Şimdi Ara

Jungle oynarken fb alma hk yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar orman rolünde oynarken karşı ormancıyı basmaya çok korkuyorum takım yüzünden bi ölsem sövecekler veya ölsem geri kalıcam bu riskleri almaya tırsıyorum. Mesela ben şako oynarken karşı ormancıdan fb nasıl alabilirim. Nerde nasıl basayım. Vede fb alabilecek en iyi 3 jungle söyleyin fb taktikleriyle pls.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• FührerHitler kullanıcısına yanıt
    Shaco ile iki seçeneğin var.
    1. Rakibin redini çalarsın önünde 2 seçenek war ya gider solo veya mide erken gank atarsın ya da kendi blue ve redine döner base atarsın...
    2.rakibin hangi kamptan başladığını tahmin edebiliyorsan ne olursa olsun ilk önce kendi redini kesiyorsun.w-e açık olarak rakip blue ya gidiyorsun. şimdi bunun gidiş yolu önemli. direk nehirden blue ya giden yoldan değilde diğer yoldan bluenun arkasından dolaşarak gidiyorsun. Baktın adam blue yu kesiyor canı azdır zaten keser weya flashını alırsın baktın blue da değil ve blue yerinde duruyor ... Kesinlikle blue yu kesmiyorsun ve blue yoluna kutuları diziyorsun gelince e-basic atak -ignite belki flash a flash ...

Karşı gankin en etkili herosu kesinlikle shaqodur çünkü flash terine tutuştur alırsn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi percy444loraine -- 1 Eylül 2015; 14:13:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR ligi için jungle oynuyorsan ya all mute yapacaksın ya da sövene sana gank yok ona göre açılmadan oyna yaz...

• bazı herolar 2 lwl olduğunda güç patlaması yaşarlar . ör: leona jarvan...
    atıyorum jarvan oynuyorsn 2 lwl ol git direk gank at tüm lane ler hazırlıksız yakalanır first blood...

• Earlysi iyi champlerle fb alabilirsin. Shaco lee xin belki rengar rahatlıkla karşı junglerı keser. Tabi karşı junglera bağlı biraz. Karşıda mesela elise varsa basılmaz,o seni kesebilir. Ama mesela amumu olur sejuani olur tryndamere olur gider bunları basar kesersin. Bu kristaller geldiğinden beri skarnerla da güzel bi şekilde cj yapabiliyosun. Rakibin redindeki yada bluesundaki kristali ele geçireceksin orda karşı junglerı yakalayıp keseceksin. Ama bu diğer baskınlara göre daha tehlikeli çünkü sen rakip bölgedeki kristali ele geçirince rakip takım eğer dikkaktliyse farkeder.
  • Rengar al kırmızı takımdaysan golemden başliyacaksın, karşısı bluedan başlıyor mu başlamıyor mu diye bluesuna totem at 1.30 gibi sonra golemi al eğer adam gözükürse nehirden arkasından dolaş sen gelen adamın canı cok azalır zaten çok rahat kesersin + bluesuda sana gelir sonra red ve bluenu alır devam edersin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.