Şimdi Ara

Armor pen rünleri gerçekten farkı hissettiriyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malum bu haftasonu baya ip kastim su anda da 6300 ip var ama almak istediğim bir hero yok.run sayfasi almayi düşünüyorum.zirh delme rünleri atiyorum topta rengar fiora midde zed talon gibi herolarla oynayinca farkediyor mu..almaya değer mi yoksa klasik ad runu de olur mu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fark eder
  • Çok az farkeder ama sonuçta farkeder yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani aslında konu da ben yamuk sormuşum .şöyle sormaliydim:Tabii ki farkeder ama runlerle vsvs 9300 ip vermeye değer mi.hali hazirda 65 herom açık ve 6300lüklerin bi kısmı yok.

• Adlerde eder aplerde etmez

• quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

https://www.youtube.com/watch?v=WUGzzXVDiMM

Videoyu izledim anladigim kadariyla armor pen runlerini almaya pekte gerek yok..haksiz miyim?

• Up

• seviye başına veya yüzdelik arpen veya mpren rün yok bildiğim kadarıyla ki olsa op olurdu orası ayrı . erken oyunda fark eder sadece diye düşünüyorum çünkü cidden mesela hırpalayan veya ad jung itemi de öyle yani +10 zırh delme nedir allah aşkına. cdr vermesine lafım yok ama oyun sonu 200 zırhtan 10 delsen ne delmesen ne ama erken oyunda özellikle 100'den az ise rakibin zırhı flat arpen daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: U Mad BRO

seviye başına veya yüzdelik arpen veya mpren rün yok bildiğim kadarıyla ki olsa op olurdu orası ayrı . erken oyunda fark eder sadece diye düşünüyorum çünkü cidden mesela hırpalayan veya ad jung itemi de öyle yani +10 zırh delme nedir allah aşkına. cdr vermesine lafım yok ama oyun sonu 200 zırhtan 10 delsen ne delmesen ne ama erken oyunda özellikle 100'den az ise rakibin zırhı flat arpen daha iyi olur

Bende zaten sırf earlyde ki takaslardan üstün çıkmak için düşünüyorum.zaten dediğim zed rengar gibi herolarda bi aksilik olmazsa 2 veya 3.item lw alınıyor ki yaninda 10 zirh delme halt etmiş oluyor mid ve late gamede.dediğin gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: jynxmonroe

quote:

seviye başına veya yüzdelik arpen veya mpren rün yok bildiğim kadarıyla ki olsa op olurdu orası ayrı . erken oyunda fark eder sadece diye düşünüyorum çünkü cidden mesela hırpalayan veya ad jung itemi de öyle yani +10 zırh delme nedir allah aşkına. cdr vermesine lafım yok ama oyun sonu 200 zırhtan 10 delsen ne delmesen ne ama erken oyunda özellikle 100'den az ise rakibin zırhı flat arpen daha iyi olur

Bende zaten sırf earlyde ki takaslardan üstün çıkmak için düşünüyorum.zaten dediğim zed rengar gibi herolarda bi aksilik olmazsa 2 veya 3.item lw alınıyor ki yaninda 10 zirh delme halt etmiş oluyor mid ve late gamede.dediğin gibi.

bi şey sorucam ; sen arpeni zırhın yerine mi koyucaksın yoksa ad rünlerin yerine mi diziceksin?

• quote:

quote:

quote:

bi şey sorucam ; sen arpeni zırhın yerine mi koyucaksın yoksa ad rünlerin yerine mi diziceksin?

Tamamen yeni bi run sayfasi alip buyuklere ad kirmizilara armpen sarilara zirh mavilere buyu direnci koyacağım

Yani adlerin yerine koyacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jynxmonroe -- 31 Ağustos 2015; 18:12:41 >

• Çok zırh delme alırsan ad düşük kalıp farm yapamama gibi bir olayda var.

• Hocam oynadığın rolü ve herolara uygun tüm rünleri dizmeye çalış. Tüm rünleri hallettikden sonra rünler yeterli gelince yeni herolar denemek istersen hero alabilirsin diye düşünüyorm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CDR rünü hariç bütün rünler late gamede etkisiz kalıyor
  • thaldrin yayınında top ta zırh delme yerine ad daha iyi oluyo demişti ama rengara gider bence
  • Eski fioraya 19 armor pen giriyodum güzel oluyodu
  • quote:

Malum bu haftasonu baya ip kastim su anda da 6300 ip var ama almak istediğim bir hero yok.run sayfasi almayi düşünüyorum.zirh delme rünleri atiyorum topta rengar fiora midde zed talon gibi herolarla oynayinca farkediyor mu..almaya değer mi yoksa klasik ad runu de olur mu.

Mesela zedden ornek verelim. Herkes zed diyince akla zirh delme runleri gelir yok zirh delmeyle calisir derler vs. Yahu zedin gorevi tank veya support eritmekmi ? Zed dedigin full ad ile calisir. Yooumu ve son fisiltiyla yeterince zirh delmeye sahipsin zaten adc de zirh kasmayacagina gore

• ya o kadar fark etmiyor yarı ad yarı armor pen gir işte. full armor pen girsen miniona last hit atamazsın. ama full ad girsen hem minion alır hem adama vurursun. bu 2 sinin ortasıda yarı ad yarı armor pen çoğu kişinin kullandığı gibi (6.8 ad 12 armor pen)
  • MeGaDave06 kullanıcısına yanıt
    Zırh delme rünleri tanklarda etkili olduğu kadar squishy targetlerde de etkilidir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.