Şimdi Ara

Xiaomi'nın kenarları kıvrımlı akıllı telefonu Mi Edge hakkında yeni bilgiler sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi'nın kenarları kıvrımlı akıllı telefonu Mi Edge hakkında yeni bilgiler sızdırıldı 

Görsel temsilidir, gerçek tasarımı yansıtmaz

İlk olarak Note 4 ile ekranın sağ kısmına kavis veren Samsung daha sonra bu yeniliği çift kenara da uygulayarak S6 Edge modelini piyasaya sürdü. Akıllı telefon bir çok kullanıcıdan olumlu tepki alırken şimdi Xiaomi benzer bir adım atmayı planlıyor. 

Çinli üreticinin de Mi Edge adında ekranın iki kenarı kıvrımlı bir model eklemek için çalıştığı bir süredir dile getiriliyordu. Weibo platformundaki iki önemli sızıntı kaynağı Mi Edge modeli hakkında yeni bilgiler verdi. Bu kaynaklar da cihazın iki kenardan kıvrımlı olacağını onaylarken, ekran boyutu 5.2" olarak belirtildi. Bu boyuttaki ekran QHD (1440 x 2560 piksel) çözünürlük ile 565 ppi piksel yoğunluğu sunacak.

Dile getirilen diğer teknik özellikler Snapdragon 808 çipset, 3 veya 4 GB bellek ve parmak izi okuyucu şeklinde. Mi Edge'in Ekim ayında tanıtılması ve 390 dolar civarı bir fiyatlandırmaya sahip olması bekleniyor. Kenarları kıvrımlı modellerin çoğalmasını sizler nasıl karşılıyorsunuz? İlerleyen dönemlerde bu tarz daha fazla seçenek görebilir miyiz? Edge modellerinde olduğu gibi iki kenarı kıvrımlı bir akıllı telefon sahibi olmak ister miydiniz?

• Hugo Barra bu kadar çirkin tasarımlı ve kocaman MI logolu telefon yapmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowmexo

Hugo Barra bu kadar çirkin tasarımlı ve kocaman MI logolu telefon yapmaz.

Katılıyorum.Fakat bu resim temsili olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xiaomii

quote:

Sen banlanmamış mıydın ya?
  • İlk olarak bu yanları kıvrımlı telefonlardan nefret ediyorum.Bu kişisel bir görüş ama telefonda tutacak yer yok.Ayrıca çok küçük bir alan size ne kadar özellik sunabilirki.Tamamen bir deneme,gündeme gelme,ve azda olsa daha fazla satış için ve ayrıcada ürün yelpazesini genişletmek ve kendisinden hiçbir farkı olmayan hatta dahada iyi olan S6 nın üstüne millete senelerdir geçirdiği yetmiyormuş gibi 400 TL daha geçirmeye çalışan ve geçiren Samsung un kurnazlık tasarımı.

Hadi Samsung u anladık,yıllarca onu bunu soyarak zengin olduda Xiaomi yi anlamıyorum.Bu tamamen kopya.Resmen "Samsung bizden daha iyi ve ona hayranlık duyuyoruz.Bu yüzden onun modelini kopyalıyoruz" diyor.İnanamıyorum,İnşAllah doğru değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

quote:

Hayır.Cınım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

quote:

Hayır.Cınım

Sınırsızını nasıl kaldırttıysan artık.

• uydurma habercilik şekil a

• Amatör Photoshop çalışması olmuş.

• Bu tasarım cidden kötü,ayrıca cihaz iki taraflı kıvrımlı olursa işlevsellik sıkıntı olur mu merak ediyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İlk olarak bu yanları kıvrımlı telefonlardan nefret ediyorum.Bu kişisel bir görüş ama telefonda tutacak yer yok.Ayrıca çok küçük bir alan size ne kadar özellik sunabilirki.Tamamen bir deneme,gündeme gelme,ve azda olsa daha fazla satış için ve ayrıcada ürün yelpazesini genişletmek ve kendisinden hiçbir farkı olmayan hatta dahada iyi olan S6 nın üstüne millete senelerdir geçirdiği yetmiyormuş gibi 400 TL daha geçirmeye çalışan ve geçiren Samsung un kurnazlık tasarımı.

Hadi Samsung u anladık,yıllarca onu bunu soyarak zengin olduda Xiaomi yi anlamıyorum.Bu tamamen kopya.Resmen "Samsung bizden daha iyi ve ona hayranlık duyuyoruz.Bu yüzden onun modelini kopyalıyoruz" diyor.İnanamıyorum,İnşAllah doğru değildir.

Telefonlar kafaya silah dayayıp satılıyormuş gibi yazmışsınız.

• Pahalı.Bu marka ucuzluğu ile bilinir.808

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

uydurma habercilik şekil a

Kaynağa haberin altından ulaşabilirsiniz. Sızıntı kaynakları da güven vermeyen kaynaklar olursa büyük siteler bu gelişmeleri habere taşımıyor.

Görsel zaten çalışma, çok belli diye ekstra bir açıklama yazmamıştım. Görsel altına temsilidir yazısı ekleyeyim

• Tasarimi biraz kotu olmus.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kıvrım bana da gereksiz geliyor. Bir de su Çinliler deki QHD merakini çözemedim bir türlü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Zaten resmin altında "Görsel temsilidir, gerçek tasarımı yansıtmaz." yazıyor.

Edit: Yeni eklenmiş, te allam ne dandik iş yapıyor bu editörler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 31 Ağustos 2015; 19:25:40 >
  • Bence kenarları kıvrımlı samsung s6 edge harika fiyatı tuzlu olmasa piyasada ciddi yer edinebilir. Fakat o fiyata ragmen alan var. Kesinlikle devamı gelecek.

• tasarım yukarıda ki görsel gibi gelmez ise o fiyata piyasayı sallar....

• evvet evvet,nerde acaba derken en beklenilen yorum gelmiiiiis
  • Bu kivrimli cihazlar da iyi moda oldu ha. Acaba tuketiciye mesaj mi vermek istiyorlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.