Şimdi Ara

Citroen C4 1.6 Dizel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam Aleykum uzun arastirmalarim ve butceme uygunlugu itibariyle bu araci almaya karar verdim nasil olursa yakinda aliyorum pazarliksiz 23,500e buldum bitane 120 binde sizce nasildir fiyati uygun mudur 2007 model..?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gayet uygundur. temizse uzun yıllar sorun çıkarmayacaktır.
  • İyice baktirilmali kazasi olmasin

• Hocam kullananlar yardimci olursa sevinirim nerele dikkat etmeliyim alirken aracin parca parca 10bin toplam hasar kaydi var

• Bilgisi olan??

• hocam fiyat çok uygun gibi görünüyor. 120.000 km oluğuna emin misin? km. sorgulama yaptırdın mı?
    sx mi? sx pk mı?
    dijital klima ve 4 cam otomatiği var mı?
    bu araçlarda dijital klima yönlendirici dişlileri arızalı olur genelde. 50.tl ye tamir kiti satılıyor.
    klimanın sıcak/soğuk ayarını ve yönlerdirmelerini kontrol et.
    fren müşüründen dolayı hız sabitleyici ve limitleyici çalışmayabilir 10.tl gibi bi rakama düzeltilir ama sen yine kontrol et.
    yine bazı araçlarda devre hatası verdiğini okuyorum. sigorta kutusunun değişmesi gerekiyor. arıza lambası yakar. buda 200.tl civarıydı yanlış hatırlamıyorsam.
    onun dışında trigeri 10 yıl yada 180.000 de değişir. hava filtresinin yeri çok terstir, değiştirmesi zahmetlidir. yakıtına gelince ben şehir içi 5.6 gibi bi tüketim görüyorum yol bilgisayarında.
    sormak istediğin başka bişey olursa arabadan anladığım kadarıyla cevaplarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: admylmz

hocam fiyat çok uygun gibi görünüyor. 120.000 km oluğuna emin misin? km. sorgulama yaptırdın mı?
    sx mi? sx pk mı?
    dijital klima ve 4 cam otomatiği var mı?
    bu araçlarda dijital klima yönlendirici dişlileri arızalı olur genelde. 50.tl ye tamir kiti satılıyor.
    klimanın sıcak/soğuk ayarını ve yönlerdirmelerini kontrol et.
    fren müşüründen dolayı hız sabitleyici ve limitleyici çalışmayabilir 10.tl gibi bi rakama düzeltilir ama sen yine kontrol et.
    yine bazı araçlarda devre hatası verdiğini okuyorum. sigorta kutusunun değişmesi gerekiyor. arıza lambası yakar. buda 200.tl civarıydı yanlış hatırlamıyorsam.
    onun dışında trigeri 10 yıl yada 180.000 de değişir. hava filtresinin yeri çok terstir, değiştirmesi zahmetlidir. yakıtına gelince ben şehir içi 5.6 gibi bi tüketim görüyorum yol bilgisayarında.
    sormak istediğin başka bişey olursa arabadan anladığım kadarıyla cevaplarım.

yazabilecegimiz seylerin hemen hepsini arkadasimiz yazmis
    dizel arabada soyle bir durum var 150.000 km takintisi dizel araba bu km yi gectimi istedigin fiyattan elden cikaramazsin eger senin dedigin km de ise al 10 bin kullan seneye satarsin ama ben bu fiyata ki aslinda fiyat olmasi gereken ama piyasaya gore konusuyorum sanki bu aracta bir katakulli var gibime geliyor bilmem sizler neler dusunuyorsunuz

• Temiz c4 yakıt cimrisi
    İlan No: 227130659
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-temiz-c4-yakit-cimrisi-227130659/detay Hocam arac bu bakmadim detayli belkide bi katekulle vardir sizce nasildir goruntu ve ilan detayina gore alinir mi sizce?

