Şimdi Ara

hissettiğiniz en büyük fiziksel acı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
5
Favori
11.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Küçükken mangalda alnımda yara olması ama çok şaşırdım çünkü yara ay yıldız olarak durdu şu an hala alnımda var gurur duyuyorum
  • en iyi hatırladiğim bacağima kramp girmesiydi ama öyle böyle değil 20 dk yerimden kalkmadım ağlamiştim acıdan küçüktüm birazda.
  • tragus yaptirirken kendimi fazla kasmam sonucu adamin igneye asiri basinc uygulamasi, ignenin hizini alamayip kulagimin arka duvarina saplanmasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dişim parçalanmıştı kalan ufak kök de iltihaplanmıştı. 6 saatte çektiler 3 dikiş atıldı diş etine.
  • Kanal tedavisi acitiyormu yav o kadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plan-B

Mercan ayağımı yarmisti, piknikte olduğumuzdan hastane uzaktı halam o yarığın içine tuz döktü damarlar büzüşsün diye,o anki acı tarif edilemez.

Inanmayın öyle bi sey olmadı bende vardım orda ağladı bayıldı hastaneye götürdük

• kolum kırıldıktan 5 saat sonra taktılar 2 kişi mi 3 kişimi ne taktı yerine tam hatırlamıyorum :) bilekten kırılmıştım çok acı vericiydi.Birde kanal tedavisinde tam uyuşmadımı artık çok kötü acı hisstemiştim.Unutuluyor ama ya en büyük acılar böyle olsun :))
  • Sol göz tansiyonundan dolayı gece baygınlık geçiriyordum ağrıdan 3-4 serum yedim sonra ameliyat ile gözüme iğne batırıp bitirici darbeyi yaptılar tek gözle daha mutluyum

• Sünnette uyuşturucu iğne yaptıklarında attığım çığlığı hala unutmam.
  • Orta kulak iltihabı, ölüm gibi bişeydi kulağınızın içinde bir eşek arısı varmış ve sürekli kulağınızın her yerini sokuyormuş gibi hissediyorsunuz inanilmaz bir ağrı ve zonklama. Sonucu %40 duyma kaybı olarak geri döndü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SharpBayonet_05 S kullanıcısına yanıt
    Mesajınızı okuduktan sonra.Aklıma geldi .Acıdan bayılmısım evde baygın uyanmısım
  • enemywalker kullanıcısına yanıt
    Ben bayılmamıştım ama çok çığlık atmıştım çok iyi hatırlıyorum

• garip hatırlamıyorum
  • Anestezisiz gozumun cekilmesi

• Bağsur nerdeyse hergün acısını çekiyorum.
  • Diş ağrısı tabiki kafamı duvarlara vuruyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: Shewawest

quote:

Orijinalden alıntı: Plan-B

Mercan ayağımı yarmisti, piknikte olduğumuzdan hastane uzaktı halam o yarığın içine tuz döktü damarlar büzüşsün diye,o anki acı tarif edilemez.

Inanmayın öyle bi sey olmadı bende vardım orda ağladı bayıldı hastaneye götürdük

• Tırnak batması kadar iğrenç bir şey yok dostlar. Bir de tırnağa kendiniz girişince parmağınızı koparmak istiyorsunuz
  • Diş ağrısı...Ulan yeminle beynimi burnumdan çıkarsalar bu kadar acı hissetmezdim.Artık bıkıp diş yerine çeneyi çektirecektim komple.
  • Hastanede Sünnet olmuştum.Ayıktım uyumuyordum ve bu hâlimle iğne yapıyordu doktor.Avazım Çıktığı kadar bağırmıştım.O acıyı hiç unutamam

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.