Şimdi Ara

.. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
4
Favori
14.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • popüler diye konuya girdim ama blokluymuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para SS'ini pm atarmısın merak ettim
  • sen taa yıllar önce profilinde drift yapan bi bmw gifi olan bmw power mı neydi adı adamın, bor konusu vardı. o sen misin?
  • SS demişsin girdim ss yok
  • Diğer araç büyük ihtimal Mercedes S serisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam tam modeli yazmıyor ama arkasında baya bi dikkat ettim. Bundan önce de baya bi çekişme oldu ama adrenalinden ötürü telefon aklıma bile gelmedi.

• Ss için girdim konuya ama ss kalkmış. İş ne abicim? Ben de şuan öğrenciyim 330 TL burs alıyorum onu direk bankaya atıp biriktirsem mi napsam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S300 e felan denk gelmişsiniz,S500-S600 olsa şansınız yoktu :)

Şu ilandaki aracı uzun zamandır takip ediyorum,benzinine param yetse 1 dakika durmam alırım..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-1996-mercedes-benz-s-500-l-226032005/detay

• Abicim insallah alirsin istedigin arabayi boyle millete yemeksepetinden yollayayim demekle zor

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Beni bilen bilir avatarımda yıllardır E46 kasadan çekilmiş M3 logosu var. Bu araçtan alcaktım ama hepsi hunharca kullanılmış. Şuan M5 E60 için para biriktiriyorum. Banka değişikliği için parayı nakite çevirdim. Bu esnada SS paylaşayım dedim

Edit 1: SS kaldırıldı.

Edit 2: Boş gitmeyin

Edit 3: Yakitini, vergisini, bakimini herseyini dusundum. Siz yazmadan ben yazayim yorulmayin.

Edit 4: Para olayına takılanlar olmuş. İsterseniz açıklama yapayım;

Ogrenciyken bile para biriktirdim. Ise basladigimda ilk maasimi direkt attim bankaya. Gerçi sonrakileride attım. Cok kistim kendimi inanmicaksınız belki ama 5 liralik parfum kullaniyorum. Malum kahve firmasindan daha hic kahve icmedim. Alkolu sigarayi biraktim. Suan üstumdeki tisort 6-7 senelik. Telefonum 4 senelik, zaten onuda forumdan 2. el almıstım. Cüzdanım dede cüzdanı. Kredi kartı kullanmıyorum. Kolumda bir saatim bile yok. Vs vs.. Umarım anlamıssınızdır beni. Bırakında alayım şu arabayı.

yememiş içmemiş araba için para biriktiriyor

• Adamin nikide bi acayip ılıkmı acaba

• adamın en büyük hayali araba almak, sonra türkiye niye gelişmiyor, vatandaş bu ülke ne yapsın.
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    E hocam altımızdaki 1.4 motor araç buna dayandığına şükrediyorum ben.

• İnşallah emeğinin karşılığını alır, kazasız belasız günlerde kullanırsın kardeşim. Allah yolunu açık etsin.
  • aga yanlış anlama da sen o arabaya nasıl binicen her bindiğinde çektiğin sıkıntılar aç geçirdiğin geceler gözünün önüne gelir
    ayrıca bravo efsane bi azim bu ya
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    akbank direkt %11,5 veriyor şuan değerlendir.
  • Merhaba Angelica hanım.
  • Allah korusun ama o kadar sen para biriktir al sonra arkadan şahin gömçürsün sonra nasıl yaşayacaksın? Bence bütçene göre bir arabaya bin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taylor Gang

quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simons

bi demir yığını için degermi okadar emek çaba?

Değmez mi ?

nope
  • Dede cüzdanı yerine kalın bir cüzdan al yerine.Bmw den daha çok lazım olacak sana alırsan.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.