• Turko034 kullanıcısına yanıt
    hocam araç dijital klima ve 4 cam otomatiği olan sx modeli.
    yani en full'ünün bir altı diyebiliriz.
    110 beygirlik diye girmiş ilanı. bundan emin olun ve kesinlikle bir ekspertiz yaptırıp km sorgulatın.
    10 parça hasar kaydı vardır diyor ilanda.
    sonuçta 10 defa kaza yapmış 2 parça değişmiş 2 parça boyanmış. yani 4 parça işlem görmüş.
    13.000 Tl diye belirtmiş ama birde siz sorgulatın. ağır hasar kayıtlı çıkmasın.
  • Allah razi olsun hocam insallah sorgulatacam birde bu var pazarlikla 26,500 e indi bu nasildir arada ki fatka deger mi panaromik cam tavanli
    BİNİCİYE ORJİNAL C4 DİZEL 110 LUK FULL+FULL İHTİYAÇTAN SATILIK
    İlan No: 225810727
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-biniciye-orjinal-c4-dizel-110-luk-full-plusfull-ihtiyactan-satilik-225810727/detay

Kış mevsiminde açıyorsunuz perdeyi, güneş arabanızın içini ısıtıyor.
    içi ferah ve aydınlık oluyor. dolu yağdığında göçükler oluşmuyor. çatlarsa (taş vb. cisim ile) kasko cam değişimi sayıyor. (forumda 307'sinin tavanı çatlayan arkadaş yazmıştı)
    ama gel gelelim havalar ısınınca, klimayı açmadan araca binemiyorsunuz. perdeler kapalı olsa bile sıcak etkisini gösteriyor.
    ben klima olduğu için çok dert etmiyorum. birde cam tavanın sürücüye pek artısı yok.
    yani arkada oturan yolcular için keyifli birşey oluyor. birde arabaya ayrı bi hava katıyor.
    açılabilen cinste yapsalardı daha güzel olurdu.
    yani bence cam tavan keyfe keder bişey. olsada olur olmasada olur.
    cam tavan olayı tamamen size kalmış bişey.
    ayrıca cam tavanlı araçlar diğer araçlara göre yaklaşık 100 kg. daha ağırdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turko034

Selam Aleykum uzun arastirmalarim ve butceme uygunlugu itibariyle bu araci almaya karar verdim nasil olursa yakinda aliyorum pazarliksiz 23,500e buldum bitane 120 binde sizce nasildir fiyati uygun mudur 2007 model..?

1.6 hdi Psa motor grubu az yakıt tüketir biraz gürültülü çalışır

• Ben aciliyor saniyordum 😊 k.bakmayin arac konusunda pek bilgim yok cok guzel aciklamissiniz zahmet edip Hakkinizi helal edin.. Sonuc olarak alinabilecek bir arac kazasina boyasina elektrik aksamina dikkat etmeliyim sanirim bunuda ekpertiz yaparak sanirim ogrenebilirim peki bir sorum daha olacak km'si 150 bin ve uzeri alinir mi sizce?

alınabilirde alınmayabilirde.
    bizim insanımızdaki psikojik algı dizel araçlarda 120-150.000 km sonrasına bulaşma der.
    forumdaki bir arkadaşımız aynı motoru kullanan 307 ile 300.000 km'yi devirdi.
    konusu burada mevcut.
    http://forum.donanimhaber.com/m_108256736/tm.htm
    aynı motoru kullandığı için aynı şeyler geçerlidir.
    Tabi arkadaşımız aracı sıfır aldığı için bir avantajı var.
    siz ikinci el alacağınız için geçmişinde nasıl kullanıldığını bilemezsiniz.
  • Anladim insallah bizede iyisi denk gelirde o kmleri gorebiliriz simdi aracin sahibi arka iki kapida islem var fakat degisme yok diyor bir sorun olur mu bu islem

• hocam çocuk kilidini, camları ve kapılar düzgün açılıyor mu diye kontrol edin.
    bu aracın çocuk kilidi elektroniktir. önden düğmeye basarsınız arka kapılar içeriden açılmaz.
    onun dışında 10 yaşına dayanmış araba, elbet bikaç yerinde işlem olacaktır. Direklerde oynama yoksa bi sorun olmaz.
    6 adet airbag vardır bu araçta.
    yan perde airbaglerini kontrol ettirin. açmış mı açmamış mı emin olun.
    aracı patinaja düşürün. esp devreye giriyor mu bakın.
    aynalara baktın. aynası elektrikli olduğu için biraz pahalıdır.
    birde alacağınız kesinlikle 110 beygirlik olsun. 90 lıklara fazla yanaşmayın.
  • Tamam insallah bu sozlediklerinizd ozellikle dikkat edecegim

• Eniştemde var yakıtı harika diyebilirim ancak süspansiyonlar çok sert konfor yok araçta.Bunundışında performansı da güzeel motoruna göre ses sistemi felanda hoşuma gitti donanımlı araç alınabilir yani.
  • evet en cokta bu noktada sikayet edilmis onun disinda genel anlamda iyi

• Hocam peki benzinli lpg takilmisi alinir mi malum onlarin kmleri daha dusuk bulmak mumkun ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.