Şimdi Ara

Deneyim puanı kazanma testi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Merhaba arkadaşlar,
    Şu sıralar, 1. seviyeden 30. seviyeye kadar uzanan deneyim üzerine eğiliyoruz. Özellikle hesapları otuzuncu seviyeye ulaştırmanın ne kadar sürdüğüyle ilgilendiğimizi söyleyebilirim.
    Bu süreçte sayılar oldukça değişken; 30. seviyeye ulaşmak için yüzlerce oyun oynamak gerekiyor ve League of Legends eşleştirme sistemlerinin oyuncuları kendilerine benzer oyuncularla eşleştirebilmesi için yaklaşık beş oyun gerekiyor. Aslında hâlâ yeni oyuncuların rekabetin aşırı yoğun olduğu düzeylere ulaşmasının biraz zaman alması gerektiğine inanıyoruz; ama bununla birlikte, 1. seviyeden 30. seviyeye çıkmak için oynanması gereken oyun sayısının biraz fazla olduğunu düşünüyoruz. Bu düşüncemizi sınamak için sadece Rusya’da bir test gerçekleştirmeye karar verdik. Bu test için 1 Eylül ile 20 Kasım tarihleri arasında Rusya Sunucusu’ndaki deneyim puanı kazancını iki katına çıkaracağız. Test sona erdikten sonra, elde ettiğimiz verileri bütün dünyadaki seviye atlama sürecini geliştirmekte kullanacağız.
    Rusya’yı seçmemizin sebebi, League of Legends açısından nispeten daha yeni ve büyüyen bir bölge olması. Bu durum, Rusya’yı sistem çapındaki değişiklikleri test etmek için güvenli bir yer hâline getiriyor. En kötü ihtimalle, bu test Rus oyuncuların başka arkadaşlarını da oyuna getirmelerinin önünü açar, hepsi bu.
    Test sonuçlandıktan kısa süre sonra sizi tekrar bilgilendirecek, öğrendiklerimizin bazılarını aktaracak ve önümüzdeki günlerdeki değişikliklerin bu testten nasıl etkilenebileceğiyle ilgili paylaşımda bulunacağız.
    Sorunuz varsa yorumlarda belirtmekten çekinmeyin!

Özet:Rusya da 2 aylığına kazanılan EXP i 2 katına çıkaracaklarmış.Test için.

• Westteki rusları rusya serverine çekmek için yapılıyor.Memnun değilim diyemem
  • Rusyaya gişeyi kaldırın orada tr olur çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalandan Korkan Adam -- 31 Ağustos 2015; 23:35:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TRde de LPleri 2 katına çıkarsınlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

TRde de LPleri 2 katına çıkarsınlar

Ozaman ne olur biliyonmu kanka
    Tr challenger= West gold

• 2 kere winlik + günlük takviye aldım bana 40 tlye patlamıştır zalım riot

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marka telefon alınca ben:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursalıtimsah -- 1 Eylül 2015; 1:22:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursalıtimsah

marka telefon alınca ben:

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: bursalıtimsah

marka telefon alınca ben:

Eski kullanici nickide var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• görmemiştim sağol

değiştirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursalıtimsah -- 1 Eylül 2015; 1:22:58 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.