Şimdi Ara

Hi-Level 49' Smart Uydu Alıcılı LED TV - 1199TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
10
Favori
92.459
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11.07.2016 Güncelleme : Model: 49HL500, Yeni fiyat : 1149TL Smart özelliğinden bahsedilmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interwap -- 11 Temmuz 2016; 22:05:09 >

• bir şey görünmüyor
  • Hilevel smart tv
    Vay Bee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uydu alıcıya ihtiyacım var iş görür mü
    fiyatı ii gibi

• SEG Nexon bitti bunlar başladı heralde artık A101 kendi markasını basıyor Vestel TV'lere.
  • buyuk ekran bir tv ihtiyacı var annemlere.
    bu fıyat bu ekran tavsiye edilirmi acaba ??
  • Yeni bir ürün hiç kullanan olmamıştır büyük ihtimal, alım şans işi, alan ilk kullanan olacaktır.
  • Bu tv lerin 55" olanı yok mu ? A101 de satıldı mi hiç ?

• quote:

Orijinalden alıntı: atakan81

Yeni bir ürün hiç kullanan olmamıştır büyük ihtimal, alım şans işi, alan ilk kullanan olacaktır.

Sadece etiket farkı olduğunu düşünüyorum. Vestel veya vestein yan ürünleriyle aynı elektroniği kullanıyordur.
  • Fason üretim veya kısaca Fason, gerçek üretici firmadan anlaşma üzerine toplu ürün sipariş ederek, ürünlere gerçek üretici adını değil de sipariş veren firmanın adının yazdırılmasıdır.
  • yakında sandisk'te tv çıkarırsa şaşırmam
  • muhtemelen daha önce sattıkları SEG veya NEXON olan tvleri bu sefer HILEVEL olarak markalamıslar. Aynı kalitede olacağını düşünüyorum
  • Panel 50hz ve bunun nexon olani 400hz (100hz) olani inanilmaz goz yoruyor.bunu dusunmek bile istemiyorum.goz sagligi acisindan kesinlikle alinmamali.

• quote:

Orijinalden alıntı: omfarcan

Panel 50hz ve bunun nexon olani 400hz (100hz) olani inanilmaz goz yoruyor.bunu dusunmek bile istemiyorum.goz sagligi acisindan kesinlikle alinmamali.

Panel 50hz olayı nerede yazıyor hocam geldiğinde almayı düşünüyordum bunu.
  • Asla almani tavsiye etmem.

• Katalog baskı hatası var, Vestel'in Hı-Level diye markası yok.
  • Hi-level zamanında ramleriyle ve ssdleriyle bildiğim iyi bir markaydı. Sanırım vestel bu markanın televizyonlarını ithal etmeye başlamış. İhtiyacım olsa acımam paraya alırım. Fiyatının düşük olmasının nedeni türkiye piyasasına bu ürünlerin daha yeni girmiş olması bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraközkan -- 3 Eylül 2015; 6:27:00 >
  • Ben iki gun once aldım bu televizyonu. Dün akşam kurdum . a101 deki tanıdık sağolsun iade edersin begenmezsen dedi. Kanal geçişleri çok hızlı. Vestel fabrikasında üretilmiş. Görüntü fiyatına göre mükemmel. Bi tek 3d ve dahili wireless alıcı eksik. Panel 400hz. LG gibi görüntü işlemcisi olmadığı için hareketli görüntüler yüksek fiyatlı TV'ler kadar net değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhanc64 -- 3 Eylül 2015; 8:35:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanc64

Ben iki gun once aldım bu televizyonu. Dün akşam kurdum . a101 deki tanıdık sağolsun iade edersin begenmezsen dedi. Kanal geçişleri çok hızlı. Vestel fabrikasında üretilmiş. Görüntü fiyatına göre mükemmel. Bi tek 3d ve dahili wireless alıcı eksik. Panel 400hz. LG gibi görüntü işlemcisi olmadığı için hareketli görüntüler yüksek fiyatlı TV'ler kadar net değil.

katalogda 10 eylul diyor sen nasil 1 hafta oncesinden alabiliyosun magzaya gelmemistir bile gelse bile pnr kodu gecmemistir kasalara bol keseden sallamiyosan soyle bizde bilek

• madhane kullanıcısına yanıt
    Dün bende gördüm bu televizyonu A101 de bazı mağazalara erken gelmiş anlaşılan ama fiyatı bilmiyorlardı akşam 9 gibi barkod numarası işlenir sisteme dediler fakat tekrar gidip sormadım.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.