Şimdi Ara

CREWE ALEXANDRA KARİYERİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  CREWE ALEXANDRA KARİYERİM

SkyBet League 1 den başlayacağımız yolculuğumuzda ilk hedef kümede kalmak. Altyapı odaklı yönetilen bir kulüp olduğu için hedeflerimize de bu yöntemle ulaşıcaz. Her türlü eleştiriye öneriye açığım

İlk olarak varolan 2 gözlemcimizin CA/PA değerlendirmesi çok kötüydü yolladım yerlerine 2 gözlemci aldım.

Birkaç oyuncu transfer edicem ama transfer bütçemiz yok yalnızca az miktarda maaş bütçesi var genç serbest oyunculara bakacağım.

OOS Sağ mevki için serbest oyuncu Laste Dombaxe ile anlaştım

Santrafor mevki için serbest oyuncu Kieffer Moore ile anlaştım.

İyi kiralık oyuncuları kadromuza katabilmek için yönetimden kardeş kulüp bulunmasını istemiştik, sonucunda West Ham ile anlaştım.

Lige başladık ilk lig maçımızı evimizde Scunthorpe ile oynadık zar zor 90+2 de kazandık.

İlerledikçe güncelleyeceğim umarım beğenirsiniz.

SS ler neden böyle çıkıyor bilmiyorum bi türlü halledemedim, ön izle yaptığımda normal gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 1 Eylül 2015; 19:45:27 >

• 9 kişi kalan takıma içerde yenildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 1 Eylül 2015; 20:59:21 >
  • Takip, başarılar. Uzun soluklu bir kariyer olması dileğiyle..
  • Şu ana kadar aldığım sonuçlar ve puan durumu. Hedef kümede kalma demiştim ve bunu çok rahat başaracağım gibi. Şuan playoff bile zorlayabiliyorum. Kadronun yaş ortalaması 22 falan ve tecrübesizler ama gençlerin maşallahı var. Sol kanatım George Cooper 17 , sağ kanatım Charlie Kirk 16 yaşında bu adamlar ilk 11 oynuyor 2. ss çıkmıyor bir türlü sıralama vardı orda. Şuan 8. sıradayım playoff için en az 6. olmak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 2 Eylül 2015; 2:00:52 >

• Oyuncularımızdan George Cooper 2m eur karşılığında Stoke City e transfer oldu sezon sonuna kadar kiralık olarak bizde

Johnstones Paint ödülünde finale çıkmıştık ancak 2 ayak sonunda kaybettik.

Altyapı antrenman tesislerinin geliştirilmesini istedim yönetim kabul etti.

Bolton ile kiralık oyuncular için kardeş kulüp anlaşması imzaladık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 2 Eylül 2015; 15:28:31 >

• not=Dikey olan ss görünmüyor ama tıklarsanız açılıyor.

Bu sene altyapıdan yükselen en iyi oyuncu Dave Friar ama yeterli bir oyuncu değil

Sezon sona erdi son haftalarda aldığımız yenilgiler yüzünden playoff yapamadık.

Başkandan kötü haberler geliyor daha önce kabul edilen Altyapı antrenman sahası geliştirmesi iptal edildi, sebep parasızlık :( Ayrıca paf takımın kategoriside 2 den 3 e düşürüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 2 Eylül 2015; 17:36:22 >

• Yeni sezona başlarken hedef playoff. İlk olarak Altyapı sorumlumuz Crewe camiasının efsane ismi Dario Gradi ile sözleşme fesh ettik emeklilik vakti gelmişti. Yeni altyapı sorumlumuz bir diğer efsane isim Phil Cannon oldu. Alexandra stadyumuna hoşgeldin Cannon.

Bu transfer döneminde genç oyuncularımıza teklifler geldi hepsi gitmek istedi. Çok potansiyelli olmadıkları için sattık.

Bununla beraber kadromuza kattığımız isimler var en iyisi Southamptondan Isgrove. Stokke a sattığımız Cooperı ise tekrar kiraladım. Zach ise Boltondan kiraladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 2 Eylül 2015; 19:29:05 >

• Sol bek eksiğimiz vardı transfer dönemi sonrasında uygun fiyata 11 oyuncusu bulabildim maalesef. Andy Taylor ile 100B transfer bedeli karşılığında anlaştık.

Lige çok iyi başladık hedef playoff yapmaktı artık şampiyonluğa oynuyoruz. Köklü kulüplerden Milwall u deplasmanda dağıttık

Tam 9 maçtır yenilmiyoruz Lider Blackburnun hemen ardındayız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 3 Eylül 2015; 0:30:51 >

• Takip
  • FA Cup ta 5. tura yükslemiştik rakip Spurs tu imkansız diyordum ama sok dakikada kazandık

Pochettino ağlıyor

FA Cup 6. turda rakibimiz Leicester City oldu avantajımız ev sahipliği.

