Şimdi Ara

g2 satıp m8 veya z3 almaya deger mi..?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar telefon guzel, bi sorun da yok ama artik sıkıldim gibi..eskidi biraz da..satip bunlardan birini veya baska android oneriniz varsa almak mantikli mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben olsam g2'den z3+ veya m9 geçerim.
  • G2 den sonra m8 ve z3 çok bi fark hissettirmez. Z3+ veya g4 geçebilirsiniz. Samsung isterseniz note 4 te iyi bi seçenek

• g2 den bende cok memnunudum ama yetersızkalan bır telefonda degıl,bencede az bıraz daha sabredın bu fuarda tanıtılacak cıhazlar pıyasaya gelınce bır oncekılerı gerı cekeceklerdır,o yuzden sızın yerınızde olsam kasım aralık gıbı z3plus almayı kovalardım s6 ise bildiginiz gibi samsung,coklu sekme acinca donuor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crauls -- 2 Eylül 2015; 4:00:35 >
  • Bütçede sorun yoksa samsung galaxy s6 edge plus ya da note 5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJ Ten -- 1 Eylül 2015; 19:32:03 >
  • Marka olarak sony veya htc dusunuyorum..s6 da aslinda aklimi celmiyor degil ama samsung lg yerine malzeme kalitesi yuksek sony/htc kullanmak istiyorum artik..aslinda z5 ciksin bi belki 1800 1900lere alabilirsek 3 4 ay icinde iyi olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para bol galiba arkadasta canı sıkıldıkça telefon değiştiriyor. Elindeki zaten çok iyi bir telefon ne gerek var. Ha paro boldu r orasını bilemem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: İssiz Adam

Marka olarak sony veya htc dusunuyorum..s6 da aslinda aklimi celmiyor degil ama samsung lg yerine malzeme kalitesi yuksek sony/htc kullanmak istiyorum artik..aslinda z5 ciksin bi belki 1800 1900lere alabilirsek 3 4 ay icinde iyi olabilir

S6nin malzeme kalitesinden ve dayaniklilogindan haberiniz yok zannediyorum. On arka cam ve metal kasa var cihazda ve en saglam cihazlardan biri,testleri inceleyebilirsiniz

• Hepsi çöp.z3 kamearasının berbat olduğu kendi konusunda bile bolca söyleniyor.samsung s6 yada note 5 derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucas84

Para bol galiba arkadasta canı sıkıldıkça telefon değiştiriyor. Elindeki zaten çok iyi bir telefon ne gerek var. Ha paro boldu r orasını bilemem :)

Hocam para bol degil zaten ilk akilli telefonum bu gecen sene almistim..ama simdi param var biraz;)
    Ihtiyacim falan da yok baska biseye telefon geldi aklima

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.