Şimdi Ara

Google'ın logosu yenilendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Google, 1998 yılında arama motoru olarak teknolojiye hizmet etmeye başladı. Sonrasında ise bir çok hizmetle birlikte dev bir şirkete dönüştü. Teknoloji devinin onlarca servisi bugün bilgisayarlar dışında telefon,saat, televizyon ve araba gibi hayatımızın tüm noktalarında karşımıza çıkıyor. Google ise bu durumu göz önüne alarak logosunu her alana hitap edecek şekilde güncelledi.

Değişim için ufak bir doodle'da hazırlayan şirket logonun yıllara dağılan gelişimini gözler önüne seriyor. Ayrıca değişimle beraber ufak "g" harfi de tarihe karışmış durumda. Artık şirketin ufak logosu renkli ve büyük bir G harfi.

Google Türkiye resmi blogunda yayınlanan "Google'ın Yeni Görünümü" yazısına ulaşmak için tıklayın.

• Eskisi daha iyidi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskisi daha iyiydi.

• Kötü olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel olmuş yeni logo. Değişim güzeldir. Ayrıca arama motorunun tasarımında da ufak değişiklikler var. Butonlara yeni animasyonlar eklemişler. Arama kutusu biraz büyümüş.

• Güzel olmuş
  • Guzel olmus :)

• logo yenilendiği saatlerde pc ye malware bulaşmıştı onunla uğraşıyordum chorme yi iptal etti 3-4 tane uygulama indirip kurdu vs.. yan sekme açıp bunu görünce formattan sonra yine bulaştı sandım bir an için :D

• Eski logodan daha iyi olduğu kesin.
  • Değiştirilmemiş halini tahmin bile edemiyorum baya fark yaratmışlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Logo bir firma icin cok Önemlidir, kac milyar dolarlik şirketin logosu bu mu yani.

• Ara sıra yenilik iyidir, gereklidir.

• Bir an neredeyse taniyamadim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dünyadaki en değerli şeye yani dataya tamamiyle hakim bir firma.kimse kolay kolay önünde duramaz bu firmanın.

• Güzel olmuş.
  • bence güzel olmuş ara sıra yenilik iyidir.

• bence güzel olmuş
  • Yeni tasarıma uyan kaliteli bir seçim olmuş material devamı hissi yarattı bende
  • Eski daha hoş geliyordu göze.

• Tasarımdan anlamayanlar gelip Google'ı eleştirmiş. Arkadaş madem bu kadar iyiyseniz daha iyi fikiri sunun işe alsınlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.