Şimdi Ara

MERCEDES KONSOLLU INFINITI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daimler ve renault-nissan grubunun yaptigi ortaklik farkli bir noktaya tasindi. Infinitinin yeni C segment modeli Q30 da A serisi platformunun yani sira, mercedes motorlari yer alacak. Aracin ic mekan fotosu da bugun paylasildi. A serisiyle neredeyse ayni. Sadece konsolun ust kisminda degisiklige gitmisler. Direksiyon, kumanda birimleri, vites kolu(A45 ile ayni), konsol alt kisminin iskeleti, kapi ici bolum vs ayni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daimler sapıttı, hayırlısı
  • Elmanders E kullanıcısına yanıt
    Sadece para hırsı başka bir şey değil.

• adamlarda para hırsı bu raddeye geldiyse jettaya rakip 50-80 bin aralığında sedan üretip sadece türkiyede satsınlar. rekor kırarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0x -- 1 Eylül 2015; 12:32:36 >
  • Infiniti bildiğim kadarıyla Nissan'ın premium markası... Daimler Nissan Renault ortaklığı da var... Neden Mercedes gibi premium bir marka Nissan'ın premium markasına motor kadran gösterge verince olay oluyor anlamadım. Ortak firmalar premium modelde işbirliğine gitmişler bundan doğal ne olabilir? Ben asıl bunun garipsenmesine şaşırdım... VAG grubunda Audi A3 ile VW Golfun göstergelerinde ne kadar fark var?

• En buyuk rakibinin 10 sene icinde tum motorlarina hybrid hedefi koydugu bir ay icinde daimler'in boyle bir ise imza attigini ogrenmek uzucu. Daimler bir efsane nasil bitirilir bize adim adim ogretecek sanirim. Bir diger biten efsane icin bkz. Jaguar.

• a serisini tokatlar kalitesi
  • Her şey aynı ama tablet ekran kullanılmamış. Şu tabletin berbat durduğunu herkes anladı bir mercedes anlamadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batu

En buyuk rakibinin 10 sene icinde tum motorlarina hybrid hedefi koydugu bir ay icinde daimler'in boyle bir ise imza attigini ogrenmek uzucu. Daimler bir efsane nasil bitirilir bize adim adim ogretecek sanirim. Bir diger biten efsane icin bkz. Jaguar.

kardeş Jaguar efsanesi nerde bitmiş onu anlamadım ben
    http://www.sabah.com.tr/yazarlar/sandik/2015/08/17/luks-otoda-rekor-gorundu
    Jaguar 4 kat arttirmiş satişlarini Türkiye'de dünyadaki rekorlari saymiyom.Geliştirdikleri araçlar çok çok iyi.3 serisi mi alirsin Xe mi dersen ben jaguar alirim kardeş
    Bide bu konsol on basar bence a serisine.c segmentiymis ustelik daha ne olsunki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _SkiP_ -- 1 Eylül 2015; 14:02:17 >

• jimhendrix kullanıcısına yanıt
    Ayni malzemeleri kullaniyor. Tokatlayan ne mesela?

• quote:

Orijinalden alıntı: Batu

En buyuk rakibinin 10 sene icinde tum motorlarina hybrid hedefi koydugu bir ay icinde daimler'in boyle bir ise imza attigini ogrenmek uzucu. Daimler bir efsane nasil bitirilir bize adim adim ogretecek sanirim. Bir diger biten efsane icin bkz. Jaguar.

O haber balon. Haberin asli oyle degil zaten. Her modele hybrid versiyon koymak. Onu mercedeste yapiyor suan zaten. Her motora hybrid 10 yillik sure icinde imkansiz bir olay. Sektor o kivama gelmedi daha. Daimler dedigin mercedes zaten. Ayri bir firma gibi dusunme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 1 Eylül 2015; 14:08:30 >
  • Dış tasarım hakkında görsel var mı?

• Kimden almış bilemem ama gayet başarılı bir iç mekan olmuş.

Firmalar arasında böyle anlaşmalar gayet doğal artık. En büyük rakibi hibrit versiyonları duyurdu ama hibrit konusunda da toyota ile teknoloji ortaklığı yaptı. Aynı şekilde toyota da bmw den dizel motor alıyor.

Bu ortaklıklar gittikçe artacak gibi duruyor. Tüm firmalar deli gibi maliyet düşürme, yüksek kar elde etme derdinde.
  • Bu konuyu actigina hiç şaşırmadım. Japonları nasıl kötülesem diye çırpınıp duruyorsun. Başka bir amacında yok zaten.
  • İyide bu aracın içi A dan falan iyi olmuş, hatta A3 ten ve bmw 1 den de güzel görünüyor :))
  • A'dan daha iyi olmuş.
  • Zeytinbey Z kullanıcısına yanıt
    Buna ek olarak milletin taptığı bayıla bayıla bindiği audi, halk arabası(vw) ve premium bir üretici olan mercedesin ortaklığıyla kurulmuş yıllarca araçları ortak üretilmiştir.

Bu arada bu araç olmuş

• infinity de tablet ekran yok. tablet ekran oldugu için mb den çekinen arkadaşlar bu aracı alabilir.
  • The_kullanıcı kullanıcısına yanıt
    Aha bu

• a ile ne alakası var anlamadım bunun içi a ya göre çok güzel
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.