Şimdi Ara

YENI TIGUAN GORUNTULENDI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
3.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O fiyata tiguan alınırmı tartışmaları çok görücez gibi. Güzel olmuş bayağı bir satar bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel duruyor. Çok geç bile kaldılar güncel kasa berbat gözükmeye başladı artık.
    1.6 TDI 120 ps seçeneği kesin gelecek yanında DSG'de gelir. Fiyatı rakiplerinden 10-2 bin TL fazla bile olsa her türlü piyasanın kralı olur.
  • copy+paste beklerken arkadan muhteşem göründüğünü farkettim
  • böyle olcak muhtemelen.
     YENI TIGUAN GORUNTULENDI YENI TIGUAN GORUNTULENDI

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobil alemi

Aynen Öyle dibine kadar katılıyorum.
    Şu ana kadarki Bütün Tiguan Sportage ve ix35 Benzinli olmasına rağmen bu kadar sattı.bu 3 arabada gerçekten güzel.3 arabanında yeni versiyonları çıkıyor ve dediğin gibi 5 yıl garantileri var.Dizel otomatik getirdiklerinde segment bu saydığım 3 araçta olur.İx35 yeni tucson adıyla tabi.
    Tucsona dizel otm gelmedi ama 1.6 t-gdı 180 dct de iyi satar sıvı lpg taktır yanına oh mis yaksın 25 kuruş .Tiguanda gerçekten cok güzel olmş
    Millet Gidip kadjar ile QQ gibi arabalara dizel otm diye 100 k civarı fiyat vermek zorunda kalmaz

1.6 dizel üniteye japonlar'dan hariç 4x4 aynı zamanda düzgün otomatik şanzıman koymayı becerebilen olmadı.

Ne olursa olsun 1.6 dizel ünite koymalıydı Hyundai ancak koymadı,bu satış kaybını,bu işin kaymağinı kötü hissedecekler.

Bir yandan'da şu ana kadar satılan sportage,ix35,tiguan benzili modelleri şehir içi 10lt civarı tüketiminden dolayı herkes acabamı gibi yaklaşıcak olsada yine muadillerine göre çok satıcak.

Tucson resmi internet sitesinde boy göstermeye başladı,ciddi şekilde bambaşka bir araç.
    Small overlap testlerinden güzel bir sonuç alırsa eğer Babam için 2.0 crdi modelini düşünüyorum 150k civarını aşmadığı taktirde.

Ancak tiguan ve tucson şuan hali hazırda satılan farklı marka model araçlar'dan ciddi şekilde üstün olarak geliyor.

• bu arac dogru motor/fiyatla gelirse turkiyede kendi segmentinde lider olur.
  • fiyatları söylilyeyim şimdiden donanım motor otomatik vitesli olaraka passat fiyatı neyse ondan 3-5 bin lira daha uygun olcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dt1907

fiyatları söylilyeyim şimdiden donanım motor otomatik vitesli olaraka passat fiyatı neyse ondan 3-5 bin lira daha uygun olcak.

evet formül kesinlikle bu vw ve doğuş'da.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Eskisine göre arkadan harika duruyor.

Golf 7 stoplarıyla oynamışlar ve takmışlar.

Hoş olmuş ama 1.6 dizeli neden gelmez şu arabanın anlaması zor.

1.6 tdi gelicek

• Tiguan değildir yahu bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Closer -- 1 Eylül 2015; 20:47:07 >
  • Ön tekeri arka tekerden büyükmüş.
  • Bu fotolardan sonra şoförü vurmuşlar mı ?
  • Eğer 1.6 TDI DSG seçeneği olursa büyük ihtimal alırız. Şimdilik Skoda Yeti var ondan da çok memnunuz, skoda yeti yeni modeli de yüksek ve geniş olacakmış onu da merakla bekliyoruz.

• Oha bu kadar begenecegimi dusunmemistim. Bizde de 2015 model var keske acele etmeseydik ama maalesef sartlardan dolayi aldik. Ciddi ciddi cok uzuldum suan

• Cok güzel olmuş gerçekten.

• Guzel olmus passat gorunumu gibi mutlaka fıyatıda uygun olursa cok satar
  • touareg olamaz bu touaregle cayenne aynı yıl içerisinde farklı zamanlarda tantılıyor en azından tanıtılacak tiguan bu
    tiguan olması gerek o kasanın değişmesi gerek
    lüks görüntü olmus baya içerisi güzel kaliteli olursa bide uygun tutulursa satar
    vw kendini lüks segmente sokma çalışıyor fiilen girmesede algı olarak
  • Eskiden 2012 tiguan vardı. Suan 2015 polo var onun harici 2007 mercedes e200 var. Eğer bu dizaynla gelirse poloyu satıp yeniden tiguan yolu gözükür cok güzel olmus cok begendim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski Tiguan ne kadar çirkinse bu da o kadar güzel olmuş. Gerçekten çok beğendim, maşallah Vw tasarım işini artık çözdü bence!
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Adam arka stop farını görmüş, bu dizaynla süpürür diyor. Tiguan yerleri süpürüyor haberi yok

Bu segmentte en sevmedigim ve itici araba. 50 tane alternatifi var bence...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.