Şimdi Ara

HIREMCO ZAPPER HD PLUS FULL HD UYDU ALICI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
10
Favori
31.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Orijinalden alıntı: peaceecaeq

Merhaba arkadaşlar,
    yarın 2. çanağın kurulumu için gelecekler belgesel ve premier ligi izlemek için hangi yöne kurdurayim çanağı ?

5 Thor
    13 hotbird
    19 astra

Astra 19.2 'deki Sky hd leri açıyor mu hocam ?
  • Merhaba,

Ürün dün elime geçti, next ye 2000 cis super plus'tan sonra HD uydu alicisina geçmek kesinlikle çok iyi oldu. Dün vaktim olmadigi için sadece 10 dk. inceleyebildim.

3 sayfayi da okudum ama asagidaki sorulara net cevap bulamadym;

1) Kanallar tanimli geldi, yazilim güncellemek zorunda miyim? aksam wi-fi bulucu cihazimi takarak internet baglantisini yapacagim.
    2) Biss key tam olarak nedir? Bir örnekle açiklayabilir misiniz? Bu uyduyu kullanip, xxx nolu bisskeyle y kanalini açabiliyorsun gibi yazabilirseniz sevinirim.
    3) iptv nedir? oraya kanallary kendim mi ekleyece?im, yoksa kendisinde tanymly my? Kendim ekleyeceksem adreslerini vb. nereden bulaca?ym. Ya da örnegin su 10 tane kanali eklemende fayda var diyebileceginiz kanallar var mi?
    4) Discovery channel ve national geographic channel kanallarini izleme sansim var mi?
    5) Sadece youtube'dan mi video izleyebiliyoruz, yoksa tarayici gibi kullanip her hangi bir siteye girerek film vb. izleyebilir miyim?
    Gezinirken görmüstüm, agdaki pc ve telefondaki klasörü paylasima açarak, uydudan ip girerek o klasöre erisim saglaniyor ve filmleri izleyebiliyorduk. (Henüz denemedim)

Yukaridaki sorularimi mümkünse detayli ve sabirla açiklayabilirseniz çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sing_a_song -- 30 Haziran 2016; 12:48:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sing_a_song

Merhaba,

Ürün dün elime geçti, next ye 2000 cis super plus'tan sonra HD uydu alicisina geçmek kesinlikle çok iyi oldu. Dün vaktim olmadigi için sadece 10 dk. inceleyebildim.

1) Kanallar tanimli geldi, yazilim güncellemek zorunda miyim? aksam wi-fi bulucu cihazimi takarak internet baglantisini yapacagim.
    2) Biss key tam olarak nedir? Bir örnekle açiklayabilir misiniz? Bu uyduyu kullanip, xxx nolu bisskeyle y kanalini açabiliyorsun gibi yazabilirseniz sevinirim.
    3) iptv nedir? oraya kanallary kendim mi ekleyece?im, yoksa kendisinde tanymly my? Kendim ekleyeceksem adreslerini vb. nereden bulaca?ym. Ya da örnegin su 10 tane kanali eklemende fayda var diyebileceginiz kanallar var mi?
    4) Discovery channel ve national geographic channel kanallarini izleme sansim var mi?
    5) Sadece youtube'dan mi video izleyebiliyoruz, yoksa tarayici gibi kullanip her hangi bir siteye girerek film vb. izleyebilir miyim?
    Gezinirken görmüstüm, agdaki pc ve telefondaki klasörü paylasima açarak, uydudan ip girerek o klasöre erisim saglaniyor ve filmleri izleyebiliyorduk. (Henüz denemedim)

Yukaridaki sorularimi mümkünse detayli ve sabirla açiklayabilirseniz çok sevinirim.

Vallahi bu sordugun sorular tam benimde merak ettigim konular.

Ozellikle 4. Madde
    Gecen sene herturlu şeyi ve bir adet dm500 ikinci el cihaz aldim ama maalesef ymod ile bu belgesel kanallari izleme olayinin bittigi soylendi. Hersey elimde patladi. O gun bugundur baska care bakiyorum. Eger bu yontem care ise bunu deneyeyim. Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: komikadam

quote:

Merhaba,

Vallahi bu sordugun sorular tam benimde merak ettigim konular.

Ozellikle 4. Madde
    Gecen sene herturlu şeyi ve bir adet dm500 ikinci el cihaz aldim ama maalesef ymod ile bu belgesel kanallari izleme olayinin bittigi soylendi. Hersey elimde patladi. O gun bugundur baska care bakiyorum. Eger bu yontem care ise bunu deneyeyim. Teşekkürler

Hocam bir sey sorsam

Laptopta kullandigim tplink 150 mbps TL-wn722n uwb wifi adaptoru uyduya taktim ama, ne adaptorun isigi yandi ne de uydu adaptoru gordu...

Acaba yanlis bir sey mi yapiyorum?

Uydunun usb girislerine guc geliyo mu diye telefonu taktim, saej oluyordu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sing_a_song kullanıcısına yanıt
    Tamda adamina sordun hocam. Inan bilgim yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sing_a_song kullanıcısına yanıt
    selam ralınk cıpsetlı wıfı antenler uyumludur tplınkte bu yok sanırım
  • quote:

Merhaba,

Modemi TV'nin yanına çektim, ethernetle bağlandım, V20 güncelleme yaptım sorun yok. Uyumsuzluk olmaması açısından siz veya bu uyduda wifi anten kullanan arkadaşlar link atabilir mi?

