Şimdi Ara

Arkadaşlar maksimum 500 tl 550 tl civarı netbook veya laptop tabii varsa tavsiye edebilirsiniz çok sevinirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar günlerdir internete bakıyorum bir ara acer 512 modelini aldım format işleri canımı sıktı bilgisayardaki gibi olmadığı için format atamadım wi fi'den legacy moduna getirdim sonrasında disk biçimlendirip sildim 500 cigabayt tek parça oldu bu sefer gpt moduyla diye bir saçmalık çıktı format atamadım kısacası win7 kuramadım sıfır laptopa iade ettim.şu anda grundig marka bir netbook var bana internete girmek film izlemek için lazım önerir misiniz başka var mı bu fiyatlarda bir de grundig netbook'a win7 usb den kurmak kolay mı uefi legacy vesaire çok uğraştırır mı gpt moduyla uyarısı verir mi kendim halletmek istiyorum çok teşekkür ederim arkadaşlar bu ara gerçekten kafayı bozdum birisini almam gerekiyor siz ne önerirsiniz çok ihtiyacım var bilgilerinize teşekkür ederim
    http://m.bimeks.com.tr/Urun/145129

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iyi bir dizüstü bilgisayar almanı tavsiye ederim. videoları iyi kalitede hatta cok iyi kalitede izleyebilirsiniz. hadi sana şimdiden hayırlı olsun. kutu açılımı ne yaparsın artık :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.