Şimdi Ara

Megane hb mi leon mu astra mı yoksa focus mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu modellerin hatchback kararsız kaldım aradığım özelikler hız, normal yaksın, yol tutuş ve birazda fiyat 70 bin bütcem var

Renault sitesinden megane konfigratör ederek 68.200 tl bi fiyat cıktı fiyatı fena değil ama cvt sanzımanı forumlarda okuduğuma göre 30-50 bin arası bi 3-4 bin lira masrafı oluryormuş 1.6 16v cvt 115 bg yakıt tüketimi 6.3

Seat sitesinden leon konfigratör ederek 1.2 tsi 110 bg dsg şanzıman ortaya 72 bin küsürlü bi fiyat çıkıyo seat leon fr konfigratör ederek 1.4 tsi 150 bg dsg şanzımana 74.850 fiyat biçiyo ayrıca yakıt tüketimi ortalama 4.9 gönlüm wolswagenin 1.4 tsi motorunda ama leon arkası çok kaydığından şikayetçiler

Astra kampanyalı 1.4 140 bg otomatik vites seçeniği 62 bi küsürlü bi fiyt istiyorlar ama forumlarda astra hakkında çok olumsuz yazılar var ve en onemlisi 100 km de ortalama 10 litre yakması

focus konfigratör ettiğimde 1.6 tıv.cıt(ne olduğunu bende bilmiyom) otomatik vitesli 125 bg 68 bin tl gibi fiyat istiyorlar focus ortalama 8 litre yakıyo

golf önermeyin arkadaşlar çok pahalı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jerry smith -- 31 Ağustos 2015; 21:18:23 >

• Bence 308 veya c4 tercih edin. Hem performansa hem de sağlam otomatik şanzımana sahip olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 62 astra için güzel fiyat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 308 baktım ama bence o araba için istedikleri fiyat çok fazla c4 performans yok 130 bg var ama istediği fiyat yüksek bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jerry smith -- 31 Ağustos 2015; 21:34:07 >
  • MKVll kullanıcısına yanıt
    62 astr için güzel ama 100 km de yaktığı 10 litrede güzel bi fiyat
  • 10 senedir opel kullanıyorum. Golf siparişi verdim 1 ay sonra gelecek. 62 ye opel fiyat performans aracı cidden.
  • Astra
  • Leon fr

• Hala DSG li araç almaya kalkıyorsunuz ne diyelim artık? Megane ve Seat hiçbir şekilde Astra ve focus ile yanyana yazılmaz ..tek şartla diğerlerinden 10.000 TL eksikse OK..gene de Seat ta DSG olacağı için risk almaya değmez..Focus un katalog değeri 8,7 dir Astra nın ki 8,4 lt dür (her ikisi de şehir içi değerdir) Üzerine 2 şer lt daha koymak gerekir ve az da olsa Astra daha az yakacaktır.Her duyduğunuza inanmayın okuyun araştırın derim...
    Astra hakkında da kim ne diyormuş açıkça yazın ki cevaplasın kullananlar .H kasa ve 1.6 115 HP için söylenenleri de Astra J ile karıştırmayın...Astra J 1.4 turbo için tek söylenebilecek şey ağırlığı dolayısı ile 140 HP yi tam hissettirememesidir..Varsın 130 HP hissettirsin..0-100 km si 10 sn daha ne olacak. Focus a gelince iyi araç olmasına rağmen kokpiti Astra ya göre daha kalitesiz ve içi de bagajı da daha dardır.performansı da daha düşüktür..62.000 TL ye ASTRA yı kaçırmayın..elinizi çabuk tutun..kullanırken de bana dua etmeyi unutmayın.
    Not : Yıl sonu Astra K çıkacak ama şimdiki fiyatlardan daha yukarı olur ..Tercih sizin isterseniz bekleyip lansman fiyatlarından alırsınız ve 7 sene değişmeyecek (makyaj hariç) bir aracınız olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tartekin -- 31 Ağustos 2015; 23:38:54 >

