Şimdi Ara

İkinci universite okuyan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu yıl Selçuk hukuka yerleştim ve ikinci universite olayını yeni öğrendim. Benim planım kimi davalara izleyici olarak katilmak, avukat tanıdıklarimdan ilgili oldukları alanlar ile ilgili dava dosyalarını inceleyip takip etmek ve bunlara ek dersler var bir de. Ikinci Üniv olarak sosyoloji okumayı düşünüyorum, is bulmak için değil zevk için. Sizce ikisi bir arada gider mi? Ayrica İstanbul ve Anadolu arasında kaldım, fark eder mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende başlicam bu sene aöf'ye inşallah

İÜ 400 tl alıyor Anadolu 205 tl ama Anadolu daha tecrübeliymiş ve kitap veriyormuş

Tarih bölümü okuyacağım marmara'da. 2. Üniyi Uluslararası İlişkiler düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JilberProduct

Bende başlicam bu sene aöf'ye inşallah

İÜ 400 tl alıyor Anadolu 205 tl ama Anadolu daha tecrübeliymiş ve kitap veriyormuş

Tarih bölümü okuyacağım marmara'da. 2. Üniyi Uluslararası İlişkiler düşünüyorum

Ben de Anadolu yu bu konuda daha köklü diye biliyorum ama diğer taraf da İstanbul olunca acaba dedim. Hoş, aof de ne kadar fark eder orası da meçhul.

• Yukarı

• ben de mühendislik kazandım açıktan işletme okuyacağım takip
  • Bende siyaset kamu kazandim lojistik okuyacam anadoluda hem bana yakin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Bende siyaset kamu kazandim lojistik okuyacam anadoluda hem bana yakin

Açıkta yakın uzak fark etmiyor Neredeysen orada sınava giriyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Bende siyaset kamu kazandim lojistik okuyacam anadoluda hem bana yakin

Açıkta yakın uzak fark etmiyor Neredeysen orada sınava giriyorsun

Aynen biliyorum

Olsun yakın sonucta aöf diye kacarim eskisehire

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 1 Eylül 2015; 22:46:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Çaktırma o zaman

• ben hangisini okusam kararsız kaldım adalet okuyayım diyorum
  • Yukari

• Fikri olan?

• Merhaba arkadaşlar, önemli bir sorum olacak sizlere. Şimdi ben ilk tercihleri boş geçti ve ek yerleştirmelerde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık kazandım. Kayıt için aşağıdaki tarihlerden hangisini dikkate almam gerekiyor ? Emin olmak için soruyorum.

İkinci universite okuyan var mı?

Biryandan da özel yetenek sınavlarının sonuçlarını bekliyorum boşuna kayıt olup 200 lirayı çöpe atmıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yacatisma -- 2 Eylül 2015; 0:02:57 >

• Arkadaşlar bu sene inşaat mühendisliği kazandım açıktan da ikinci ünv olarak işletme veya iktisat okuyabilir miyim yani bu sene başvurabilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Bu yıl Selçuk hukuka yerleştim ve ikinci universite olayını yeni öğrendim. Benim planım kimi davalara izleyici olarak katilmak, avukat tanıdıklarimdan ilgili oldukları alanlar ile ilgili dava dosyalarını inceleyip takip etmek ve bunlara ek dersler var bir de. Ikinci Üniv olarak sosyoloji okumayı düşünüyorum, is bulmak için değil zevk için. Sizce ikisi bir arada gider mi? Ayrica İstanbul ve Anadolu arasında kaldım, fark eder mi?

seneye yenisine başlıcam bu bitsin de hazırlanıyorum ygs lys
  • quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

Arkadaşlar bu sene inşaat mühendisliği kazandım açıktan da ikinci ünv olarak işletme veya iktisat okuyabilir miyim yani bu sene başvurabilir miyim

evet yerleşilen yıl başlanabiliyor ben öyle yapacağım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.