Şimdi Ara

fen cozmelimiyim sizce

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tm ogrencisiyim mat konularında fem konu ozetli finalle birlikte oran orantiya kadar geldim sosyal bölümünü bitirdim tarih coğrafya herşey şuan paragraflar mat cozuyorum her ihtimale karşı kimya almıştır bireyin ondada bileşiklere kadar geldim biyolojide almalıyım yada yatabilirmiyiz şimdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up up

• Kimse tavsiyede bulunmayacak mi

• Up

• Önce kimya çalış 1 haftada biter

• Sayısalcılar nasıl sosyal çözüyorsa siz de fen çözeceksiniz bu kadar açık ve net. Sonra sayısalcılar niye bizim önümüzde? Bu yüzden işte. Sayısal olmama rağmen bu sene 32,75 netim vardı sosyalden. Adamlar alan dışı dersleri yapıp yüksek puanlarla hukuka gidebiliyorsa biraz sorgulamanız lazım kendinizi. Ben hiç görmedim eşitçiyken lys fen yapıp tıp ve diş kazanan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppleFans -- 1 Eylül 2015; 6:19:14 >
  • Senin bu kin ve ofken neye dostum yalan yapsın milletin başarısında gözüm yok benim alicam simetrileri baslayacam benim amacım netleri dahada yükseltmek yoksa herkes ektiğini biciyor yanı sayısalcilar niye benim onumde diye triplere girmem

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.