Şimdi Ara

Shure SE Serisi Kulaklıklar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kulakiçi monitör sistemlerinde kullanımının yanı sıra, MP3 çalarlar ve iPhone'lar için de düzgün ve kaliteli bir ürün arıyorsanız Shure kulakiçi kulaklıklar tam size göre bir üründür. Dünya genelinde müzisyenler ve ünlü sanatçılar (The Who, Iron Maiden, Elbow) tarafından tercih edilen, her uygulamaya ve bütçeye uygun Shure SE Serisi kulakiçi kulaklıklar ile ilgili daha fazla bilgi ve satın almak için Shure Resmi Türkiye Distribütörü Atempo ile iletişime geçebilirsiniz.

Shure SE Serisi Kulaklıklar

• Baris E. B kullanıcısına yanıt
    sana da merhaba,

ben yetu, vaziyetu. kulaklık pazarındaki yalanları ederim, deşifre ederim. shure se215'in yurtdışı ortalama fiyatı 100 dolar olup, türkiye'de daha da pahalı satılmaktadır. bu kulaklık yurtdışında 10-15 dolara satılan koss plug, koss ruk30, brainwavz beta, audio-technica cks77, moxpad x3, moxpad x6 gibi kulaklıkların ayarında bir kulaklık olup, performans olarak çok az artı tarafı olup, kıyaslanılan modele göre bazı konularda geride bile kalmaktadır.

shure kazıkçı firmanın teki olup, shure'suz alım yapanları keklemektedir. ben güzele güzel demem güzel pahalı olunca... kimse de dememelidir. burası türkiye'dir, yok öyledir. halkın yükselişi önlenemez... atempo evine dön! tempo tempo bir ki üç...
  • Arkadaş haklı se846 dinlemedim yorum yapmam da doğru olmaz ama eski amiral gemisi se535 balondan öte birşey değildi keza se215 te aynı şekilde. Fiyat bantlarındaki kulaklıklardan çok geride kalıyorlar. Marka ismi sayesinde yapıyor bu kadar satışı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciwetrust35 -- 4 Eylül 2015; 18:16:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vaziyetu

sana da merhaba,

ben yetu, vaziyetu. kulaklık pazarındaki yalanları ederim, deşifre ederim. shure se215'in yurtdışı ortalama fiyatı 100 dolar olup, türkiye'de daha da pahalı satılmaktadır. bu kulaklık yurtdışında 10-15 dolara satılan koss plug, koss ruk30, brainwavz beta, audio-technica cks77, moxpad x3, moxpad x6 gibi kulaklıkların ayarında bir kulaklık olup, performans olarak çok az artı tarafı olup, kıyaslanılan modele göre bazı konularda geride bile kalmaktadır.

shure kazıkçı firmanın teki olup, shure'suz alım yapanları keklemektedir. ben güzele güzel demem güzel pahalı olunca... kimse de dememelidir. burası türkiye'dir, yok öyledir. halkın yükselişi önlenemez... atempo evine dön! tempo tempo bir ki üç...

shure'suz alim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.