Şimdi Ara

Iphone 5S Alınır mi ? Iphone 5s Alma Maceram :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba.Ben uzun süredir 5s almak istiyorum.Malum ogrenciyim para konusunda biraz sıkıntım var.Suan kasimda teknosa'dan aldığım g3 beat gold kullanıyorum.Ipad air tabletim var 4 5 aydir kullanıyorum.Kaliteyi ve stabiliteyi gözlemlediğim için parasını hakettiğini düşünüyorum.Kullananlar daha iyi bilir.Turkcell de aylik 227 lira 12 ay paketle birlikte.Paket 500 dk 3 gb internet ve 1000 sms.Sizce alınır mi 5s 16gb ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En ucuz paket 35 lira olsa 12 aydan 420 lira eder,5s 2000 lira diyelim.2420 lira.Sizin cebinizden fazladan 300 küsür lira daha çıkacak diyebiliriz.Bence 6S i bekleyin 5S in fiyatı biraz daha düştükten sonra almaya niyetliyseniz alırsınız ya da 6 ya bakarsınız fiyat düşüşüne göre.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

En ucuz paket 35 lira olsa 12 aydan 420 lira eder,5s 2000 lira diyelim.2420 lira.Sizin cebinizden fazladan 300 küsür lira daha çıkacak diyebiliriz.Bence 6S i bekleyin 5S in fiyatı biraz daha düştükten sonra almaya niyetliyseniz alırsınız ya da 6 ya bakarsınız fiyat düşüşüne göre.

Bu aralar fiyatların düşmesi zor görünüyo hocam

• Hocam paket 40 lira. 12x40 = 480 paket. 227x12= 2727 yapiyor.Bu paradan paketi çıkarınca 2244 tl oluyor. Nasil fiyatı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muqarnas -- 31 Ağustos 2015; 18:32:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eku123

quote:

En ucuz paket 35 lira olsa 12 aydan 420 lira eder,5s 2000 lira diyelim.2420 lira.Sizin cebinizden fazladan 300 küsür lira daha çıkacak diyebiliriz.Bence 6S i bekleyin 5S in fiyatı biraz daha düştükten sonra almaya niyetliyseniz alırsınız ya da 6 ya bakarsınız fiyat düşüşüne göre.

Bu aralar fiyatların düşmesi zor görünüyo hocam

6S in tanıtımına az kaldı 6 için değilde 5S için düşüş büyük ihtimal lakin az olur çok olur orasını bilemeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: NeverMoree

Hocam paket 40 lira. 12x40 = 480 paket. 227x12= 2727 yapiyor.Bu paradan paketi çıkarınca 2244 tl oluyor. Nasil fiyatı?

Apple Store da havale ile 2150,tek çekim kredi kartı ile 2200 küsür lira ediyor.Bence fena değil.

• Fiyat güzel fakat mesele şu olmalı bence,
    2 senelik cihaz için 12 ay boyunca bu taahhüt bedelini ödemeye değer mi? bunu düşünün..
    Burda karar tamamen sizin maddi imkanınıza kalıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: SaB0

Fiyat güzel fakat mesele şu olmalı bence,
    2 senelik cihaz için 12 ay boyunca bu taahhüt bedelini ödemeye değer mi? bunu düşünün..
    Burda karar tamamen sizin maddi imkanınıza kalıyor..

Haklısınız hocam lakin sormak istediğim aslında bu.5s kullananlara soruyorum değer mi diye ?

Maddiyat için burslarimin kesinleşmesini bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muqarnas -- 31 Ağustos 2015; 18:44:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pişman olmamak için i6 satın alın, 5S'i satarken daha fazla zarar edersiniz..

• Ben iphone 5s sahibiyim. 3G ile max 5 saati görüyorum. Aktif kullanımla ise max 1 buçuk saat. 4.5G ile telefonun kullanımını sen düşün. Ayrıca fazla ısınıyor. Bence biraz bekle.

• quote:

quote:

Hocam paket 40 lira. 12x40 = 480 paket. 227x12= 2727 yapiyor.Bu paradan paketi çıkarınca 2244 tl oluyor. Nasil fiyatı?

Apple Store da havale ile 2150,tek çekim kredi kartı ile 2200 küsür lira ediyor.Bence fena değil.