Üst lig kalitesindeki Blackburnu evimizde 2 farklı öne geçmemize rağmen mağlup edemedik. Bu maçla beraber mağlup olmama rekorumuz 14 maça çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 3 Eylül 2015; 13:53:10 >

• Altyapımız ikinci yılımızda meyvesini verdi

FA Cup çeyrek finalinde Leicester ile eşleşmiştik evimizde 2-2 berabera kalmıştık , tekrar maçında deplasmanda 1-0 mağlup olduk ama çeyrek final lig1 seviyesinde bir takım için büyük başarı.

Johnstones Paint Cup ta Finalde Colchester ı mağlup ettik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 3 Eylül 2015; 15:03:15 >

• takip
  • Ligin bitmesine 6 maç kala ikinciliği garantileyip bir üst lige yükseliyoruz.

Başkanımızın Championship deki mücadelemiz için belirlediği transfer ve maaş bütçesi.

Sondan bir önceki maçımızda 3-0 geriye düşmemize rağmen gol olup yağdık ve kiralık forvetimiz Zach Clough dan muhteşem performans.

Ligin son hafta maçlarından sonra son durumu Blackburn bu lig için çok fazla zaten durumları normal, Lig1 e düşmeyi nasıl başardılar acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 3 Eylül 2015; 15:52:45 >

• Kadromuza Lionel Carole, Lee Tomlin, Andrew Crofts ve kiralık olarak tekrar George Cooper, Southamptondan Jake Hesketh ve Sam McQueen gibi isimleri kattık. Yönetimden verilen bütçe ancak boyle oyuncuları takviye etmemi sağladı. Altyapı odaklı bir kulüp olduğu için bütçe vermiyor. Championshipte ilk 3 maçımızı kaybettik. Ligde tutunabilmem çok zor. Rakiplerin kadrolara bakıyorum 1.5 - 2 m eur dan aşağı değerde oyuncusu yok benimkiler hep 400B 500B civarında. Uzun soluklu kariyer planladığım için hemen büyük hedefim yok, altyapıdan çıkan oyuncularımı bekleyeceğim.
  • Hayretler içerisindeyim Bir üst mesajımda da görüldüğü gibi kesin küme düşeriz diyordum çünkü kadro kalitemi zaten Championship e yeterli bulmuyordum bir üstüne ilk dört lig maçımızı kaybedince iyice emin olmuştum. Sonuç olarak taktik değişikliğe gittim 4-3-2-1 oynuyordum 4-2-3-1 e döndüm ve birdenbire her şey değişti. Deplasmanda galibiyetler almaya başladım, Championshipe düşen ama hala kadrosunda önemli isimleri barındıran evertondan az daha galibiyeti kapıyordum. Transfer dönemine girerken aldığımız sonuçlar ve kadrom;

Transfer dönemine girerken FA Cupta evimizde Soton u mağlup ettik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 4 Eylül 2015; 18:57:21 >

• Rüya gibi sezon devam ediyor. Küme düşmeye kesin gözüyle bakılan takımımız doğrudan Premier lig biletini son anda kaptırdı. Ligin son maçında deplasmanda Hull City e 2-1 kaybettik. Berabere kalsak altımızda olan Cardiff bizi geçemeyecekti, malesef averaj ile 2. oldular ve doğrudan premier lige yükseldiler biz ise playoff oynayacağız.

Playoff ilk maçında Derby ile deplasmanda 0-0 berabere kaldık, umutlar evimizdeki maçta.

Evimizdeki maçta ise 2-0 kazandık ve playoff finalindeyiz!!!!

Finalde Sheffield Wednesday ile karşılaşacağız!!

Ve rüya gerçek oluyor, Sheffield Wednesdayi finalde Lee Tomlin in golüyle 1-0 mağlup ediyoruz ve Crewe Alexandra Premier ligde

Yönetim stadımızı premier lig kuralı olan en az 12500 koltuk kuralı için genişletiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 5 Eylül 2015; 0:21:59 >

• İşte bunlar hep Premier Lig

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 5 Eylül 2015; 0:59:22 >

• Premier ligde sezona başlarken yine istediğimiz transfer bütçesini alamadık ve bazı oyuncuları kiralamak zorunda kaldık, bu sezonki transferlerimiz.

İlk lig maçımızda evimizde Tottenham ile oynadık, ilk dakikada yediğimiz gol yüzünden 0-1 yenildik.

Hedef bu sezonda kümede kalmak, geçen sezonda hedef küme idi ama sürpriz yapıp premier lige çıktık hatta 2. olup doğrudan çıkma hakkını son anda kaçırdık. Kadrom inanıyorum premier ligde kalıcı olacak. MAçların hepsini atmayacağım, ara ara bazı büyük maçları ve lig tablosunu atacağım tek tek uğraşmak zor oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 5 Eylül 2015; 23:29:36 >

• Bugünlük bu kadar şu ana kadar alınan sonuçlar;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 6 Eylül 2015; 1:28:16 >

• Kümede kaldık Son maçımızda Readingi yenmemiz gerekiyordu garanti için ama evimizde 0-0 berabere kaldık. Rakiplerimiz aldığı sonuçlar bizi kümede tuttu. Gelecek sezon daha iyi işler yapacağız.

Başkan kesenin ağzını açıyor . Çıldırt bizi başkan!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 6 Eylül 2015; 15:45:24 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.