 8 çekirdek ve 4000 mah pil gücü var çok iyi başka telefon önerisi bekliyorum cevap için teşekkürler.
  • Gm 4g kamerası hiç güzel değil, malzeme kalitesi de pek iyi değil sadece android one cihaz işte güncelleme çok önemliyse Nexus cihazlarada bakabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lenovo s90 veya vibe x2 ye bakabilirsin
    Veya g2

• gm 4g ye plastik biliyorum çok kötü ama nexus cihazıa gördüm nexus 5 bile geçici olarak kullandım benim değildi ama kamera olarak bilgim yok ama birinde görmiştüm biraz inceledim çok iyi görünüyordu şimdi soğumaya başladım lenovo cihazları hiç kullanmadım böyle bilindik bir marka olmasını istiyorum 1000 tl bütçem var aklımda iphone 5 ikinci el var ama şarj dayanmıyormuş diyorlar sizce napmam gerek asusu mu almam gerek g3 ile karşılaştırmalara baktım asuss 2 g3 ten daha iiyi performans olarak tavsiyeleri bkliyorum cevaplar için teşekkürler arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

Lenovo s90 veya vibe x2 ye bakabilirsin
    Veya g2

bana tanıdık gelen bir marka var o da g2 diğerlerini hiç görmedim kimsenin elinde onun için g2 iyi ama eskidi telefon
  • S4

• Zenfone 2 parasina xperia C4 bakin daha mantikli

• quote:

Orijinalden alıntı: tahir055

quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

Lenovo s90 veya vibe x2 ye bakabilirsin
    Veya g2

bana tanıdık gelen bir marka var o da g2 diğerlerini hiç görmedim kimsenin elinde onun için g2 iyi ama eskidi telefon

Dedigim cihazlar mediamarkt ta var
    Orada inceleyebilirsin

• Arada ciddi donanım farkı var tabiki de Zenfone 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

S4

galaxy istemiyorum hoşuma gitmiyor artık
  • cevaplar için teşekkürler arkadaşlar yarın vatan computer filan oraya gidicem bakıcam bakalım hangisi iyi kötü alıcam ama gm 4g seçerim güncelleme konusundan tavsiyeler için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.