• 1.6 CDTI Astra Sedan Sport (bütçe yeterse +stil paket)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim bi arkadaş astra hb 136 hp dizel aldı sıfır.. 64K ya.. kaçırmayın acele edin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Hala DSG li araç almaya kalkıyorsunuz ne diyelim artık? Megane ve Seat hiçbir şekilde Astra ve focus ile yanyana yazılmaz ..tek şartla diğerlerinden 10.000 TL eksikse OK..gene de Seat ta DSG olacağı için risk almaya değmez..Focus un katalog değeri 8,7 dir Astra nın ki 8,4 lt dür (her ikisi de şehir içi değerdir) Üzerine 2 şer lt daha koymak gerekir ve az da olsa Astra daha az yakacaktır.Her duyduğunuza inanmayın okuyun araştırın derim...
    Astra hakkında da kim ne diyormuş açıkça yazın ki cevaplasın kullananlar .H kasa ve 1.6 115 HP için söylenenleri de Astra J ile karıştırmayın...Astra J 1.4 turbo için tek söylenebilecek şey ağırlığı dolayısı ile 140 HP yi tam hissettirememesidir..Varsın 130 HP hissettirsin..0-100 km si 10 sn daha ne olacak. Focus a gelince iyi araç olmasına rağmen kokpiti Astra ya göre daha kalitesiz ve içi de bagajı da daha dardır.performansı da daha düşüktür..62.000 TL ye ASTRA yı kaçırmayın..elinizi çabuk tutun..kullanırken de bana dua etmeyi unutmayın.
    Not : Yıl sonu Astra K çıkacak ama şimdiki fiyatlardan daha yukarı olur ..Tercih sizin isterseniz bekleyip lansman fiyatlarından alırsınız ve 7 sene değişmeyecek (makyaj hariç) bir aracınız olur

Vay be forum baktım baya dsg ağzı yananlar var ww tehditleri, müşterilerine imzaladıkları belgeleri felan gördü gözüm korkdu dsg listeen çıkarıyom ya astra ya focus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jerry smith -- 1 Eylül 2015; 15:52:44 >

• 1.4 astra der geçerim bütceyi zorlamaya gerek yok..
  • Megane alacaksan 2013 ve öncesi GT line hariç alma bence.hem.fransız yapımı hemde rijit şase li harika bir gorunusu var. Sıfır alacaksan ve otomatik sart diyorsan leon en mantiklisi benim şahsi fikrim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferdurukan -- 1 Eylül 2015; 16:06:52 >
  • 1.6 cdti al ikinci el 1-2 paketi, mis gibi bin
  • Astra 1.4T otomatik vites Sport paket
    Afl far
    Flexride

70 bin tl ye alınabilir.
    Benim gözümde en iyi seçenek bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustangufo

quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Hala DSG li araç almaya kalkıyorsunuz ne diyelim artık? Megane ve Seat hiçbir şekilde Astra ve focus ile yanyana yazılmaz ..tek şartla diğerlerinden 10.000 TL eksikse OK..gene de Seat ta DSG olacağı için risk almaya değmez..Focus un katalog değeri 8,7 dir Astra nın ki 8,4 lt dür (her ikisi de şehir içi değerdir) Üzerine 2 şer lt daha koymak gerekir ve az da olsa Astra daha az yakacaktır.Her duyduğunuza inanmayın okuyun araştırın derim...

Vay be forum baktım baya dsg ağzı yananlar var ww tehditleri, müşterilerine imzaladıkları belgeleri felan gördü gözüm korkdu dsg listeen çıkarıyom ya astra ya focus

İkisi arasından astra kesinlikle.

Edit: 3 ay sonra yeni kasa astra gelecek bunu bilerek alın yine de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi white without pressure -- 1 Eylül 2015; 16:24:04 >

• Doğrusunu yaparsın kardeşim.Ben bildiklerimi yazdım.Git ikisini de gör otur kullan..Bana sorarsan Astra bir tık öndedir. Ama Focus ta iyi ve problemsizdir..Artık hangisi kafana yatarsa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.