Şimdi Ara

i20 hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • görüşleriniz nelerdir üniv. öğrencisiyim almayı düşünüyorum tecrübeli arkadaşların yorum ve tsvsiyelerini bekliyorum
     i20 hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordinas -- 1 Eylül 2015; 18:58:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hangi i20

• arabanın içerisinden gelicek olan sesleri önemsemessen sıkıntı yok iş yerinde arkadaşımda var işe birlikte gelip gidiyoruz

sağ koltukta oturuyorum sağ ayağımı kapıya yaslayamıyorum gacır gucur ötüyor sonra araba hafif sallanınca

araç 16.000 km de
  • pvp_headshot kullanıcısına yanıt
    hocam golf dizel düşünüyorum aslında ama bu arabada görsel açıdan fena gelmedi bana teknik açıdan pek bilgili değilim bu araç 2014 temiz bir 11-12 golf te arıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

hocam golf dizel düşünüyorum aslında ama bu arabada görsel açıdan fena gelmedi bana teknik açıdan pek bilgili değilim bu araç 2014 temiz bir 11-12 golf te arıyorum

temiz manuel düşük km li golf bana göre bu araçtan daha iyidir hocam arabanın sadece dış tasarımı güzel

hyundaının dizel motoruna bir şey diyemem kullanmadım çünkü ama 1,2 benzinli alınmaz
  • leon al

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pvp_headshot kullanıcısına yanıt
    manuel araç düşünmüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

manuel araç düşünmüyorum

dsg sıkıntılı yalnız hocam vw de o yüzden demiştim siz bilirsiniz dsg yi araştırmanızı öneririm
  • Kasım 2014te ilk çıktığı hafta aldım. 10200 km oldu. Kullanmayan birisi olarak değil kullanan birisi olarak memnunum ve bu sıfatla soruların varsa cevaplayabilirim. Ne beklediğin ile alakalı. Sonuçta B sınıfı ve sınıfının en dişlisi. Sessizliği de bir C sınıfı kadar iyi. Tüm detaylar ana konu sayfasında da var.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=99333225&p=121&f=200

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzÖmÖz -- 1 Eylül 2015; 22:01:30 >
  • öyle hız delisi değilim süratli gitmeyi sevmiyorum tasarımı hoşuma gitti iç konsol tasarımı özellikle. yakıt durumundan memnunmusunuz birde sizin aracın özellikleri neler hocam. otomatik alacağım ben

• İç ve dış tasarımda hatta genişliginde sınıfında rakibi yok. Benim aracım 1.2 Style paket. Yakıt tüketimim ortalama 6.0. Sehir içi maksimum 6.4 şehir dışı da 5.0 civarı. Ancak otomatikte işler değişiyor. Kullanmadım ama ana konudaki arkadaşlar tüketim 10 üzerinde diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Tangır tungur 1-2 sene sonra grileşmeye müsait 5. kalite plastik iç mekan, vasat ses sistemi, en boş pakette el ile ayarlanan yan aynalar, 2 litre az yaktığını gösteren bozuk yol bilgisayarı, şehir içine uygun aktarma, son hız ve yüksek hızlar için segmentinin en vasat araçlarından birisi, rent a car için üretilmiş bir model.

Öğrenciysen, Polo veya Fiesta'ya yönel.

Bir önceki kasadan bahsediyorsunuz sanırım.

• doğru anladıysam otomatik 100km 10lt biraz fazla geldi

• Otomatiği 4 ileri tork konvertörlü olduğu için evet biraz fazla.

• golf otomatik yakıt durumu da aynımı acaba bilginiz var mı

• 1.4 otomatik alma da ne yapıyosan yap. Ocağına incir ağacı diker yakıt konusunda. Temizinden 12 litre yakıyo şehir içi.
  • 1.2 tsi dsg 7, 1.4 tsi dsg 8 ( +,-1 ) civarı yakar tabi çok basmazsan. Çünkü turbo motorlar bastıkca ve ani hızlandıkça daha da fazla yakar. Bir de dsg muamması var tabi.Hyundai tork konvertör çok çok daha sağlam ona göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzÖmÖz -- 1 Eylül 2015; 23:40:24 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 207m

quote:

Tangır tungur 1-2 sene sonra grileşmeye müsait 5. kalite plastik iç mekan, vasat ses sistemi, en boş pakette el ile ayarlanan yan aynalar, 2 litre az yaktığını gösteren bozuk yol bilgisayarı, şehir içine uygun aktarma, son hız ve yüksek hızlar için segmentinin en vasat araçlarından birisi, rent a car için üretilmiş bir model.

Öğrenciysen, Polo veya Fiesta'ya yönel.

Bir önceki kasadan bahsediyorsunuz sanırım.

Manuel ayna hariç yeni kasa içinde geçerli aynı şeyler.

Eksileyenler youtube'den video izleyip arabadan anladıklarını zannetmeye devam etsinler, ne diyelim.

Bana sorarsaniz kalite olarak polo ve fiesta dan sonra en iyisi. Yalıtımı segmentinin en iyisi. Tasarim desen dünyaca ünlü red dot ve if design almış. Euroncap tan segmentinin en iyi yolcu güvenliği puanını almış. İç mekanı çok ergonomik. Müzik sistemi baz paket hariç diğerleri gayet güzel. Sınıfında acilabilir cam tavana sahip tek araç. Yol tutuşu ilk 3 e girer. Sürüş pozisyonu bence segmentinin en iyisi. Aracın iki onemli handikapi mevcut. İlki 1.4 motor ve 4 ileri otm. sanziman bu araca yakışmıyor. Çok yakıyor ve arabanın performansı düşük. İkincisi ise çoğu kişi için ve bu segment icin belki çokta önemli olmayan sürüş hissiyati. Direksiyon hissiz, suni. Ama konforlu ve yumuşak olduğunu soylemeliyim. Yüksek hızlardada güzel ağırlasiyor.

• Dosdum sen bakma burdaki olumsuz yorumlara sinifinda basi oynayan bir arac kalitesi felan gayet yerinde ilk cikdiginda gidip incelemisdim cok begenmisdim ama butceyi arttirinca i30 almak nasip oldu.

• Arkadaş b segmentindeki araçlardan hemen hepsini kullanmasam hak vereceğim yorumlara.. Adamlar biliyor ki yorum yapiyor diyeceğim... lakin okulumuzda polo fiesta corsa clio i20 yaris hepsi mevcut... Trim sesi olmayani yok...

1.2 atmosferik motor içerisinde en performansli ve az tüketenide i20 ...
    Bir önceki kasa var bende okulda 1.2 atmosferik olan polo (2012 model) corsa clio 4 ve 1.25 fiesta hepsiyle de kiyasladik araçlari...

Motor ve performans olarak i20 ve fiesta yakin birbirine ama tuketimde fiesta biraz fazla... 2013 corsa, polo, 2013clio 4 bunlarin 1.2 leri 70 beygir zaten..

motor ve performans olarak yazdiklarim 1.2 atmosferik motor için geçerlidir. Zira polo şuan ki motoru 1.2 tsi dir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muallim_25 -- 2 Eylül 2015; 2:48:30 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.