Şimdi Ara

Focus mu honda mı ////EDİT GELDİ EDİİİT

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edit:Bugünkü zamdan sonra bütçeyi biraz düşürdük, astra biraz daha ekonomik, bildiğim kadarıyla sütçü beygiri muhabbetinden başka(o da sadece hızlanma için eksi) sorunu yok, alınır mı?
    Yeni kasası çıkacaktı galiba ne zaman? Ve kesin mi?
    Şuan astra hb alınır mı?
    1.4 140hp mt olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CD1AF284D -- 2 Eylül 2015; 1:27:55 >

• Kesinlikle focus ama zam geldi focusa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Madem bu ikisi....

Cevap veriyorum: Focus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Focus tartismasiz.

• bir focus da benden,honda konfor izolasyon sıfır ..
  • Ben size soruyorum boş civic mi dolu focus mu? Üstelik daha ucuza? Focus'un üstün özelliklerini saymıyorum bile. Biraz düşünün cevabı bulabilirsiniz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: zH0N0R

Ben size soruyorum boş civic mi dolu focus mu? Üstelik daha ucuza? Focus'un üstün özelliklerini saymıyorum bile. Biraz düşünün cevabı bulabilirsiniz bence.

Bence de focus,ama forumun görüşünü alayım dedim.
    Focus diyenler neden dediğini de yazarsa daha iyi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honda civic almaman icin nedenler:

Dusuk yol tutus
    Vasat izolasyon
    Ic kisimdaki vasat malzeme kalitesi.

• bende civic diyeyim bari. maksat muhalefet.
  • onkuba kullanıcısına yanıt
    Kaç sene civic kullandın.
  • Izalosyon ve konforu yok diyenler emin ol bikere bile yeni Civic HB ye oturmamistir

• Cahil velet burdakiler Civic dedin mi hemen sedan tüplü gelir akıllarına .Googleda aratirlar aaa yol tutmuomus bu yazayım der msj artsin arayada konfor sıkıştırayim birşey sansinlar.
    Emin ol HB yazdığını gormedi gozleri

• quote:

Orijinalden alıntı: L&M

Cahil velet burdakiler Civic dedin mi hemen sedan tüplü gelir akıllarına .Googleda aratirlar aaa yol tutmuomus bu yazayım der msj artsin arayada konfor sıkıştırayim birşey sansinlar.
    Emin ol HB yazdığını gormedi gozleri

Hb-sedan çok farkı var mı peki?
    Ben de çok bilmiyorum ondan

• Focus alınır.
  • Hatchback ise Civic alınır.
    Focus hatchback arka tasarımı bence güzel değil.
    Civic hb tasarımı komple rezalet zaten ama Civic bana daha alınası bir araç gibi geliyor.
    Ayrıca izolasyon, yol tutuşu filan kötü değil.
    Donanımı boş sadece.
    Ben olsam 308 bakardım ama ikisi arasından Civic diyorum.

• hocam walla bi kere arabanın yürüyeni şasesi çok sağlam, bi arabanın porya rulmanları, aksları, rotu rot başları, motor takozu, şansıman kulakçığı, tabla fişekleri , amartisörleri bu kadar mı sağlam olur ?
    konforu da gayet iyi yeni kasaların,hele hele civic'e filan 10 basar konfor olarak .. bakımları parçaları da daha ucuz ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: captan reznov

hocam walla bi kere arabanın yürüyeni şasesi çok sağlam, bi arabanın porya rulmanları, aksları, rotu rot başları, motor takozu, şansıman kulakçığı, tabla fişekleri , amartisörleri bu kadar mı sağlam olur ?
    konforu da gayet iyi yeni kasaların,hele hele civic'e filan 10 basar konfor olarak .. bakımları parçaları da daha ucuz ..

Peki hocam

• Sedan focus ve hb civic arasından focus derdim. Lakin sedan derseniz sedan civic daha değerli benim gözümde, piyasası olan bi araba. İzalasyon çok sorun değil bence, 400-500 liraya güzel bi izalasyon yaptırılabilir.

• Kesinlikle Focus. benzinli Focus kullanıcısıyım merak ettiğiniz soruları cevaplarım. İki aracı da iyi bilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: captan reznov

hocam walla bi kere arabanın yürüyeni şasesi çok sağlam, bi arabanın porya rulmanları, aksları, rotu rot başları, motor takozu, şansıman kulakçığı, tabla fişekleri , amartisörleri bu kadar mı sağlam olur ?

katılıyorum tam iki yıldır focus kullanıyorum sıfır aldım arabanın canına okuyorum hala taş gibi ve bakımdan bakıma uğradım servise sadece japon sağlamlığı abartıdan başka birşey değil.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.