Şimdi Ara

Bu kadarda olmaz diyorsun, tam o kadar oluyor ! [Bronz Elo] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • isteyene kılıf çok sen istediğine inanacaksın zaten

ama yine de ekle listende elmas olsun arada build sorarsın

Düzenleme: bronz olduğumu nerden duydun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursalıtimsah -- 3 Eylül 2015; 19:44:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursalıtimsah

isteyene kılıf çok sen istediğine inanacaksın zaten

dedim ya tmb hades m ney o işte :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: Watford Dynamite

quote:

yurttan arkadaşımındı sattım daha forumda verdiğim başkalarının oynadıgı e postası bende olan bisürü hesap var ormansosyetesi mesela o zamanda silver mı oldum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Watford Dynamite

quote:

yurttan arkadaşımındı sattım daha forumda verdiğim başkalarının oynadıgı e postası bende olan bisürü hesap var ormansosyetesi mesela o zamanda silver mı oldum

tm qnq çilingirliksin
  • eyv
  • Low bronz özenti kibar çalışmaya konuşan psikolol takipçisi velet yeteneksiz konu kilit üye BAN GG WP

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apocahpto1 A kullanıcısına yanıt
    Oyunda taşıma kavramı artık kalktı. Hala millet taşırım ederim diyorsa o maç düşer arkadaş. Meta tank metasi kimde tank fazlaysa late de kesinlikle avantajlı oynuyor. Ama takım oyunu rakip tamamen feedlenmis de olsa kazandiriyor.
    Defalarca şahit oldum. Daha dün gece ki dereceli macimda yanlış anlaşılma sonucu annie ile top lane yaptım. Ve rakip solo maokai udyr jungler ahri mid bu üçü dehşet kasti. Aç de vayne ve supp thres.
    İnhibitore kadar geldiler ve bizden 24 skor ondeler. İnhibi aldıklarında daha kule vermemişlerdi. Oyunu 45. Dakikada bir tf ile kazandık . Ve son iki tf ye kadar skorum 1-11-7 idi. Kazanmak isteyen bir takımın varsa o oyun sizindir. Her defasinda soylerim bu oyun takım oyunu ile kazanılır. Gerektiğinde takım arkadaşların için rakibe de olebilirsin. Ama takımın ayakta ise rakip ne kadar kasarsa kassin takım oyunu iyi olan kazanır.

• W/L oranın yerini belli ediyo knk kasma bence normal falan oyna. Kendini gelişmiş hissettiğinde ranked başlayıp yardırırsın. Bronz eloda sıkıntı yok arkadaşım bronz 5 ti 30 40 maçta 2 3 bozgunla silvera çıkardım. Yani kesinlikle yeteneğine bağlı. Gerçi şu sıralar platta bende ağlıyorum :D
  • master alsaydın taşırdın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lose winden fazla oldugu icin elo helldesin diyecegimde zaten bronzdasin.Lose winden fazla ayrica.Bence hic oynamadan pro oyuncu izle.Biraz oyunu kavramaya calis.Bronzun cogu 15 yas alti.Hic cekilmezler be.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.