Şimdi Ara

i-phone de dinlemek icin kulaklik önerisi (yurtdisindayim bütce sinirsiz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hemen hemen her tür müzigi dinlerim ama genellikle hip-hop. onerebileceginiz kulakici kulaklik varmi? kulaküstüde olabilir ama geneli disari fazla ses veriyor. ben rahat rahat son ses dinlemek istiyorum

• Jvc fx850 tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamesdean0701

Jvc fx850 tavsiye ederim

Bugun bi cok kulaklik denedim ve beats studio aldim ama vazgectim istemiyorum bu paralara degmez yarin geri vericem. İphone kulakligi yeter simdilik

• quote:

Jvc fx850 tavsiye ederim

earpod'dan iyi midir hocam? Bende earpod var. 1 yıldır kullanıyorum. Fakat ses kalitesi biraz azaldı. Burning olayından olsa gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunyasr

quote:

Jvc fx850 tavsiye ederim

earpod'dan iyi midir hocam? Bende earpod var. 1 yıldır kullanıyorum. Fakat ses kalitesi biraz azaldı. Burning olayından olsa gerek

Earpod için Şahin araba dersek Jvc Fx850 Ferrari gibi bir şey :) Burn in ile kulaklık daha güzel bir hale gelir.Sizdeki earpod için, ya kulaklığın ızgaraları kirlenmiştir ya da kulaklarınız o şekilde alışmıştır.Konuyu açan arkadaşımız bütçe sınırı yok dediği için jvc'yi tavsiye ettim.Sizin bütçeniz ne kadar ve hangi tür müzikleri dinliyorsunuz.Ona göre bir tavsiye verebilirim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: harunyasr

quote:

Jvc fx850 tavsiye ederim

Earpod için Şahin araba dersek Jvc Fx850 Ferrari gibi bir şey :) Burn in ile kulaklık daha güzel bir hale gelir.Sizdeki earpod için, ya kulaklığın ızgaraları kirlenmiştir ya da kulaklarınız o şekilde alışmıştır.Konuyu açan arkadaşımız bütçe sınırı yok dediği için jvc'yi tavsiye ettim.Sizin bütçeniz ne kadar ve hangi tür müzikleri dinliyorsunuz.Ona göre bir tavsiye verebilirim.

Bütçem 100 lira hocam. Genellikle techno bass müzikleri dinliyorum. Yani bass'ın sağlam olması lazım.
    Bana Sennheiser CX 300 II Precision Enhanced Bass'ı önerdiler. Siz ne önerirsiniz hocam

• quote:

Jvc fx850 tavsiye ederim

konuyu actigim gün beats studio aldim ama icime sinmedi geri verdim. verdigim paranin karsiligini alamamis gibi hissettim. iphone 5 le fp acisindan en iyi ürün hangisi olur bi bilginiz varmi?
  • Bütçe sınırsız dersen 10 bin dolarlık kulaklık tavsiyesi gelir
  • alabilirsen Fitear MH335DW vardı bi onu al övüyorlar baya.
    Kafa üstü dersen Ultrasone Edition5 var, iphone ile filan da dinleyebilirsin onun besleyeceği kadar rahat çalışan bir kulaklık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsn141 -- 11 Eylül 2015; 9:25:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.