*Bu arada internette beles kanal diye bir şey gördüm, hiremcoteknik.com olarak güncelleme yaptım, Paylaşım kısmında connected yazıyor ama kumandada FAV'a bastığımda beleş kanal diye bir şey gelmedi. Yanlış mı yaptım acaba?
  • quote:

quote:

Merhaba,

Modemi TV'nin yanına çektim, ethernetle bağlandım, V20 güncelleme yaptım sorun yok. Uyumsuzluk olmaması açısından siz veya bu uyduda wifi anten kullanan arkadaşlar link atabilir mi?

*Bu arada internette beles kanal diye bir şey gördüm, hiremcoteknik.com olarak güncelleme yaptım, Paylaşım kısmında connected yazıyor ama kumandada FAV'a bastığımda beleş kanal diye bir şey gelmedi. Yanlış mı yaptım acaba?

hotbırd ve astra uydunuz varsa lısteden bakın
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    fatih bey sizde stok ne zaman olur acaba güvenilir yerden almak istiyorum o yüzden bekliyorum sizi
  • quote:

Merhaba,

Bu soruların cvplarını bende merak ediyorum açıkcası. Cihazı kullanan arkadaşlar cvp verirse iyi olur.

cihazın güncelleme desteği nasıl ? Cihaz sürekli güncel tutuluyormu ?

Merhaba Fatih bey, bende Zapper HD Plus cihazım var ve v20 yazılımı kullanıyorum 2 gündür server açılmıyor server sisteminde sorunmu var yoksa server desteği bittimi ve bazen cihaz ayda 1 kendi kendine oluşturduğunuz kanal listesi degişiyor eski yazılımdaki kanal listesi geliyor bazende kanalda donma oluyor cihaz işlem yapmıyor malesef cihazın arkasındaki on-off anahtarından açıp kapatmak zorunda kalıyorum bu sorunlar adamın canını sıkıyor. Yoksa cihaz güzel.
    sorularıma cevap verebilirseniz sevinirim
  • xmankara X kullanıcısına yanıt
    merhaba server calısmaması yazılımla ılgısı yok ama sız yınede guncelleyın cıhaz donması veya takılması gıder

serverı fırmaya sorabılırsınız bılgım yok muhtemelen tatıl dıye sıstem durmustur yarın bakarlar

tkgs acıksa kanal lıstesı tkgsnın yayınladıgına doner kapalı konuma alın degısmesın ..
  • Arkadaslar bende hiremco mini hd plus aldım özellikler bunla aynı heralde. Usb ye kayıt nasıl yapıyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsabitx

Arkadaslar bende hiremco mini hd plus aldım özellikler bunla aynı heralde. Usb ye kayıt nasıl yapıyoruz ?

Ben de hiremco mini hd plus almayı düşünüyorum. Gözlemlediğim bu cihazla birebir aynı. Doğru mudur acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENG_civ

quote:

Arkadaslar bende hiremco mini hd plus aldım özellikler bunla aynı heralde. Usb ye kayıt nasıl yapıyoruz ?

Ben de hiremco mini hd plus almayı düşünüyorum. Gözlemlediğim bu cihazla birebir aynı. Doğru mudur acaba?

evet ozellık ve arayuz aynı

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-mini-hd-plus-uydu-alicisi-1-sene-paylasim-P79977549

• quote:

Orijinalden alıntı: ENG_civ

quote:

ben aldım çok memnunum. görüntü kalitesi çok iyi. next gibi cihazlara boşuna fazla para vermeye gerek yok. yazılım desteği çok iyi :)
    V21 cikmis galiba ayin 18inde , neleri iceriyo hocam var mi bilginiz

• bu cihazı almadan önce birçok cihaz denemiştim, daha doğrusu aradım ancak bu cihazdan önce kullanmış olduğum vestel marka (ki o cihazı 2009 yılında TL'Ye almıştım, o dönemde HD cihazları 200-250 TL'ye satıyorlardı) görüntü, kumanda ve kanal geçişleri iyiydi, ancak HD özellikli bir cihaz almanın vakti geldi, geçiyor bile deyip 2016 yılı başlarında Hiremco Zapper Plus HD cihazı aldım. Gerçekten görüntü, kumanda ve kanal geçişleri güzel. DLNA özelliği güzel .

Olumsuz yönleri;

- Güncelleme yapıldığı zaman fav kanallarım gidiyor , kendi kendine uydudan güncelleme dedikleri şey olsa gerek tam da ne olduğunu bilmiyorum, ancak favorim kanallarım gidiyor ve tekrar fav. kanalı oluşturmak için (atıyorum 100 tane fav. kanalınız var diyelim) çoklu seçip 1-2 saniyedi işinizi halletmek varken 100 kanalı tek tek seçip ( 0 ve OK tuşları ile ) 1 kanalı 2-3 saniyede 100 kanalı (yerini de bulup aktarayım derken kanal başına 10-15 saniyiden ) 1500 saniye (yaklaşık 30 dakikada ) işinizi yapıyorsunuz.

- youtube, ıptv, facebook gibi özellikler vasat.

• Teşekkür ederim cevaplar için arkadaşlar...

• Hiremco Zapper HD Plus uydu alıcısı için Hepsi Burada dan Dark WDN152A3 150Mbps 802.11n, 3dBi Antenli Kablosuz Ağ Adaptörü (DK-NT-WDN152A3)
    DARK RangeMax WiFi adapter aldım.
    Link:
    http://www.hepsiburada.com/dark-wdn152a3-150mbps-802-11n-3dbi-antenli-kablosuz-ag-adaptoru-dk-nt-wdn152a3-p-BD200015
    Uydu alıcıya taktım ve alıcıyı açtım.
    Menüden gerekli şifreyi girdim ve çok güzel çalıştı.
    Pahalı Adapter almaya gerek yok
    Fiyat:20,57 + kargo 5.25 ben iki ürün aldım iki ürün için ödediğim kargodur.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.