Şimdi Ara

Artık cidden kafayı yicem bu çok fazla ya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Giriyorum oyuna bizim takıma 3 tane bende engelli olan adamı veriyor,2 tane eloboost veriyor,afk veriyor,karşıya adam geliyor bot preler ikiside script bide fight başında drop atıyorlar.Eğer forumda kullanan varsa bunları,size sesleniyorum ezik şeref yoksunları.Kendi ezik egonuzu böylemi tatmin ediyorsunuz,oyunda hileyle küme atlamak dışında hayatınızda hiçbir başarı yok galiba,sizde böyle mutlu oluyorsunuz.Böyle yapınca gerçekten eğleniyormusunuz ? Kendi hakettiğiniz ligde değilsiniz,her maç dayak yiyorsunuz karşınızdakilerden,çok kötü oynuyorsunuz.Ama match historynize bir bakıyorsunuz ki,hepsi win.Bütün gün oyunun başındaydınız ama 3 win almışsınız.Hemde o 3 winin arasında yaklaşık 5 saat var.Yapmayın artık zehir ettiniz oyunu,yeteneksizseniz oynamayın.pay2win değil,hile yok,yetenek tecrübe lazım diye başladık oyuna,ne hale getirdiniz oyunu

• Yaş 15 15 15

Sinirlenince biğa içiyonmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

Yaş 15 15 15

Bunları yazdığında iq nun yükseldiğini düşünüyormusun ?
  • 2000'li veled
  • vay be 2000liler bilgisayar alıcak kadar büyüdü mü yoksa telefondan mı yazdın
  • 3 tane engelli ve 2 tane eloobost geliyosan sende o eloboostlardan birisin sanırım?
  • Niye herkes laf sokma pesinde dh gelisiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: afacan2000y

quote:

Yaş 15 15 15

Hayır iq'um yeterli seviyede. Biğa alıyımmı sanaa

• 15 yaşında her şeyin farkında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 tane engelli adam geliyorsa dodgela oyunu o zaman? Hayır 3 puan gidecekken girip oynayıp kaybediyosunuz sonra ağlıyosunuz. Boz o zaman oyunu. Pick ekranındayken takımına gelen adamların lolskill profillerine bak,son maçlarına bak fidleyen varsa boz abi oyunu.
  • Forumda ezbere yasamaya yeten iq seviyesini yeterli bulup millete sürekli laf atmaya çalışan gereksizler türemiş.Eskiden herkes bi konunun altina yorum yazardi insan gibi fikrini söylerdi falan,forum kullanilabiliyordu eskiden.Benim umrumda olmazda acilan her konunun altina ayni 20 retardin trollemeye calismasini görmek istemeyen benmiyim cidden ya

• quote:

Orijinalden alıntı: The Cryophoenix

3 tane engelli adam geliyorsa dodgela oyunu o zaman? Hayır 3 puan gidecekken girip oynayıp kaybediyosunuz sonra ağlıyosunuz. Boz o zaman oyunu. Pick ekranındayken takımına gelen adamların lolskill profillerine bak,son maçlarına bak fidleyen varsa boz abi oyunu.

Her maçmı dodglicam dostum.Tek maç olsa böyle sinirim bozulmazki.Her maçı kazanamam zaten oyle bir beklentim yok.Ama her mac neden salak adam geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Rilish

3 tane engelli ve 2 tane eloobost geliyosan sende o eloboostlardan birisin sanırım?

hexakill geri geldi diyerek olumlu düşünmüştüm oysaki
  • quote:

Orijinalden alıntı: i am Madness

quote:

3 tane engelli ve 2 tane eloobost geliyosan sende o eloboostlardan birisin sanırım?

hexakill geri geldi diyerek olumlu düşünmüştüm oysaki

Yok orda aralarinda virgul var farkindaysan.Tek bir mactan bahsetmedigimi soyledim,ki zaten orda kendimi saysam bile 6 kisi saymışım.Neyse dedigim gibi şaşırılıcak bisey yok ezbere yasamaya yeticek kadar ...

• Bu oyunu tryhard oynıyan var mı la hala arada bende sinirleniyorumda pek umurumda olmuyor
  • quote:

Taaggg laayyfff

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: afacan2000y

quote:

Yaş 15 15 15

Blokla, hiç uğraşma. Boşver dostum..
  • Yorumlar daha op

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya oyna oyununu yenersen yenersin yenilirsen yenilirsin elmas challanger olmuşsun kime ne oyundan zevk al önemli olan o
  • quote:

Orijinalden alıntı: ez game ez life

Ya oyna oyununu yenersen yenersin yenilirsen yenilirsin elmas challanger olmuşsun kime ne oyundan zevk al önemli olan o

Aynen öyle.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.