Şimdi Ara

zonguldak hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LÜTFEN NE İŞİN VAR ORADA DEMEYİN !! arkadaşlar nasipse yakın zamanda zonguldak merkezini gezmek isityorum baştan söylemek geerirse ne işin var orad vs demeyin merkezde tarihi vs nereler gezilir ne yenir ne alınır yardım ederseniz sevinirim

• Zonguldak merkezde gezilecek tarihi, turistik vs. mekan olarak sanırım Ankara yolundaki mağara var ama ben gitmedim hiç. Fazla gezilecek yer yok aslında, gerçi 2011'den sonra hiç uğramadım. Terminalden indikten sonra şehir merkezine yürüyerek gidebilirsin yakındır. Çarşıda deniz kenarında çay bahçeleri var, terminalin yakınında da deniz kenarında birkaç kafe var, kafelerin ilerisinde de alışveriş merkezi var.
  • SalvatoreGiuliano kullanıcısına yanıt
    eyvalla hpeki nesi meşhurdur yani ne alınır ne yenir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alemdar11

LÜTFEN NE İŞİN VAR ORADA DEMEYİN !! arkadaşlar nasipse yakın zamanda zonguldak merkezini gezmek isityorum baştan söylemek geerirse ne işin var orad vs demeyin merkezde tarihi vs nereler gezilir ne yenir ne alınır yardım ederseniz sevinirim

Bende.çok istedim de hiç gitmedim neErde kalınr filan masraflı olur sanki Karabük ya da Eskişehir düşünüyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alemdar11 A kullanıcısına yanıt
    Kestane balı alabilirsin, yemek için de şunu yemeden dönme diyeceğim bir şey yok açıkçası. Balıkçılara bakabilirsin veya gezerken karşına çıkacak lokantalara, hangisi hoşuna giderse.

Çevre ilçelerde daha çok meşhur şey var sanırım. Ereğli çileği, Devrek bastonu, Çaycuma yoğurdu ve ayranı vs. :)
  • eyvallah çok sağolun peki bartını biliyormusunuz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.