Şimdi Ara

hissettiğiniz en büyük fiziksel acı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
5
Favori
11.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7 8 yasindayken acik cukura dusmustum alnimin sagindan iceri 2 3 cm keskin boru girdi birazcik daha girseymis kor olabilirmisim kucuklugunde verdigi korkuyla o an oldum ve kanatlanip uctum zannettim du yasima kadar baska bissuru aci yasadim ama hicbiri dedigim gibi olmadigi icin bisey hissetmiyorum

Olayin haricinde motora kafa attim ben oldugum yerde kaldim motor ve surucusu baya uctu
    Sag bas parmagim kesildi tam ortasindan tamamen gitti nerdryse geriye dogru yaslanirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu üçünün acısını hiç bir şey geçemez;

-Tırnağım batmıştı temas bile edilince bağırıyordum acıdan.Biri basınca siz düşünün.

-Çürük dişimin ağrısı

-Yılda 5-6 defa orta parmaklarımın başına birşey gelmesi.Ya top gelir ya tekme yerim.Nedense şu ana kadar hiç çatlamadı veya kırılmadı.Hep ezik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Recep Kalenderoglu

Neden anestezi olmaksızın çekildi tırnağın??

Apse yapma olasılığı varmış.

• Babam banyoda sünnet bandajlarını hızlıca çekmişti , allahtan alet elinde kalmadı
  • trende üstteki raftan kafama içi kitap dolu kutu düşmüştü. uzun süre kendime gelemedim.
    çocukken ateşle oynarken elimi yakmam.
    kavga ederken yumruk atıp elimi kırmam.
    tırnak batması(ve çektirmeyip aylarca bu acıya katlandım)
    diş ağrısı.

aklıma gelenler...
  • Kolum kırıldı bir gece kırık kolla yattım
    Ayak parmagin catladi doktora gitmedim 1-2 hafta sonra iyileşti

• Boynuma yanan kömür düşmüştü yarası hala duruyo
  • sağ ayak baş parmağımla ikinci parmağımın arasına şiş battı.

İşyerinde çalılırken hizmetlinin yerleri yıkayıp kurutmamasından dolayı ayağım kayıp arkaya kafamın arka kısmını zemine çarpmıştım.Sadece çarpma anındaki acıyı hatırlıyorum.Sonrasında gözümü açtığıdma hastanedeydim zaten.

Ayak parmağımı koltuğun kenarına çarpıp kırmıştım.

2.kattan düşüp bacağımı çatlatmıştım.

Daha birçok kaza falan geçirdim ama en fenaları bunlardı.Küçükken çok yaramazmışım.Sadece işyerindeki olayı büyüdükten sonra yaşamıştım.Gerisi hep çocuklukta olan şeyler
  • Bisikletten düşmüştüm ve orta parmağımın tırnağı kalkmıştı. Nasıl oldu hala anlamakta güçlük çekiyorum. Teknik olarak nasıl bir baskı oluştu uç noktasından da kökten atma yaptı anlayabilmiş değilim. İlk 1 saat hiçbir şey hissetmemiştim doğal olarak. Tabi acısını ilk hissettiğim an deliye dönmüştüm. Bayılma noktasına geldiğimi de söylemem lazım.
    Tabi tırnak üzerinde halen gitmemiş olan deformasyon da cabası. Kaç sene oldu lan hala pürüzsüzlüğünü kazanamadı diğer tırnaklardaki gibi.
  • Ham meyveyi kopardılar dalından.

• Burnum kırılmıştı doktor çatara patara yerine oturtmuştu aklıma geldik sıra söverim. Çok acı vericiydi la
  • Mikasa'ya kafa vurmuştum Allah düşmanıma yaşatmasın.

• Sünnet olurken narkoz etkisini göstermemişti
  • Lisede türkçülüğü savunuyoruz diye bacağımdan bıçaklamışlardı ve bıçağı bacağımda döndürmüşlerdi.Adrenalinden acının gerçeğini sonra anladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: KelKodVer

Sünnet olurken narkoz etkisini göstermemişti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SevgilisiOlanMan

Sünnet olurken heralde. İğneyi dibine kadar sokmuştu

öteki taraftanmı çıkmıştı
  • Şeye top çarpması yazmaya geldim gidiyorum.

• Ben kalecilik yapıyorum bizim hocaların maçında kaleye geçtim. Maçta bizim müdür yardımcısı karşı karşıya burun gömmüştü Testislerime ilk önce pek fazla bişey yoktu ama 2 -3 saniye sonra .... Anlatılmaz yaşanır

• Bilmiyorum aklıma gelmiyor, Allaha şükür o kadar büyük bir acı yaşamadım sanırım şu ana kadar
  • Lazer oparasyonu sonucunda 4 saat boyunca istemsiz ağlamak...Ağlamak acıdan değil gözün operasyona tepkisi..
    Yalnız bu saat oyunca gözümü mengenelerle sıktılar gibi hissediyordum. Böyle bir acı olamaz. Tarifsiz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.