Şimdi Ara

AMD yeni APU yeteneklerini anlatıyor özel video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMD'nin özel etkinliğinden çok özel notlar ve teknoloji anlatımları. Erdi Özüağ'nın kamerası ve Alkan Adakaner'in çevirisi ile.

• Amd apular gerçekten parasına göre oldukça performanslı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sitede bu apu'nun oyunlarda neler yapabileceğini test etmişler
    http://www.notebookcheck.net/Carrizo-in-Review-How-does-AMD-s-A10-8700P-Perform.147654.0.html

• Bu Carrizo'dan baya umutluyum. Eğer ülkemize uygun fiyatlı modeller gelirse almayı düşünüyorum.
  • aaam mönitörs başka birşey anlamadım cok acıklayıcı aaaam

• Bence oyunlarda artık bulut tabanlı sunuculara doğru gidilmeli, gerçeğe yakın ve doyurucu fiziğe ancak bu şekilde ulaşılabiliyor, bence ilerde bu çok yaygın olarak kullanılacak, örnek oyun(CrackDown3)

• Hmm AMD farkını ortaya koyuyor yine...En kısa sürede işlemcimi AMD apuları ile değiştirmeliyim.

Şaka lan saka.Intel&Nvidia&Qualcomm forever.Daha işlemci üretiminde eski baskı yöntemini kullanan(28nm) TDP rekorları kıran AMD yi napayım...

İstediğiniz kadar eksileyin.AMD nin önce şu Performans/Watt değerini düşürmesi ve en azından 14nm üretimine geçmesi şart.Piyasayı çok boş bıraktı.Rekabete girsinde Nvidia biraz fiyat kırsın...
  • Ekran kartına para vermeden hesaplı bir sistem toplamak istersem "bir gün". O zaman işimi görebilir.

Bu da bir uğraş. Saygım var. Ama bana enteresan geliyor. Hem ben A 8 işlemcili bir laptop aldım ve oyunlarda apu hiç bir işe yaramıyor. LOL bile oynatmıyor low ayarlarda be. Neyin kafası?
  • Parasına göre oldukça performanslı Amd Apuları.....

• Amd birdahamı tövbe a8 6410 işlemçili bir laptop kullanıyorum lanet olsun aldığım güne kasım kasım kasılıyor

• intel celeron işlemcılı kasaları verırken amd aynı paraya ıçınde ekran kartı olan apu lar satıyor

bugun 80 tl ye 2 çekırdekli işlemcı + ekran kartı nerede var ?

Sen istiyor i7 performans istemek ama cebinde 150 tl ?

• programı sonra izleyecem şu ekran kartları ne kadar gelişti bi video yapsanız eskidende en iyi ekran kartı en iyiyi kaldıramıyordu simdide ben gelişme göremiyom :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

intel celeron işlemcılı kasaları verırken amd aynı paraya ıçınde ekran kartı olan apu lar satıyor

Boyle sacma yorumlar yaparak ne yapmayi dusunuyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alizee81

quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

intel celeron işlemcılı kasaları verırken amd aynı paraya ıçınde ekran kartı olan apu lar satıyor

Boyle sacma yorumlar yaparak ne yapmayi dusunuyorsunuz?

yorum gayet yerınde, anlayamıyorsan suçu bende arama
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx3169

Hmm AMD farkını ortaya koyuyor yine...En kısa sürede işlemcimi AMD apuları ile değiştirmeliyim.

Şaka lan saka.Intel&Nvidia&Qualcomm forever.Daha işlemci üretiminde eski baskı yöntemini kullanan(28nm) TDP rekorları kıran AMD yi napayım...

İstediğiniz kadar eksileyin.AMD nin önce şu Performans/Watt değerini düşürmesi ve en azından 14nm üretimine geçmesi şart.Piyasayı çok boş bıraktı.Rekabete girsinde Nvidia biraz fiyat kırsın...

Intel in Apu ya rakibi var mı? Sakın Iris Pro demeyin gülerler size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zdniz

Amd birdahamı tövbe a8 6410 işlemçili bir laptop kullanıyorum lanet olsun aldığım güne kasım kasım kasılıyor

Al işte. İçi boş bir yorum daha.

Acaba neden kasıyor onu da yazsaydınız?
  • umut_baris kullanıcısına yanıt
    APU kimin umurunda ki? Ekran kartı takılmıyor mu bu PCI-ex 16 girişlerine yoksa artık?
  • Amd hala işlemci çıkarmadı mı yahu kaç sene oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: zdniz

Amd birdahamı tövbe a8 6410 işlemçili bir laptop kullanıyorum lanet olsun aldığım güne kasım kasım kasılıyor

Al işte. İçi boş bir yorum daha.

Acaba neden kasıyor onu da yazsaydınız?

Anca güler geçerim senin gibilere acaba hiç amd sistem kullandınmı ben oyun ayda yılda bir oynarım daha çok flash sitelere takılırım dedik içinde dahili ekran kartı var rahat ederiz 3 sekme açıp 4 çüye geldimi başlıyo geç tepki vermeye kaldıki sen bunla oyun oynuçaksın amd önermem heleki laptop işlemçisi oluçaksa olmaz olsun masa üstüleri nasıldır bilmiyorum bana inanmıyosan internet cafe forumlarına adamlar kapıdan içeri alırsam diye küfrediyolar amd için kalkıp 3-5 oyun videosu izliyip ahkam kesme burda.

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbulbirbaska

Amd apular gerçekten parasına göre oldukça performanslı.

Diğil kardeşim amd anakart pahalı sen buna yüksek frekanslı ram takıçaksın ordan burdan topladınmı sana arada 50 lira bile kalmıyo fark 50 lira fazla ver nerden baksan en az işlemci tarafında yüzde 50 oyunlardada yüzde 25 den aşagı performans almazsın ama amd yeni işlemçileri (geliçek olanlar) nasıldır bilmiyorum benim söledigim eskileri için gecerli
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.