40 liralık pakete ne gerek var 20-25 tlyede zaten bomba gibi paketler var. Vatan pcde telefon 2100 tl peşin para yoksa kredi çekmek çok daha ucuza mal olucaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

quote:

quote:

40 liralık pakete ne gerek var 20-25 tlyede zaten bomba gibi paketler var. Vatan pcde telefon 2100 tl peşin para yoksa kredi çekmek çok daha ucuza mal olucaktır.

Turkcellde yok hocam ya.Aman bana avea demeyin :)

• cedric... C kullanıcısına yanıt
    Evet Avea da daha ucuza faturalı hatlar var lakin daha 2 gün önce İstanbul A yakınlığı ile ünlü bir tatil yeri olan Yalova/Armutlu da cihazı servis dışı gözükecek kadar az çekebilen internetin edge ye düşebildiği bir kötülüğü var onun ,Vodafone ve Turkcell'de de biraz tuzlu ama net olarak daha kaliteli hizmet var özellikle Turkcell için konuşuyorum.

• O şekilde alacağın için 5s bence mantıksız ayda 227 lirayı nasıl ödeyeceksin ? öğrenciyim diyorsun,bana kalırsa bekle 6s çıkmasını fiyatı düşeceğinden değil,mağdem taahhüt verecek alacaksın,6s al ki değsin az para değil sonuçta,dediğim gibi 5s sıkıntısı pek yok hatta hiç yok ama,şarj sorun,ben sırf şarjı az diye sattım,3g açık aktif kullanımda 6 saat belki gidiyordu,ekranı kıs zımbırtıyı kıs e ne anladık ? o yüzden 5s sorun olabilir,öyle ipad de ki şarjı gördükten sonra öyle ümit etme sakın,alakası yok ipad air benimde vardı 1 hafta şarj etmiyordum,geceleri nette film müzik oyun vs takılıyordum böylece 1 hafta falan,ama işte tablet,telefon öyle değil gün içinde aktif kullanıyorsan yanında birde 5s için harici powerbank çözümleride lazım olur,o yüzden diyorum bekle 6s almaya bak,çıkışına pek bir şey kalmadı,elindeki cihaz ile idare edebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Python

O şekilde alacağın için 5s bence mantıksız ayda 227 lirayı nasıl ödeyeceksin ? öğrenciyim diyorsun,bana kalırsa bekle 6s çıkmasını fiyatı düşeceğinden değil,mağdem taahhüt verecek alacaksın,6s al ki değsin az para değil sonuçta,dediğim gibi 5s sıkıntısı pek yok hatta hiç yok ama,şarj sorun,ben sırf şarjı az diye sattım,3g açık aktif kullanımda 6 saat belki gidiyordu,ekranı kıs zımbırtıyı kıs e ne anladık ? o yüzden 5s sorun olabilir,öyle ipad de ki şarjı gördükten sonra öyle ümit etme sakın,alakası yok ipad air benimde vardı 1 hafta şarj etmiyordum,geceleri nette film müzik oyun vs takılıyordum böylece 1 hafta falan,ama işte tablet,telefon öyle değil gün içinde aktif kullanıyorsan yanında birde 5s için harici powerbank çözümleride lazım olur,o yüzden diyorum bekle 6s almaya bak,çıkışına pek bir şey kalmadı,elindeki cihaz ile idare edebilirsin.

Teşekkürler hocam önerileriniz için.Beklicem 6si

• 5ten geçtim 5se abimde 6 var hız farkı cok az kıyaslıyorum ara sıra. 5s harika makina ve bana göre efsane.. 4sten sonra 5s geliyor. 6 HERKESTE var. artık 6 görmekten bıktım bi farklılık olsun metrobüse biniyosun 20 kiyide 6 var bu trkcl avea vofaon faturaya ek olayı yüzünden harkasta 6 görmek mümkün. 5s bence boyutu ve kasası ile 6dan cok daha iyi. zaten ios 9 stabil bi sürüm olcak al 5si kanaf rahat etsin 6 ile arasında %20 perf farkı var 6 donana kadar 5ste donmayacak yani.. 64 bit ve touch id side var daha neyi olsun. cok memnunum gercekten düsünme al
  • 5s kullanıyorum şarj sıkınıtısnı göz önünde bulundurun derim ve alacaksanız eğer 6 almaya çalışın en azından
  • Bu saatten sonra sıfır almak boşa masraftır

• Fiyat olarakta uygun değil, alma zamanı olarakta uygun değil. 6s'in tanıtılmasına 10 günden az zaman kaldı. Almayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.